Prosinec 2009

po hrobce

29. prosince 2009 v 14:51 | new moderator star |  Kultura
všem kteří přišli děkujem
no a těm kteří nepřišli zahrajeme v sobotu 2. ledna v 18:00 znovu

PF 2010

25. prosince 2009 v 0:17 | Wita

vánoční kolo

24. prosince 2009 v 10:28 | new moderator star |  Fotbal

tipovací liga

18. prosince 2009 v 13:57 | new moderator star |  Fotbal
má tento týden předvánoční přestávku...............od 22. prosince zde však hledejte speciální vánoční limitovanou edici tipů. howgh.

hrobka

15. prosince 2009 v 14:13 | new moderator star |  Kultura

dvě mezinárodní herecké hvězdy

8. prosince 2009 v 21:07 | new moderator star |  Fotbal
Alain Delon za Francii a Daniel Butyetwanted za všechny ostatní státy na světě (vyjma Itálie) nám otevřou naše první internacionální kolo. Myslím, že tito dva pánové v Morkovicích a okolí něco chystají. Snad se všechno včas dozvíme. Podařilo se nám pouze získat vyjádření mistra Alaina Delona k úrovni francouzské ligy. Doslova řekl: "je to pěkná sračka (chiasse - pozn. překl.), to na Žižkově se hraje fotbal!"
Takže nás dovedli k našemu kolu 16A
jak vidno, více zápasů přináší více bodů (až na vyjímky). V sestavě kola jsou dnes majasaki a s.k.r. (čti eskejááár! - kdo byl mistrem v Mortal combat 4 tak ví) takže asi pojedeme na motorce někam....no Chelsea vás všechny trochu namlsala, zato Barcelona a Manchester United prokázali své kvality. Velmi zajímavá je skutečnost, že pánové wita, satan, jaromír, peca a negr trefili výsledek Hajduku Split venku, mám podezření, že si to tam byli v chorvatsku někdy v poslední době omrknout, jinak dobrý týmový výkon. Jak Peca zjistil, odehrálo se již také odložené utkání francouzské ligy OM - PSG 1:0. zde je důkaz:
zajímalo by mně, kolik z vás řekne, že to byl ofsajd a kolik nee jinak v tomto (11.) kole, jak už jsme předminule zjistili, nikdo přesný výsledek netrefil a tímto ho uzavíráme.
Co na to naše pořadí:
rohaldo uhájil vedení s dobrým výsledkem šesti bodů, až do pátého místa nic nového dále však pokračuje Jaromírův pád a Jeffova krize. S Jeffem jsme na tom už stejně, takže myslím, že to nebude problém..
Wita zachytil nástup známé dvojky z minula (czida+negr) a uvidíme...pytlákh s myloshem doplatili na absenci velmi rychle a tvrdě.

co dál?
Lyon - Bordeaux, špička francouzské ligy, Lille v Monaku snad potvrdí kvality a je to souboj sousedů v tabulce. Brémy - Schalke, špička německé ligy a Bayern venku je letos tragický. Fiorentina venku a souboj o záchranu v italské lize. Nejde nezařadit Liverpool - Arsenal a Jaromírovi uděláme radost když dáme aspoň nulu na Tottenham. Valencie - Real Madrid a Sevilla pokud se s nimi chce udržet tak musí vyhrávat takové zápasy jako v Gijonu.
Přesný výsledky (žlutě zabarvené) máme tentokrát na speciální zápasy: izraelská liga jako vzpomínka na pupena, souboj o záchranu mezi bílýma hvězdama a černýma esama (sorry češtino) v lize pořadatelů mistrovství světa a kolumbijská liga. Abyste to měli jednodušší, tak tady je ke každému zápasu nápověda:

H. Petach Tikva - Maccabi Haifa izraelská liga
Free State - Stars Black Aces jižní afrika liga
Dep. Tolima - Atl. Nacional kolumbijská liga
což bude pro dnešek téměř vše.
Na závěr si připomenem zápas Juventus - Inter, italské komedie a proč negr nikdy nemůže být ital ...
new moderator star.

podzimní sezona skončila

1. prosince 2009 v 17:58 | new moderator star |  Fotbal
Podzimní sezona na českých stadionech skončila. Naštěstí se ještě předehrávalo první kolo jarních odvet, takže jsme měli týden navíc o zábavu postaráno. I když vzhledem k absencím to vypadá spíš na těžkou šichtu, jíž je třeba se někdy vyhnout
V každém případě Král je sesazen. Polda si vybírá slabší část sezony a toto zaváhání ho stojí vedení v soutěži.
Zápas teplice - plzeň byl ze známých důvodů odložen, tipy jsou v platnosti, vše bude dopočítáno po odehrání. Je to tedy již náš druhý odložený zápas po Olympique de Marseille - Paris SG.
Máme velmi zajímavou sestavu kola! Pět bodů totiž tentokrát uhráli Deryl do branky, v obraně negr s rohaldem, střední záloha peca a v útoku dvojice satan czida. Pozoruhodné taky je že nikdo tentokrát netrefil přesný výsledek. To je skutečně tristní bilance a třeba s tím arsenalem to přímo vyzývalo ...samozřejmě nikdo nemohl počítat s tím, že slavia porazí silné (vzhledem ke slavii) brno. Ještě že mají dostatečnou zásobu amatérských hráčů.
Kdo však věří FCB musí se dnes usmívat a třetí místo po podzimu je překvapivé.
Takže novým králem je:


no zase Rohaldo. Peca se Satanem na Poldu zle dotírají a nevím jestli se současnou formou udrží tak dobré postavení
Deryl se dostal před Jeffa a potvrzuje výkonostní vzestup z posledních kol. Jeff toto kolo bohužel vůbec nezvládl. I přes některé osobní urgence se vymlouval na správce sítě a pak zmizel na sraz bohemáků...
Na konci tabulky to vypadá, že Wita i přes veškerou snahu bude hlavně spoléhat na Wada a jeho fotbalový analfabetický negativismus. Když se do toho samr ještě vloží...


...no, ale to uvidíme.
Na nás teď je se rozhodnout, zda-li to zabalíme současně s českou ligou a uložíme se na čtvrt roku k fotbalovému spánku, nebo jestli si dopřejeme každý týden vybrané zápasy světových lig (nejen fotbalových) abychom se udrželi v kondici a rozšířili si obzory. Řešení je prosté, tipuje nás sedmnáct, pokud se deset a více vysloví že pojedeme i přes českou zimní přestávku, tak můžeme pokračovat. Souhlas vyslovíte tím, že natipujete vybrané zápasy:


Potvrdí Barcelona svoji španělskou dominanci i na horké půdě v La Coruňi??? Zajímavý bude taky souboj o záchranu Xeréz - Atlético Madrid, pokud vím tak v Madridu měli všichni včetně Tomáše Ujfalušiho smělejší předsezónní plány i prohlášení. V tomto zápase tedy musí dokázat že nepatří na úroveň posledních týmů španělské ligy. A co Chelsea, zavře hubu arabským penězům? I když ty jejich...
Německá liga má taky zajímavý zápas Hamburk - Hoffenheim, souboj sousedů v tabulce. Italská liga nabízí velesouboj Juventus - Inter Milán, na tohle jsem obzvlášť zvědav, no a římské derby nám zde nesmí chybět, to je vždy nevyzpytatelné i když se mi zdá že římské kluby zažívají ústup ze slávy. Francouzská liga má na programu derby Lille - Lyon (derby že se to skoro stejně jmenuje) což je souboj vynikajících týmů a Jarda Plašil, který se svým Bordeaux vede tabulku přivítá nikdy úspěšné Paris SG. Asi v Paříži na fotbal není moc čas, říkal to i David Rozehnal. Přesný výsledky (ty ve žlutém políčku) máme tentokrát na zápasy z trochu opomíjených lig, ale bulharská, australská i chorvatská si s tou naší určitě v ničem nezadají...no a máme tam Víťu Lavičku....
a na konec ať se nám tu něco hýbe si připomeňme jak to vlastně v neděli bylo s tím El Clasicem -
new moderator star