Listopad 2009

Zítra to dopadne a bude hotovo..

26. listopadu 2009 v 0:43 | WAD
Zítra předělám design..

polovina sezony za námi!!!

24. listopadu 2009 v 22:12 | new moderator star |  Fotbal
Polovina sezony 2009/2010 je za námi a nečekaný půlmistr Teplice působí dojmem jednookého krále mezi slepými. Což se ale nedá říct o našem půlmistrovi, protože Mr. Polda si udržuje stabilně vysokou a kvalitní výkonost, která se mu v naší tipovalí lize vyplácí. Nu, zajíci se ale počítají až po honu a myslím, že zrovna v Teplicích si na toto přísloví na jaře vzpomenou
co naše kolo 15???
tentokrát prokázal výbornou znalost domácích trávníků Deryl - 5 správných tipů a jen o gól mu unikl přesný výsledek. Ale že by Bohemka dala za jedno kolo tři góly, to by se asi musely ty Bohemky sčítat.. zabojoval taky Jeff se Satanem a dostali se s Derylem do sestavy kola.
Poněkud polevili kluci z medailových pozic a tabulka se nám opět vyrovnává.

Deryl přejel Jaromíra který už asi vyhlíží zimní přestávku, aby nabral síly. Sezona byla přece jen dlouhá a Jaromír stejně jako Slavie na podzim spíše tápe. Sympaticky vyhlíží útok negr + czida. na ty pozor!!!Další kolo naší guláš ligy se odehraje ještě na podzim. Je to kolo 16.
Guláš se z toho stává tím, že dva kluby v tomto kole (baník + B1905) nesmí hrát na domácím hřišti, takže je o regulérnost soutěže zase o kousek víc postaráno.
Rozhodně bude zajímavý zápas slavie - brno, proto jsme ho zařadili do přesného tipu. Půjde jen o výši skóre? A z které strany? Půjde Karel Jarolím od zimy trénovat Brno?
Další dva zápasy, abychom se od té naší soutěže trochu odreagovali, jsou trošku z jiného soudku:

slavné El Classico, španělské derby, které doufejme neovlivní prasečí chřipka tolik, jako náš zápas Olomouc - Teplice...rozhodně tam Real tentokrát nebude bez šancí!
Poslední zápas Arsenal - Chelsea!!! Kdo jiný by měl Chelsea zastavit, Manchester ztrácí dech a ostatní regionální kluby odpadají hned od začátku (City, Tottenham...). I když Arsenal to asi stejně zase nebude

No a na konec si připomeňme událost minulého víkendu a tou je bezesporu výsledek Tottenham Hotspur FC - Wigan Athletics FC 9:1 a hlavně 5 gólů Jermaina Defoa. To se opravdu jen tak v Premier League nevidí. I když pokud si dobře vzpomínám Jožka Obajdin v naší super lize taky kdysi dal hromadu gólů za jeden zápas... kolik ...?

...a to je vše...

baráž !!!

19. listopadu 2009 v 14:06 | new moderator star |  Fotbal
ooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuu tak to bylo hodně kruté pro všechny Iry a jejich fanoušky. Rozhodující gól je skutečně skandální a stojí za to si ho ukázat:
pěkně si to tam nachystal kluk jeden opálenej francouzskej, no ale vypadá to že všichni jsou spokojeni a výsledek dosažený na hřišti je vždy platný.
No a jaké mělo barážové peklo následky pro naši tabulku...???
ukázalo se, že stejně jako naše reprezentace, která obsadila na silně obsazeném turnaji po porážkách se Spojenými arabskými emiráty a hlavně s Ázerbájdžánem 0:2, pěkné čtvrté místo, tak i někteří naši hráči v mezinárodním srovnání nestačí (např. mario lička, limberský, jeff atd...) a někteří se drží jen s vypětím sil (matějovský, papadopulos, jaromír...) a je otázkou zda tyto lidi do mezinárodního fotbalu angažovat, poněvadž i pro ně to musí být velmi stresující. V každém případě Irska nám být líto nemusí, protože na něj měl pouze jeden člověk, Rusko nás naopak dost zklamalo a je s podivem, že si někteří lidé nedovedou zapamatovat styl práce trenéra Otto Rehhagela u řeckého týmu, ti si už dali totiž k svačině mnohokrát podstatně lepší borce než jsou Ukrajinci včetně nás. No a že by postoupili Bosňané přes Portugalsko, to si mohl snad myslet jen ten, kdo z této horkohlavové lokality pochází
změny v tabulce jsou!!!
vypadá to, že první trojka se nám trošku odděluje, oproti minulému kolu nám přibylo absencí i když jedna je pochopitelná - wad, nesázelo se čísly a písmena nemají jedničky a nuly. Forma se drží Wity, který je podruhé za sebou v sestavě kola o Jeffovi už tady řeč byla....no a Deryl, ten jako jediný nezvládl zadání a napsal výsledky. Nevím jesli to byly výsledky na první zápas, nebo na odvetu, nebo to byly sečteny výsledky z obou zápasů a podle toho kdo hrál první doma jsem měl odvodit postupujícího??? Je to hádanka. Pro Deryla ovšem nula bodů.Další kolo:
to je pořád naše kolo č. 15.
Někteří ještě nemají natipováno takže připomínám!!!
pro ty co budou dostatečně rychlí tu máme ještě nabídku na bonusový bod:
přesný výsledek dlouho očekávaného šlágru naší skvělé ligy:
kladno - bohemians 1905
nejspíš se dá očekávat kvalitní ofenzívní fotbal před plným stadionem (taky kvalitním).

No a na úplný závěr jedna trošku provokativní otázka:
co říkáte na to, že majitel tohoto blogu walkingman.cz Mr. WAD uvažuje o přesunutí naší oblíbené tipovačky na jiný blog, případně nějakou podstránku či podblog svého již zavedeného walkingman.cz??? Prý mu tady kazíme s tím fotbalem face...

new moderator star

14. kolo

10. listopadu 2009 v 15:35 | new moderator star |  Fotbal
Hou hej, protože pepa rohatej to nestíhá a úroveň ostatních příspěvků se začíná nebezpečně blížit kvalitě české fotbalové ligy, máme tu nového moderátora
zápas našeho 11. kola Marseille - Paříž SG byl odložen kvůli prasečí chřipce, což vyvolalo nepokoje a střety fanoušků
náhradní termín se mi zatím nepodařilo najít, ale jak bude zápas odehrán, body budou připočítány, jestli nějaké budou, poněvadž v tomto kole (11.) přesnej výsledek netrefil zatím nikdo. Tímto taky dostávají šanci ti co tenhle zápas nestihli napsat. Jedná se o šest lidí.

a co naše kolo 14???
do sestavy kola se nám dostali wita (skutečně nečekaně), peca (2 přesný výsledky!!!) a pytlákh. Všichni kromě nejzarytějších sparťanů věřili, že baník kladno doma udělá a vydělali na tom a dokonce čtyři lidé věděli, že slavia na plzeň doma nemá (ne. jaromír mezi nimi nebyl).
Ostudy kola jsou gába a samr, že to nestihli, no a pěkně to podělal deryl

co na to tabulka pořadí???

vypadá to, že rohaldo, potom co nebude počítat výsledky, může mít problémy udržet se na špičce, v každém případě přední příčky okupují na slovo vzatí fotbaloví teoretici. Snad to ještě nevzdala gába, jako loňský obhájce každý čekal víc, ale druhá sezona bývá rozhodující. V každým případě na wada by si ještě určitě měla troufnout a měl by jí vyhovovat i jeho styl boje


a co příště???

čeká nás reprezentační přestávka a pak 15. kolo naší slavné ligy. Takže abychom nezaháleli tento víkend, jako zápasy navíc nasazujeme baráž kvalifikace na mistrovství světa v Evropě, což jsou dvojzápasy rusko - slovinsko, řecko - ukrajina, portugalsko - bosna a hercegovina, irsko - francie. Tentokrát nechceme přesný výsledky, ale určit postupujícího. Což by měly být snadné body pro každého. Tip musí být podán ještě před prvním zápasem. Ligu klidně až další týden.


což by mělo být vše. Na konec jeden bonusový bod (nebo kopeček zmrzliny) pro toho, kdo jako první odhalí skrytou identitu new moderator star.

takže fotbalu zdar, tomu na walkingmanovi zvlášť

tipovačka - 14. kolo

4. listopadu 2009 v 10:30 | WiTA |  Fotbal
Nazdárek. Nahazuju zatím rozpis zápasů 14. kola a během dneška doplním i tabulku s pořadím. přesné výsledky dáme Teplice - jablonec, Bohemians Praha - Brno a Slovácko - Sparta.

EDIT

je to tady - vaše pořadí! Prosím o kontrolu výsledků. Jaromírovi jsem přidal bod z minula. Ve výsledcích nejsou započítány přesné tipy ze 12. kola (Morkovice - Kunovice dor.,Liverpool - MU a Marseile - PSV). Jestli víte výsledky, tak je napište do komentářů a v příštím kole vám je přičtu.
Tak tady je pořadí: