Únor 2009

Po 1.kole

23. února 2009 v 21:23 | Rohaldo
První kolo odtipovaný a musím říct, že nikdo z nás, až na Satana, netrefil víc než půlku zápasů. Pafka nám tady na to nějak zapomněl, tak doufejme, že se polepší:) A ještě mám pro vás zprávu, že přidávám do tabulky dalšího tipéra a to Milcu.
Na přání ještě přidávám zápas pro natipování přesnýho výsledku k získání bonusovýho bodíku navíc. Protože se ještě nehrajou všechny soutěže tak byl omezenej výběr, ale nakonec sem se rozhodl pro utkání, kde se dá čekat hodně gólů, 1. andorská liga FC Rànger's - FC Lusitans :D
Info o zápase najdete tady:

Já tipuju výsledek 3:5Tipovačka

18. února 2009 v 21:33 | Rohaldo
A je to tady!!! Ona očekávaná tipovačka začíná, tak se do toho pusťme. Nakonec nás je 11 tak systém tipování zůstává při starém. Po prozkoumání tabulek ale můžu říct, že 17. kolo si pro nás nachystalo vcelku jasný zápasy, protože ve většině případů hrajou venku týmy, který moc bodů domů nevozí no ale uvidíme, je to první jarní kolo tak se ukáže, kdo jak vyladil formu a překvápko se nějaký najde. Zápas kterej jistě stojí za zhlídnutí je moravské derby Brna s Baníkem.

Tipovací soutěž

4. února 2009 v 16:27 | Rohaldo |  Jiné
Zdravíčko ve spolek! Měsíc a kousek nám uběhl jako voda a já jenom připomínám, že 21.2. odstartuje Gambrinus Liga a tím i naše tipovačka. A to je signál pro to, abysme rozjeli s dostatečným předstihem závaznou registraci. Aktuální seznam čítá 7 lidí (Rohaldo, Jaromír, WAD, Czida, Peca, WiiT, Satan). Kdo se chce ještě přidat napište se do komentářů.