Fotbal

MS 2010

7. června 2010 v 13:43 | new moderator star
1. kolo (Pá 11. června - 15:00)
Jižní AfrikaMexiko11.6. 16:00
UruguayFrancie11.6. 20:30
1. kolo (Po 14. června - 20:30)
ItálieParaguay14.6. 20:30
Nový ZélandSlovensko15.6. 13:30
1. kolo (Út 15. června - 16:00)
Pobřeží slonovinyPortugalsko15.6. 16:00
BrazílieKLDR15.6. 20:30
2. kolo (Ne 20. června - 13:30)
SlovenskoParaguay20.6. 13:30
ItálieNový Zéland20.6. 16:00
2. kolo (Ne 20. června - 20:30)
BrazíliePobřeží slonoviny20.6. 20:30
PortugalskoKLDR21.6. 13:30
3. kolo (Pá 25. června - 16:00)
PortugalskoBrazílie25.6. 16:00
KLDRPobřeží slonoviny25.6. 16:00
3. kolo (Pá 25. června - 20:30)
ChileŠpanělsko25.6. 20:30
ŠvýcarskoHonduras25.6. 20:30

výsledky

18. května 2010 v 13:20 | new moderator star
ph
načitá....

hmmm. co k tomu dodat....

14. května 2010 v 15:51 | new moderator star

Příbram Ostrava 15.5. 17:30
Kladno Liberec 15.5. 17:30
Sparta Teplice 15.5. 17:30
Ml. Boleslav Slavia 15.5. 17:30
Olomouc Bohemians / Střížkov 15.5. 17:30
Jablonec Č. Budějovice 15.5. 17:30
Plzeň Slovácko 15.5. 17:30
Brno Bohemians 1905 15.5. 17:30

hromadná soutěž pokračuje zběsilým tempem

26. března 2010 v 15:57 | new moderator star
tabulka 21-22
poradi
dalsi kolo

kolo za pět bodů

11. února 2010 v 17:07 | new moderator star
vypadá to, že kdo neměl v tomto kole pět bodů je blbec
co říkáš jaromíre, nedáme jim přes h..bu, když nám tak nadávají
king of the round = majasaki
abyste netipovali pořád všichni stejně, tak dáme trochu těžší zápasy. ne ty na který pořád hledíte na nově!
poslední zápas Kanada - Slovensko je olympijský turnaj v hokeji žen.

jak bylo o víkendu...???

2. února 2010 v 14:35 | new moderator star
no nebylo to špatné , přijeli nám zahrát tři výborné kapely z nichž ta poslední - Area51 - se uvolila ke zveřejnění části jejich sobotního koncertu. tímto kluky zdravíme a děkujeme jim takže kdo tam nebyl může si vychutnat:
skupina Area51 potvrdila sobotním morkovským vystoupením své neoddiskutovatelné kvality a návštěvníky koncertu odměnila více jak dvěma hodinami kvalitního rockenrolu s výborným zpěvákem, jehož texty jsou daleko za hranicemi nějakých lokálních kapel.
jo a taky fotbal
....a to je vše....

jít štěstíčku naproti...

26. ledna 2010 v 15:48 | new moderator star
...budeme muset asi všichni, abychom se ubránili Poldoterrorattacku, jinak už to nazvat nejde, poněvadž nás drtí svými přesnými tipy. Takže jak říkám....jít štěstíčku naproti....zasvěcení ví o čem je řeč , jen aby nám pan P. nedokázal, že silnější pes mrdá!!! Tady to je:
pochvala negrovi, když se podíváme pár kol zpátky, tak na tom byl podstatně hůře
pecovi dochází dech??? Polda s Rohaldem jsou v elitním klubu stovkařů, což se někomu nepovede za celou kariéru.
Další kolo:
a na úplný závěr jedna specialita od Mr. Křečka, snad mi naši discokluci odpustí
konec.

fotbal a ještě něco jiného....

13. ledna 2010 v 15:01 | new moderator star
týden utekl jako voda a snad se už všichni stačili otřepat z opilosti vánocemi. Narodil se Kristus Pán, veselme se.....veselme se ale celý rok, poněvadž on je tu s námi pořád, ne jenom na vánoce a někdy na velikonoce .
No a naši místní tipéři (místní myšleno z domény walkingman.cz a okolí) se rádi veselí svými tipy, z nichž některé jsou hodně veselé (třeba Jeffův nápad, že by Valencie nevyhrála v Xerézu) a některé méně, i když někteří se asi drží hesla "dobrýho pomálu" a protože tak rádi tipují, tak jenom občas, aby nad tím třeba neztratili kontrolu
no a když jsme u té kontroly máme tu The Gossip a jejich pecku Standing In The Way Of Control...kdo nezná ať ochutná postneofatblumakdovícoještěpunk
ale vraťme se k důvodu naší přítomnosti zde, a tím jsou vaše tipy z minulého kola. Na prvních šest zápasů bylo nasazeno šest tutovek jako sociologický průzkum a víceméně se potvrdily všechna očekávání:
1. všichni sázejí stejně jako stádo
2. jeff je vždycky trošku mimo stádo
3. ze všech tutovek vždycky aspoň polovina nevyjde
co víc si přát pochvalu v tomto průzkumu dostanou majasaki a satan za birmingham.
takže tady to je:
celkem nic moc výkony a redakce se rozhodla nevyhlašovat sestavu kola protože nikdo nemá přesnej výsledek (Poldu nepočítám, protože ten má přesnej výsledek skoro vždycky což už trochu zavání ..... předpověditelskými schopnostmi), tím pádem nemůžeme vyhlásit ani nejslabšího hráče kola... odložený zápasy někdo (peco!) zase hlídejte, výsledky budou započítány po dohrání, kdo je nemá nasázeny může to ještě stihnout, kdo má, může tip změnit.
co na to pořadí???:
polda se nechce pustit prvního místa (dokonce si doma po večerech přepočítává výsledky!!!),... takže klukům (a holce) v Brně asi odstřihneme na týden internet a bude klid - óóóóóóó to by bylo neštěstí.......už vidím pafku s poldou jak si oblečou montérky a jdou to spravovat................ale nemůžou najít chybu........uffff..........no stačí.
Jaromírova krize je asi opravdu větší než jsme všichni doufali a nevím nevím, jestli se udrží v elitní skupině i na další sezonu. Myslím, že s letošními výkony pro něj bude velmi těžké najít sponzora na další rok. Bacha na Deryla, tváří se jakobynic, ale neustále atakuje špičku....je to můj černý kůň
Na další kolo máme připravenu specialitu po německu, což znamená, že nám startuje Bundesliga a my si dáme celé její první jarní kolo. Někdo má Němce rád více někdo méně, takže uvidíme jak to komu sedne, v každém případě na nejlepšího hráče tohoto kola bude čekat titul "Specialista na Německou Bundesligu v sezoně 2009/2010 18. kolo na Walkingman.cz" což už určitě něco znamená
Na přesné výsledky si dáme ratatouille francouzské ligy, dále Real Madrid na horké půdě v Bilbau, no a protože musíme udělat taky nějakou předolympijskou přípravu tak trochu zábavy z našich rybníků: Kometa - Litvínov souboj barážových favoritů...
což bude pro dnešek a tento týden vše, snad jen upozornění pro Wiitka: facebook to za tebe nenatipuje
takže fotbalu, hokeji, muzice, divadlu a všemu ostatnímu (SDR) zdar.
new moderator star

povánoční období je 16C

4. ledna 2010 v 20:39 | new moderator star
povánoční období nebývá jednoduché a předpokládám, že se to nebude měnit ani letos. Vánoce každému jaké si zaslouží, někdo hodně jedl, někdo hodně pil, někdo hodně všechno...a někdo hodně tipoval. Jak nám říká tabulka tak:
extra porci 14 bodů dostali k vánocům polda, wita, deryl což je silná sestava, se kterou se musí počítat.
jeffovi se tímto omlouvám, měl domluvený podat tipy na offline pobočce, ale ten den sem se fakt nedostal k telefonudalší kolo si dáme mix španělské a anglické ligy, které trochu přičmoudnem ligou portugalskou.
Přesné tipy se nám tentokrát nebudou krýt s hlavní nabídkou a dáme si je na zajímavý zápas španělské ligy, africký pohár národů a mexickou ligu.

na závěr video s legendou, o které možná někteří z vás ani neslyšeli

vánoční kolo

24. prosince 2009 v 10:28 | new moderator star
tipovací liga

18. prosince 2009 v 13:57 | new moderator star
má tento týden předvánoční přestávku...............od 22. prosince zde však hledejte speciální vánoční limitovanou edici tipů. howgh.

dvě mezinárodní herecké hvězdy

8. prosince 2009 v 21:07 | new moderator star
Alain Delon za Francii a Daniel Butyetwanted za všechny ostatní státy na světě (vyjma Itálie) nám otevřou naše první internacionální kolo. Myslím, že tito dva pánové v Morkovicích a okolí něco chystají. Snad se všechno včas dozvíme. Podařilo se nám pouze získat vyjádření mistra Alaina Delona k úrovni francouzské ligy. Doslova řekl: "je to pěkná sračka (chiasse - pozn. překl.), to na Žižkově se hraje fotbal!"
Takže nás dovedli k našemu kolu 16A
jak vidno, více zápasů přináší více bodů (až na vyjímky). V sestavě kola jsou dnes majasaki a s.k.r. (čti eskejááár! - kdo byl mistrem v Mortal combat 4 tak ví) takže asi pojedeme na motorce někam....no Chelsea vás všechny trochu namlsala, zato Barcelona a Manchester United prokázali své kvality. Velmi zajímavá je skutečnost, že pánové wita, satan, jaromír, peca a negr trefili výsledek Hajduku Split venku, mám podezření, že si to tam byli v chorvatsku někdy v poslední době omrknout, jinak dobrý týmový výkon. Jak Peca zjistil, odehrálo se již také odložené utkání francouzské ligy OM - PSG 1:0. zde je důkaz:
zajímalo by mně, kolik z vás řekne, že to byl ofsajd a kolik nee jinak v tomto (11.) kole, jak už jsme předminule zjistili, nikdo přesný výsledek netrefil a tímto ho uzavíráme.
Co na to naše pořadí:
rohaldo uhájil vedení s dobrým výsledkem šesti bodů, až do pátého místa nic nového dále však pokračuje Jaromírův pád a Jeffova krize. S Jeffem jsme na tom už stejně, takže myslím, že to nebude problém..
Wita zachytil nástup známé dvojky z minula (czida+negr) a uvidíme...pytlákh s myloshem doplatili na absenci velmi rychle a tvrdě.

co dál?
Lyon - Bordeaux, špička francouzské ligy, Lille v Monaku snad potvrdí kvality a je to souboj sousedů v tabulce. Brémy - Schalke, špička německé ligy a Bayern venku je letos tragický. Fiorentina venku a souboj o záchranu v italské lize. Nejde nezařadit Liverpool - Arsenal a Jaromírovi uděláme radost když dáme aspoň nulu na Tottenham. Valencie - Real Madrid a Sevilla pokud se s nimi chce udržet tak musí vyhrávat takové zápasy jako v Gijonu.
Přesný výsledky (žlutě zabarvené) máme tentokrát na speciální zápasy: izraelská liga jako vzpomínka na pupena, souboj o záchranu mezi bílýma hvězdama a černýma esama (sorry češtino) v lize pořadatelů mistrovství světa a kolumbijská liga. Abyste to měli jednodušší, tak tady je ke každému zápasu nápověda:

H. Petach Tikva - Maccabi Haifa izraelská liga
Free State - Stars Black Aces jižní afrika liga
Dep. Tolima - Atl. Nacional kolumbijská liga
což bude pro dnešek téměř vše.
Na závěr si připomenem zápas Juventus - Inter, italské komedie a proč negr nikdy nemůže být ital ...
new moderator star.

podzimní sezona skončila

1. prosince 2009 v 17:58 | new moderator star
Podzimní sezona na českých stadionech skončila. Naštěstí se ještě předehrávalo první kolo jarních odvet, takže jsme měli týden navíc o zábavu postaráno. I když vzhledem k absencím to vypadá spíš na těžkou šichtu, jíž je třeba se někdy vyhnout
V každém případě Král je sesazen. Polda si vybírá slabší část sezony a toto zaváhání ho stojí vedení v soutěži.
Zápas teplice - plzeň byl ze známých důvodů odložen, tipy jsou v platnosti, vše bude dopočítáno po odehrání. Je to tedy již náš druhý odložený zápas po Olympique de Marseille - Paris SG.
Máme velmi zajímavou sestavu kola! Pět bodů totiž tentokrát uhráli Deryl do branky, v obraně negr s rohaldem, střední záloha peca a v útoku dvojice satan czida. Pozoruhodné taky je že nikdo tentokrát netrefil přesný výsledek. To je skutečně tristní bilance a třeba s tím arsenalem to přímo vyzývalo ...samozřejmě nikdo nemohl počítat s tím, že slavia porazí silné (vzhledem ke slavii) brno. Ještě že mají dostatečnou zásobu amatérských hráčů.
Kdo však věří FCB musí se dnes usmívat a třetí místo po podzimu je překvapivé.
Takže novým králem je:


no zase Rohaldo. Peca se Satanem na Poldu zle dotírají a nevím jestli se současnou formou udrží tak dobré postavení
Deryl se dostal před Jeffa a potvrzuje výkonostní vzestup z posledních kol. Jeff toto kolo bohužel vůbec nezvládl. I přes některé osobní urgence se vymlouval na správce sítě a pak zmizel na sraz bohemáků...
Na konci tabulky to vypadá, že Wita i přes veškerou snahu bude hlavně spoléhat na Wada a jeho fotbalový analfabetický negativismus. Když se do toho samr ještě vloží...


...no, ale to uvidíme.
Na nás teď je se rozhodnout, zda-li to zabalíme současně s českou ligou a uložíme se na čtvrt roku k fotbalovému spánku, nebo jestli si dopřejeme každý týden vybrané zápasy světových lig (nejen fotbalových) abychom se udrželi v kondici a rozšířili si obzory. Řešení je prosté, tipuje nás sedmnáct, pokud se deset a více vysloví že pojedeme i přes českou zimní přestávku, tak můžeme pokračovat. Souhlas vyslovíte tím, že natipujete vybrané zápasy:


Potvrdí Barcelona svoji španělskou dominanci i na horké půdě v La Coruňi??? Zajímavý bude taky souboj o záchranu Xeréz - Atlético Madrid, pokud vím tak v Madridu měli všichni včetně Tomáše Ujfalušiho smělejší předsezónní plány i prohlášení. V tomto zápase tedy musí dokázat že nepatří na úroveň posledních týmů španělské ligy. A co Chelsea, zavře hubu arabským penězům? I když ty jejich...
Německá liga má taky zajímavý zápas Hamburk - Hoffenheim, souboj sousedů v tabulce. Italská liga nabízí velesouboj Juventus - Inter Milán, na tohle jsem obzvlášť zvědav, no a římské derby nám zde nesmí chybět, to je vždy nevyzpytatelné i když se mi zdá že římské kluby zažívají ústup ze slávy. Francouzská liga má na programu derby Lille - Lyon (derby že se to skoro stejně jmenuje) což je souboj vynikajících týmů a Jarda Plašil, který se svým Bordeaux vede tabulku přivítá nikdy úspěšné Paris SG. Asi v Paříži na fotbal není moc čas, říkal to i David Rozehnal. Přesný výsledky (ty ve žlutém políčku) máme tentokrát na zápasy z trochu opomíjených lig, ale bulharská, australská i chorvatská si s tou naší určitě v ničem nezadají...no a máme tam Víťu Lavičku....
a na konec ať se nám tu něco hýbe si připomeňme jak to vlastně v neděli bylo s tím El Clasicem -
new moderator star

polovina sezony za námi!!!

24. listopadu 2009 v 22:12 | new moderator star
Polovina sezony 2009/2010 je za námi a nečekaný půlmistr Teplice působí dojmem jednookého krále mezi slepými. Což se ale nedá říct o našem půlmistrovi, protože Mr. Polda si udržuje stabilně vysokou a kvalitní výkonost, která se mu v naší tipovalí lize vyplácí. Nu, zajíci se ale počítají až po honu a myslím, že zrovna v Teplicích si na toto přísloví na jaře vzpomenou
co naše kolo 15???
tentokrát prokázal výbornou znalost domácích trávníků Deryl - 5 správných tipů a jen o gól mu unikl přesný výsledek. Ale že by Bohemka dala za jedno kolo tři góly, to by se asi musely ty Bohemky sčítat.. zabojoval taky Jeff se Satanem a dostali se s Derylem do sestavy kola.
Poněkud polevili kluci z medailových pozic a tabulka se nám opět vyrovnává.

Deryl přejel Jaromíra který už asi vyhlíží zimní přestávku, aby nabral síly. Sezona byla přece jen dlouhá a Jaromír stejně jako Slavie na podzim spíše tápe. Sympaticky vyhlíží útok negr + czida. na ty pozor!!!Další kolo naší guláš ligy se odehraje ještě na podzim. Je to kolo 16.
Guláš se z toho stává tím, že dva kluby v tomto kole (baník + B1905) nesmí hrát na domácím hřišti, takže je o regulérnost soutěže zase o kousek víc postaráno.
Rozhodně bude zajímavý zápas slavie - brno, proto jsme ho zařadili do přesného tipu. Půjde jen o výši skóre? A z které strany? Půjde Karel Jarolím od zimy trénovat Brno?
Další dva zápasy, abychom se od té naší soutěže trochu odreagovali, jsou trošku z jiného soudku:

slavné El Classico, španělské derby, které doufejme neovlivní prasečí chřipka tolik, jako náš zápas Olomouc - Teplice...rozhodně tam Real tentokrát nebude bez šancí!
Poslední zápas Arsenal - Chelsea!!! Kdo jiný by měl Chelsea zastavit, Manchester ztrácí dech a ostatní regionální kluby odpadají hned od začátku (City, Tottenham...). I když Arsenal to asi stejně zase nebude

No a na konec si připomeňme událost minulého víkendu a tou je bezesporu výsledek Tottenham Hotspur FC - Wigan Athletics FC 9:1 a hlavně 5 gólů Jermaina Defoa. To se opravdu jen tak v Premier League nevidí. I když pokud si dobře vzpomínám Jožka Obajdin v naší super lize taky kdysi dal hromadu gólů za jeden zápas... kolik ...?

...a to je vše...

baráž !!!

19. listopadu 2009 v 14:06 | new moderator star
ooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuu tak to bylo hodně kruté pro všechny Iry a jejich fanoušky. Rozhodující gól je skutečně skandální a stojí za to si ho ukázat:
pěkně si to tam nachystal kluk jeden opálenej francouzskej, no ale vypadá to že všichni jsou spokojeni a výsledek dosažený na hřišti je vždy platný.
No a jaké mělo barážové peklo následky pro naši tabulku...???
ukázalo se, že stejně jako naše reprezentace, která obsadila na silně obsazeném turnaji po porážkách se Spojenými arabskými emiráty a hlavně s Ázerbájdžánem 0:2, pěkné čtvrté místo, tak i někteří naši hráči v mezinárodním srovnání nestačí (např. mario lička, limberský, jeff atd...) a někteří se drží jen s vypětím sil (matějovský, papadopulos, jaromír...) a je otázkou zda tyto lidi do mezinárodního fotbalu angažovat, poněvadž i pro ně to musí být velmi stresující. V každém případě Irska nám být líto nemusí, protože na něj měl pouze jeden člověk, Rusko nás naopak dost zklamalo a je s podivem, že si někteří lidé nedovedou zapamatovat styl práce trenéra Otto Rehhagela u řeckého týmu, ti si už dali totiž k svačině mnohokrát podstatně lepší borce než jsou Ukrajinci včetně nás. No a že by postoupili Bosňané přes Portugalsko, to si mohl snad myslet jen ten, kdo z této horkohlavové lokality pochází
změny v tabulce jsou!!!
vypadá to, že první trojka se nám trošku odděluje, oproti minulému kolu nám přibylo absencí i když jedna je pochopitelná - wad, nesázelo se čísly a písmena nemají jedničky a nuly. Forma se drží Wity, který je podruhé za sebou v sestavě kola o Jeffovi už tady řeč byla....no a Deryl, ten jako jediný nezvládl zadání a napsal výsledky. Nevím jesli to byly výsledky na první zápas, nebo na odvetu, nebo to byly sečteny výsledky z obou zápasů a podle toho kdo hrál první doma jsem měl odvodit postupujícího??? Je to hádanka. Pro Deryla ovšem nula bodů.Další kolo:
to je pořád naše kolo č. 15.
Někteří ještě nemají natipováno takže připomínám!!!
pro ty co budou dostatečně rychlí tu máme ještě nabídku na bonusový bod:
přesný výsledek dlouho očekávaného šlágru naší skvělé ligy:
kladno - bohemians 1905
nejspíš se dá očekávat kvalitní ofenzívní fotbal před plným stadionem (taky kvalitním).

No a na úplný závěr jedna trošku provokativní otázka:
co říkáte na to, že majitel tohoto blogu walkingman.cz Mr. WAD uvažuje o přesunutí naší oblíbené tipovačky na jiný blog, případně nějakou podstránku či podblog svého již zavedeného walkingman.cz??? Prý mu tady kazíme s tím fotbalem face...

new moderator star

14. kolo

10. listopadu 2009 v 15:35 | new moderator star
Hou hej, protože pepa rohatej to nestíhá a úroveň ostatních příspěvků se začíná nebezpečně blížit kvalitě české fotbalové ligy, máme tu nového moderátora
zápas našeho 11. kola Marseille - Paříž SG byl odložen kvůli prasečí chřipce, což vyvolalo nepokoje a střety fanoušků
náhradní termín se mi zatím nepodařilo najít, ale jak bude zápas odehrán, body budou připočítány, jestli nějaké budou, poněvadž v tomto kole (11.) přesnej výsledek netrefil zatím nikdo. Tímto taky dostávají šanci ti co tenhle zápas nestihli napsat. Jedná se o šest lidí.

a co naše kolo 14???
do sestavy kola se nám dostali wita (skutečně nečekaně), peca (2 přesný výsledky!!!) a pytlákh. Všichni kromě nejzarytějších sparťanů věřili, že baník kladno doma udělá a vydělali na tom a dokonce čtyři lidé věděli, že slavia na plzeň doma nemá (ne. jaromír mezi nimi nebyl).
Ostudy kola jsou gába a samr, že to nestihli, no a pěkně to podělal deryl

co na to tabulka pořadí???

vypadá to, že rohaldo, potom co nebude počítat výsledky, může mít problémy udržet se na špičce, v každém případě přední příčky okupují na slovo vzatí fotbaloví teoretici. Snad to ještě nevzdala gába, jako loňský obhájce každý čekal víc, ale druhá sezona bývá rozhodující. V každým případě na wada by si ještě určitě měla troufnout a měl by jí vyhovovat i jeho styl boje


a co příště???

čeká nás reprezentační přestávka a pak 15. kolo naší slavné ligy. Takže abychom nezaháleli tento víkend, jako zápasy navíc nasazujeme baráž kvalifikace na mistrovství světa v Evropě, což jsou dvojzápasy rusko - slovinsko, řecko - ukrajina, portugalsko - bosna a hercegovina, irsko - francie. Tentokrát nechceme přesný výsledky, ale určit postupujícího. Což by měly být snadné body pro každého. Tip musí být podán ještě před prvním zápasem. Ligu klidně až další týden.


což by mělo být vše. Na konec jeden bonusový bod (nebo kopeček zmrzliny) pro toho, kdo jako první odhalí skrytou identitu new moderator star.

takže fotbalu zdar, tomu na walkingmanovi zvlášť

tipovačka - 14. kolo

4. listopadu 2009 v 10:30 | WiTA
Nazdárek. Nahazuju zatím rozpis zápasů 14. kola a během dneška doplním i tabulku s pořadím. přesné výsledky dáme Teplice - jablonec, Bohemians Praha - Brno a Slovácko - Sparta.

EDIT

je to tady - vaše pořadí! Prosím o kontrolu výsledků. Jaromírovi jsem přidal bod z minula. Ve výsledcích nejsou započítány přesné tipy ze 12. kola (Morkovice - Kunovice dor.,Liverpool - MU a Marseile - PSV). Jestli víte výsledky, tak je napište do komentářů a v příštím kole vám je přičtu.
Tak tady je pořadí:

12. kolo

29. října 2009 v 15:12 | Wita
V rychlosti nahazuju nabídku zápasů dvanáctého kola. Po víkendu dám dohromady tohle i munlé kolo.

Tip na přesný výsledek je na tyhle zápasy:

Příbram - Slavia
Sparta - Ostrava
Plzeň - Brno

11. kolo

18. října 2009 v 23:18 | Rohaldo
Výsledky tady nahodím bez zítřka, protože mám zatím omezený podmínky, ale pracuje se na tym, takže se nebojte vůbec ničeho:D

Terno dám podle vás, tak zase první 3 mače dejte a pojďme do toho.

tipovačka 10.kolo

6. října 2009 v 14:11 | WiTA
Hola! Pepa nemá tento týden přístup k netu a na výsledky budeme muset týden počkat, ale nic se neděje. Nahodím aspoň rozpis na 10. kolo. Přesné výsledky tohle kolo vynecháme. Snad jen mimo soutěž ČR - Polsko.

EDIT: aktuální výsledky

 
 

Reklama