Jiné

kolik, kolik, kolik..

13. května 2009 v 17:36 | WAD
TAK CO TA HASIČÁRNA, POČÍTÁTE S TÍM LIDI ? AŤ MÁME NĚJAKÝ ODHAD KOLIK VÁS BUDE..

Tak prej změna, lidi jsou uplný piče a prej ej to zrušený.. zítra zjistím víc.. Hawgh..

Něco..

30. března 2009 v 19:14 | WAD
Trochu sem změnil "logo" ale ještě se bude změnit.. s návrhem nejsem pořád spokojený, takže se nedivte pokud nám chodec třeba zrůžoví.. Ale to není ta věc proč píšu opět po 100 letech pár slov ze své hlavy. (..je teda pravda že ten fotbal tady musím trochu zředit ale to je věc už zase jiná..) Venku začíná být celkem pěkně, nálada se zlepšuje a sebevražedé sklony taky, takže by to chtělo něco vymyslet. Takže:

Bod 1: PaintBall - Chce se jen domluvit na čase a místě (a taky ho zabookovat ale to je detail) Takže piště návrhy, psotřehy a infa.

Bod 2: Síťovačka - Vypadá to že hasičárna opět vydá svá tajemství a pokud bůh a Myšák dá, tak se dobrá věc povede. Pro další info sledujte chodce a já se loučím..

Jdu na br..

Tipovací soutěž

4. února 2009 v 16:27 | Rohaldo
Zdravíčko ve spolek! Měsíc a kousek nám uběhl jako voda a já jenom připomínám, že 21.2. odstartuje Gambrinus Liga a tím i naše tipovačka. A to je signál pro to, abysme rozjeli s dostatečným předstihem závaznou registraci. Aktuální seznam čítá 7 lidí (Rohaldo, Jaromír, WAD, Czida, Peca, WiiT, Satan). Kdo se chce ještě přidat napište se do komentářů.

Jollyho dobroty

17. ledna 2009 v 16:34 | WAD
Jolly se nechal inspirovat pořadem Babicovy dobroty a tak natočil svoje vlastní kulinářské umění..

ONE MORE PLEASE !!

3. července 2008 v 9:39 | WAD
Náš kamarád Kazma má zase probém, zase potřebuje získat Xbox. A když mu minule utekl jen o kousíček, tentokrát mu to snad už vyjde. Takže mě zase podplatil, tedy poprosil ať mu sem hodím link: TADY JE

Jsme slavní ?

22. června 2008 v 15:55 | WAD
Po delší odmlce (snad nebudou tak časté) se opět vracím abych napsal pár řádků. A co že to bude dneska ? Už podle nadpisu asi vydedukujete že půjde o nějakou "slávu" Tak a teďka vážně.. V červencovém čísle zpravodaje se na první stránce objevuje článek "zápisky morkovského ochotníka" a nejde o nikoho jiného než o "našeho" ochotníka Petra Škrabala. V jisté části se zmiňuje i o našem blogu (a church-ill.ově, ale o tom až za náma.. ). Takže sme povýšili na morkovské novináře a jsme zase o něco slavnější, tímto díky. Tak a teď už jen zmínka v MF DNES a jdu si dát na chodce registrovanou známku. Jak by se vám líbil s eRkem ? hh..

Kofola ?

14. června 2008 v 14:53 | WAD
Možná to bude vypadat jak reklamní spam ale poslední dobou tuhle reklamu na Kofolu sleduju v TV a přes tu hromadu trapných jiných reklam sem si ji fakt zamiloval. Nejspíš to bude tím nápadem, možná letní melancholií, možná sem jen divnej. Každopádně myslím že má něco do sebe, nebo si nemyslíte že "rozdíly jsou lásce k smíchu" ?


Mix za únor

23. února 2008 v 18:13 | WAD
Přidal sem do galerky pár fotek co se takhle nazbíralo za posledních pár dní. Čili akce ve Vítkově, nějaká sýpka a ples v UH, spíš takové momentky. Takže pokud to někoho zajímá ček da

Lan party ?

31. ledna 2008 v 18:54 | WAD
Momentálně řešíme síťovačku a to přesně místo kde ji spácháme. Zatím je v plánu hasičárna, bohužel do plánovaného data 15. až 17. února něco vlezlo. Takže zatím to vypadá na 29.2. až 2.3. a to z důvodu že Mickey (aka Noc čili Myšák) chodí do práce občas i přes weekendy a jaksi by to bez něho nešlo. Druhá varianta, která by mohla být třeba později, je nějaká chata. To by byl luxus, ovšem musíme ji nějak zařídit. Takže kdo má známe v ZD (už bez J) ozvěte se a nějak to zařídíme, na nájem by jsme se složili. Ale zpátky k té hasičárně, napište názor, kdo by přišel, kdo by nepřišel a pod. Datum bude ještě upřesněný (jak to čekne Mickey), ale cca. do měsíce by jsme to měli spáchat. Peace

EDIT: Chata bude 14.Března, připomínky do komentářů

Edit2:
Zatím to vypadá tak že chata bude stát 1500,- a bude se kupovat bečka. Takže pokud nás bude těch+/-15 tak na každýho asi dvě stovky (záleží kolik bude stát ta bečka), což de
Předběžný seznam lidí, většinou potvrzených. Pokud chcete připsat, napište, popřípadě potvrďte účast (bližší info ještě dodám):
1
JC

2
Pafka (aka WAD čili já)

3
Jouda

4
Peca

5
Pepa

6
Wita

7
Slamák

8
Monty Jack (deril)

9
George

10
Polda
11
Tili (Ondřej)

12
Mikou
13
Blezl

14
Pig

15
Bedel
16
Jolly

17
Church-Ill

18
Shorty

Writing and write ?

9. ledna 2008 v 19:01 | WAD
Jen sem chtěl v rychlost ipřipomenout jednu věc. Pokud by kdokoliv měl nějaký článek, nápad nebo cokoliv na uveřejnění, klidně to pošlete, napište nebo nějak dejte o sobě vědět a já to uveřejním. Chodec je o uveřejňování myšlenek a názorů, takže se lidi nebojte.. přece to tady nikdo nečte..

Bill Gates odchází...

8. ledna 2008 v 19:41 | WAD
Možná sem tahle zpráva nepatří, možná ano, to je momentálně vedlejší. Hlavní je že Bill Gates, tolik nenáviděný a milovaný člověk v jedné osobě odchází z MicroSoftu. Asi se toho tolik nezmění ale přece jen to byla taková ikona dnešního světa počítačů. Po odchodu se chce věnovat charitě (Gates Foundation) což je určitě dobře, přece jen to asi některé země potřebují víc než nový WordTakže hodně štěstí Bille..

Rok má fakt 365 dní ?

3. ledna 2008 v 1:01 | WAD
Zní to neuvěřitelně ale 3.1.2007 vznikl tenhle blog jménem WalkingMani když ve své podstatě ještě nějakých 23 hodin chybí, ale datum sedí, je to rok. A začalo to tímhle "review" na Apoku, můžete shlédnout a pobavit se.. V té době ještě nikdo z nás asi neměl ponětí co s tohohle vznikne, ale nula a jednička se sešly a je tu za náma rok. A myslím že se celkem povedl. Můžu třeba nadhodit včerejší "novoroční" statistiku která mě určitě potěšila, 114 návštěv je celkem dostTuhle stránku udělali také lidé co si našli těch pár chvil na přečtení, takže všem díky a přiSpívejte dál jen jak to půjde. Statistika je sice pěkná věc (viz "Achojky na mim blogíku je bleskovka tak si pod zableskovat =o)") ale přece jen komentáře a názory lidí je to důležitější.

Btw: Samozřejmě musím zmínit to, že blog.cz to nějak bojkotuje s funkčností, takže nevím jestli se mi podaří něco zítra napsat, takže musím v noci, kdy si holky neuploadujou fotky Tokio Hotel a musí spát
btw2: nějak moc píšu..moc to tu zasírám

Kingpin: life of crime

6. prosince 2007 v 14:57 | WAD
Při tom jak je člověk nemocnej, pořád vymýšlí jak by překonal nudu (teda pokud neležíte v 40kách v posteli) a tak sem si vzpomněl na jednu z mejch da-best game a opět ji nainstaloval, je to Kingpin: life of crime. Je to jedna z postarších věcí ale neuvěřitelně zábavná. 3D akční ze staré školy, na nic si nehraje a jen vás baví. Prostředí špinavého města, starých zašedlých ulic, špinavých zákoutí, barů, obtloustlých chlápků, bitchiez a všudepřítomná smrt, to je Kingpin.

Illness

2. prosince 2007 v 15:28 | WAD
Zrovna na mě dolehla nemoc jako svině. Takže sem těžce outZrovna v tu nejblbější dobu, těžce posranej weekend, akce na sladech o které sem nevěděl fuč, sobotní kalba fuč, dnešní fotbálek fuč.. celkem nahovno. No ještě že je všechno je jen pomíjivé, zatím lidi a jdu ležet..šmé..

Musím..

24. listopadu 2007 v 12:19 | WAD
..tohle dát na první stránku, jinak mi to nedá.. I přes to že už se rojela diskuze v návštěvní knize, musím tohle dát opravdu sem. Je to jeden z nejlepších klamů co sem kdy viděl. Princip přesně nechápu, ale má to mít něco společného s levou a pravou mozkovou hemisférou. Takže lidi ček da... zajímalo by mě komu se jak povede, fígl je v tom se podívat na stín dole, vynechává jednu půl-otáčku a tím můžete měnit směr... no nic, musím se jít dívat
:D

Návštěvní kniha

18. listopadu 2007 v 13:23
Nalevo ve sloupci Oblíbené stránky se objeví odkaz na návštěvní knihu, takže když budete chtít můžete připsat názor, link, vzkaz a nebo třeba jen off topic. Stačí kliknout sem

Zewl suck..

9. listopadu 2007 v 18:18
Všem co se skrývají za hip hop
všem co se na to dneska vysrali
všem co jsou v zewlu
a serou na to
...
vzkazuju:
..váš problém..

Da best GAME ?

31. října 2007 v 9:56 | WAD
Pro velký zájem uveřejňuji anketu o nejlepší hru síťovačky, takže hlasujte lidi, ať víme..

Síťovačka bude ?

9. září 2007 v 14:30 | WAD
Tak jsme se znovu dali hlavy dohromady a plánuje se síťovačka. Jc má switch pro 8 lidí takže takovej menší match. Pokud se to povede, Myšák hodí do merku hasičárnu, odhadem asi na příští sobotu (15.9) a můžeme jít na to. Momentální adepti jsou: Pafka (já), JC, Myšák, Peca, Pepa a Jouda. Dva lidi nám chybí takže pokud někdo má zájem tak se připište, ještě to není 100% ověřená akce ale bylo by dobré kdyby se dotáhla do konce.

Btw: Když už jsme u těch akcí, co takhle PaintBall ?

Síťovačka ?

16. července 2007 v 17:34 | WAD

Síťovačka se ruší, na hasičárně bude úklid

Tak po nějaké době co sem byl trochu nemocnej a nějak nebyla chuť psát se zase zjevuji (jako rytíř z Blaníku) a přináším nějaký info co by se mohlo dít o weekendu. Je v plánu síťovačka na hasičárně, ovšem musí se domluvit lidi a tak pokud máte někdo zájem si přijít zahrát (a jste rozumní) tak se připište do fóra a uděláme seznam. Napánovaný datum je teď na weekend, velikost se určí podle počtu lidí. Nechceme s toho dělat bečku nebo kalbu ale dobře si zahrát nějaké ty hry. Nikdo z nás nejsme žádnej mega fanda her takže to vidím na poklidnou akci, ale řežba bude

Momentální seznam:

Já (Pafka)
JC
Myšák
Pepa
..
btw: Potvrzených lidí zatím není moc ale budou..
 
 

Reklama