Leden 2010

jít štěstíčku naproti...

26. ledna 2010 v 15:48 | new moderator star |  Fotbal
...budeme muset asi všichni, abychom se ubránili Poldoterrorattacku, jinak už to nazvat nejde, poněvadž nás drtí svými přesnými tipy. Takže jak říkám....jít štěstíčku naproti....zasvěcení ví o čem je řeč , jen aby nám pan P. nedokázal, že silnější pes mrdá!!! Tady to je:
pochvala negrovi, když se podíváme pár kol zpátky, tak na tom byl podstatně hůře
pecovi dochází dech??? Polda s Rohaldem jsou v elitním klubu stovkařů, což se někomu nepovede za celou kariéru.
Další kolo:
a na úplný závěr jedna specialita od Mr. Křečka, snad mi naši discokluci odpustí
konec.


fotbal a ještě něco jiného....

13. ledna 2010 v 15:01 | new moderator star |  Fotbal
týden utekl jako voda a snad se už všichni stačili otřepat z opilosti vánocemi. Narodil se Kristus Pán, veselme se.....veselme se ale celý rok, poněvadž on je tu s námi pořád, ne jenom na vánoce a někdy na velikonoce .
No a naši místní tipéři (místní myšleno z domény walkingman.cz a okolí) se rádi veselí svými tipy, z nichž některé jsou hodně veselé (třeba Jeffův nápad, že by Valencie nevyhrála v Xerézu) a některé méně, i když někteří se asi drží hesla "dobrýho pomálu" a protože tak rádi tipují, tak jenom občas, aby nad tím třeba neztratili kontrolu
no a když jsme u té kontroly máme tu The Gossip a jejich pecku Standing In The Way Of Control...kdo nezná ať ochutná postneofatblumakdovícoještěpunk
ale vraťme se k důvodu naší přítomnosti zde, a tím jsou vaše tipy z minulého kola. Na prvních šest zápasů bylo nasazeno šest tutovek jako sociologický průzkum a víceméně se potvrdily všechna očekávání:
1. všichni sázejí stejně jako stádo
2. jeff je vždycky trošku mimo stádo
3. ze všech tutovek vždycky aspoň polovina nevyjde
co víc si přát pochvalu v tomto průzkumu dostanou majasaki a satan za birmingham.
takže tady to je:
celkem nic moc výkony a redakce se rozhodla nevyhlašovat sestavu kola protože nikdo nemá přesnej výsledek (Poldu nepočítám, protože ten má přesnej výsledek skoro vždycky což už trochu zavání ..... předpověditelskými schopnostmi), tím pádem nemůžeme vyhlásit ani nejslabšího hráče kola... odložený zápasy někdo (peco!) zase hlídejte, výsledky budou započítány po dohrání, kdo je nemá nasázeny může to ještě stihnout, kdo má, může tip změnit.
co na to pořadí???:
polda se nechce pustit prvního místa (dokonce si doma po večerech přepočítává výsledky!!!),... takže klukům (a holce) v Brně asi odstřihneme na týden internet a bude klid - óóóóóóó to by bylo neštěstí.......už vidím pafku s poldou jak si oblečou montérky a jdou to spravovat................ale nemůžou najít chybu........uffff..........no stačí.
Jaromírova krize je asi opravdu větší než jsme všichni doufali a nevím nevím, jestli se udrží v elitní skupině i na další sezonu. Myslím, že s letošními výkony pro něj bude velmi těžké najít sponzora na další rok. Bacha na Deryla, tváří se jakobynic, ale neustále atakuje špičku....je to můj černý kůň
Na další kolo máme připravenu specialitu po německu, což znamená, že nám startuje Bundesliga a my si dáme celé její první jarní kolo. Někdo má Němce rád více někdo méně, takže uvidíme jak to komu sedne, v každém případě na nejlepšího hráče tohoto kola bude čekat titul "Specialista na Německou Bundesligu v sezoně 2009/2010 18. kolo na Walkingman.cz" což už určitě něco znamená
Na přesné výsledky si dáme ratatouille francouzské ligy, dále Real Madrid na horké půdě v Bilbau, no a protože musíme udělat taky nějakou předolympijskou přípravu tak trochu zábavy z našich rybníků: Kometa - Litvínov souboj barážových favoritů...
což bude pro dnešek a tento týden vše, snad jen upozornění pro Wiitka: facebook to za tebe nenatipuje
takže fotbalu, hokeji, muzice, divadlu a všemu ostatnímu (SDR) zdar.
new moderator star

povánoční období je 16C

4. ledna 2010 v 20:39 | new moderator star |  Fotbal
povánoční období nebývá jednoduché a předpokládám, že se to nebude měnit ani letos. Vánoce každému jaké si zaslouží, někdo hodně jedl, někdo hodně pil, někdo hodně všechno...a někdo hodně tipoval. Jak nám říká tabulka tak:
extra porci 14 bodů dostali k vánocům polda, wita, deryl což je silná sestava, se kterou se musí počítat.
jeffovi se tímto omlouvám, měl domluvený podat tipy na offline pobočce, ale ten den sem se fakt nedostal k telefonudalší kolo si dáme mix španělské a anglické ligy, které trochu přičmoudnem ligou portugalskou.
Přesné tipy se nám tentokrát nebudou krýt s hlavní nabídkou a dáme si je na zajímavý zápas španělské ligy, africký pohár národů a mexickou ligu.

na závěr video s legendou, o které možná někteří z vás ani neslyšeli