Prosinec 2008

Tři v tom aneb jak to bylo ?

29. prosince 2008 v 16:03 | WAD |  Kultura
Mám za sebou premiéru již třetí divadelní hry našich morkovských ochotníků a hned na začátku vám prozradím že jsem byl spokojený. Ze začátku sice hra vypadala jako trošku překombinovaná a říkal jsem si jestli nakonec dostane ten správný spád, naštěstí dostala takže pohoda (tohle slovo poslední dobou slyším nějak často?) Tři v tom je hra o třech těhotných "slečnách" které se to snaží skrýt před svým otcem. Samozřejmě že nic není tak jednoduché a jejich otec s nimi má určitě jiné plány, nehledě na to že jejich nápadniků je více než je zdrávo. Obzvláště vykutáleny "el kapitáno" v podání Srandy je postava která se vryje do paměti. Scéna střídá scénku a i přes těžkopádný začátek se děj začne rozbíhat a teprve po pochopení celkového konceptu hry si ji začnete opravdu užívat. Nápadníci vymýšlejí jak by obešli otce jejich drahých, do toho se připlete otec jednoho z nich jako další potencionální zájemce a samozřejmě všude pozdě chodící "el kapitano" s jeho bystrým pomocníkem :) Vyzdvihnout musím taky originální konec kdy Sranda odchází z jeviště směrem ke dveřím okolo diváků s originálním projevem "..střízlivého mě nedostanete", detail ale potěší. Takže čest všem hercům a herečkám za jejich výkony a samozřejmě režisérovi, pro kterého to byla jeho prvotina (teda co já vím, pokud ne tak sory Pyškote) Na reprízu bych chtěl jít taky, sem zvědavý jestli dotáhou některé scénky a taky se rád znovu zasměji.. a o to přeci jde, ne ?


Dnešní tip ?

27. prosince 2008 v 14:27 | WAD |  Kultura
Připomínám jen že dneska je v 18:00 hodin tady v Morkovicích divadelní představení Tři v tom. Tak jak to píšu pokaždé, přijďtě podpořit dobrou věc a to není jen fráze.. A pokud by jste neměli kam potom jít večere kalit, tak ve Věžkách v hospodě u Hajného bo jak se to tam menuje bude nějaká drum akce.. tak to jen pro tip. Pěkné svátky lidi

Gambrinus Liga ?

26. prosince 2008 v 15:41 | Chosé |  Fotbal
Chodec je teď trošku na "dovolené" a nemá myšlenky na psaní sáhodloouhým elaborátů, ale to neznamená že by byl vrtev a nebo že by to znamenalo konec. Bude tady snáma pořád.. A proč to píšu ? protože se mi podařilo vyhecovat jednoho našeho kamaráda aby se nám postaral o Gambrinus Lifu. Wiit na to zřejmě čas mít nebude, tak uvidíme jak se to povede Pepovi, takže hodně štěstí a držím palce..

Takže lidi, lidoopi a všichni ostatní:) Včera na Maracaně před velkou XMas party na Sladech se nám zrodil menší hec s tipovačkou a tak sem se zkusil toho zhostit já. Tak doufám, že to dobře dopadne! Času je dost, výkop ligy je až 21.2. takže se průběžně hlasme a pak někdy uděláme rozlosování, protože zkusíme hrát trochu jiným stylem než to bylo do teď. Bude se tipovat dycky 1 proti 1 (takže by bylo výborný kdyby nás bylo 16 jak týmů v lize, aby to vycházelo) a kdo trefí víc zásahů, vyhrává souboj a z toho se budou dělat výsledky. Jsem přihlášenej v tiplize na www.eurofotbal.cz a tam je to v podobným duchu, ale tipujou se přesný výsledky, ale my to nechme jenom tak na vítěze zápasu, ať se to líp počítá. Pravidla velice žádný nebudou, snad jenom to, že když oba účastníci souboje zapomenou natipovat, tak výsledek 0:0 neberu jako remízu a bude to bez bodu. To je pro začátek asi tak všechno.tři v tom ?

5. prosince 2008 v 18:36 | WAD |  Kultura
Přijďte podpořit dobrou věc..