V rychlosti

BEBE nebo mu JEBE ?

19. dubna 2009 v 20:28 | WAD
Jeden můj kamarád kazma opět natočil video a byl by velice rád pokud by jste ho podpořily.. takže hlasujte pro TOHLE video.

Btw: Slibil mi že všem hlasujícím koupí Ferrary..

Výměna a paintball

5. dubna 2009 v 20:57 | WAD
No nevěřili by jste tomu že jste mohli dneska vidět "naše" hřiště v Žopech na televizi nova. Ve výměně manželek si to tam střihli zahrát.. tak možná to znamená že máme jít hrát paintball.. a nebo měnit ty manželky ?

Btw: přeju luxusní nedělní večer a úspěšné přežití pondělka

BC bo co ?

8. ledna 2009 v 18:18 | WAD
Nevím jestli to sem uplně patří.. ale tak náhodou se mi dneska podařilo přesvědčit pár lidí aby mi takový to "Bc." nebo co to je dali před jméno..

Akce na weekend?

11. července 2008 v 16:09 | WAD
Dnes je v Malenovicích u Tatoura akce, DJs budou Bek, Luxus, Proky Ramires a Wii.T, vstupné 50,-. A proč to vůbec vzpomínám? Jednoduše řečeno se tam nemám/e jak dostat. Wit má plné auto takže pokud by jste někdo dneska neměli co dělat, nebo měli namířeno tím směrem (i zpátky) dejte vědět, nějak se domluvíme (klidně i v naturáliích)
Btw: Kdo jde zítra do divadla/kina ? Doufám že nebudete padavky..
Btw: Icq a tel. na mě najdete uplně naspod stránky..

A když..

23. června 2008 v 14:40 | WAD
A když už jsme u té slávy, tak mrkněte na tento článek na YP kde se Efa zmiňuje o jistém DJovi jehož jméno vám bude povědomé

Save the Kazma

4. června 2008 v 18:14 | WAD
Zdravím, Kazma z našeho spřáteleného blogu kazmablog se nějakou náhodou (neděje se mu všechno v životě tak nějak náhodou?) dostal do soutěže o best video. A tak mě poprosil jeslti bych nehodil link i sem. Takže o co jde ? Hlasujte TADY na té stránce pro jeho video, musíte být přihlášení (ikonka vpravo nahoře - Přihlásit se) a toe všechno.. takže slib splněn a doufám že ten šek co mi za tohle Kazma dal je krytej..

PaintBall

11. května 2008 v 14:27 | WAD
Jelikož asi nikdo nečte to co napíšu, tak připomínám že 24. května se chystá paintball.. Komentáře, články, info a pod ?

Spontálka..

8. května 2008 v 10:50
Všem lidem co se včera účastnili spontálního výletu do Zborovic na mini drumík dávám respekt. Jak to byla malá akce, tak o to větší zábava..

1. Máj

1. května 2008 v 13:22
Zdravím všechny a obzvláště májové děti. Dneska máme 1. květen, čili lásky čas. Takže všichni hybaj políbit holčiny pod rozkvetlou třešni (povinně) a pokud někdo nemá koho.. hledejte. (Pokud je nějaká slečna nešťastná že nemá nikoho k třešni, tak ať se mi ozve, nějak se domluvíme..) Peace..
Btw: Dneska - majáles sýpka.. takže se tam asi potkáme lidi..

Future Sight

28. dubna 2008 v 16:46
Doba plyne a tak nadhodím menší plán na příští měsíc (ať si můžete aspoň zarezervovat čas). V první půlce května to bude jen takovej menší rozjezd, takže nějaká grilovačka, sem tam kalba a jinak pohoda. Od půlky května se to začne svažovat.. 17 je ve Věžkách D&B open-air takže se těším/e (kdo se vymluví že nemá čas dostane..), pak 23 qětna moje narozeniny, takže se snad něco podnikne. 24. by mohl být tak nějak předběžně paintball, no tak napište jak se vám ten datum hodí. Myšák plánoval i grilovačku na hasičárně (asi taky toho 24.) takže by se to mohlo nějak spojit s mejma narozeninama (mám sice zakázané tam svoje narozeniny tahat, ale budu tam kalit někde na tajňáka za rohem..hh) No a pak už jen červen, Fuck fest in da HAUS, což bude luXus, pak nějaký volný chalupy, léto, pohoda.. už se těším, a co vy ?

Ko..

15. dubna 2008 v 18:51 | WAD
Když se něco má vysrat, tak se to vysere. A nikdo není vyímka, ani já. Dneska sem měl zkoušku z angličtiny, ovšem v noci se mi udělalo blbě a problil sem půlku dne. Takže zkouška v ***,den v *** a to sem zvědavej kdy budu ready. V sobotu je totiž na Sýpce dramík a tak snad už budu do té doby dobrej..snad..

OUT 08?

8. dubna 2008 v 11:56 | WAD

OUT sezóna 2008 nám právě začíná !!

Třitisíce

26. března 2008 v 19:03 | WAD
Poprvé v historii nám chodec překročil návštěvnost 3000 lidí za měsíc. Hodně přístupů je z vyhledávačů a nebo jen náhodou, ale velká část je hlavně tím že někdo tuhle adresu vyťuká do svého prohlížeče. Díky všem za přízeň..

Sníh ?

18. března 2008 v 8:13 | WAD
Ty voe, venku napad sníh..
edit by WiTA: jenom ukázka jak to vypadalo v Brně

3..2..1.. START

14. března 2008 v 17:05 | WAD

Siťovačka vol. 02 začíná teď !

Future Sight ?

7. března 2008 v 9:22 | WAD
V rychlosti vzpomenu pár věci na který sme si vzpoměl i když sem už půku zapomněl. Ve středu se naše sqadra vydala na slady, počekovat nějaký pifka a music a musím říct že akce dobrá, jen škoda našeho brzkého odchodu (půlnoc +/-). Dneska mizím do UH na "slezinu" čili v podstatě na kalbu, kdo se mnou chodil na střední, hybaj tam V sobotu máme hipec na sýpce, takže se určitě půjdu podívat a podpořit, snad se akce povede.
Příští weekend je ona proklamovaná síťovačka. Cash se bude vybírat dopředu, takže odevzdat buď mě a nebo JCmu (popřípadě Wita). Částku přesně nevim, to má v merku JC jelikož ví kolik to bude stát, ale hned jak to zjistím tak se to tu objeví. Během pár dní nahodím tabulku se jménama, takže žádnej bordel v tom "snad" nebude. K tomu ještě taková "featurka", každej dostane memebership-card která mu bude ležet na PC a zároveň platí jako vstupenka. (bráno v uvozovkách, v podstatě jen kus vytisklého papíru..)
Btw: zkouším nové smajly a nějak mi nejdou pod kůži..

Stahujete ?

8. února 2008 v 18:57 | WAD
Poslední dobou je na internetu obrovský boom boj proti pirátům. Policie sleduje DC++, chtějí nám zavřít PirateBay a MiniNovu, omezují "Shary" (rapid, cZ a pod.) a Evropský parlament chce zakázat stahování celkově (čili ho postavit mimo zákon, a to není vtip) To už si pak člověk řekne na co ten internet bude ? A aby jste se poučili, link na rozzlobené muže.
Btw: Jak to vidíte s tím prezidentem ? Pěkná pakárna že ?

Rychlost - Mach 23

6. února 2008 v 15:33 | WAD
Začala mi škola a samozřejmě i s tím spojený shon z odevzdáváním projektů, doháněním restů a podobnejch kravin co člověk potřebuje ve škole. Nehledě na to že vstupuji do posledního semestru a čeká mě bakalářka, takže "masakr". Snad nebudu chodce zanedbávat, ale asi nebude tolik času. (nebo bude ?) co já vím
Btw: Polda mi psal zajímavou zprávu, Tachecí byla odvolána
 
 

Reklama