Srpen 2008

narozky jsou za náma

26. srpna 2008 v 19:19
Všem co přišli moc díky, doufám, že jste se dobře bavili. Ti co nemohli, můžou závidět a ti, kteří to nevěděli se moc omlouvám, protože jsem trochu podcenil pozvání (bylo to moc hektický a podcenil jsem to:(). Ještě jednou sorejc! Pafka už to hezky shrnul v předchozím článku, takže jenom přihodím pár fotek, co jsem stáhl z telefonu. Příště se pokusíme najít jiný prostor, ať se můžem víc odvázat a nikoho tím nerušit :)

DJ Wii.T je opět o rok starší a o něco chytřejší :o)

25. srpna 2008 v 17:38 | WAD |  Ze života
Hola-hola :o) Ne, to netelefonuji po cimrmanově vzoru, ale sem tu zpět z menším reportem ze sobotní výborné oslavy narozeni. Myslím že většina známých lidí tam byla, takže spíš taková menší rekapitulace.

Od čeho bych začal, pořádně ani nevím, protože se toho stalo opravdu hodně :o) No asi logicky sobotním odpoledne, kde jsme se v menší sestavě ujali meších příprav, jako nachystání prasátka, roznesení stolů a lamentováním nad počasím. postupně začali chodit lidi a obhlížet situaci a najednou zjistím že kalba je už rozjetá. Oslavenec běhal od člověka ke člověku a zpátky, gramofóny se nám začali točit a pomalu začala docházet první bečka. V tu dobu jsem si řekl že to opavdu stálo za to a že může být Viťa spokojený. Šlo vidět že má hodě kamarádů, dojeli snad všichni na který jsem si mohl vzpomenout (no, tak kecám, všichni ne ale hoodně jo) Takže všechno se dařilo, až na Vítkův "menší" úraz prstu, kteý obětoval aby jsme mohli hrát fotbálek (samozřejmě stolní), zatím díky :o) Kolem půlnoci bylo na místě minimálně 50 lidí a kalba v plném proudu, a to nepočítám "náhlé" vypnutí elektriky by MK obyvatelé. Hrál se fotbálek, pilo pifko, jedlo prasátko, byl sem totálně maximálně úplně spokojený. A hlavně všude kolem dobří lidi a to ke správné kalbě patří.
Zážitků ze soboty mám opravdu hodně ale některé si nepamatuju a některé tu ani nemůžu zvežejnit :D Všem kteří došli podpořit vítka a popřát mu k jeho narozenínám respekt a ostatnímvzakuzuju.. měli jste dojít :)
Fotky bohužel zatím nemám ale Gába na nich snad pracuje..
Btw: THX to Polda za pomoc, Knapouchovi a krocanovi za půjčení auta, všem co pomáhali s prasátkem a samozřejmě Vítkovi že nás pozval..

Hip Hop vs. DnB - Club Sýpka 30.8.2008

20. srpna 2008 v 0:40
Na konec prázdnin je naplánovaná akce na Sýpce. Začne se hiphopem, od 11 do 12 vystoupí B4K (Kroměříž/Zborovice), pak se párty zlomí na DnB Ramiresem, Prokym a Wii.Tem. Vstup je 50 kaček a začátek ve 20:00.

Čistota půl zdr.. nebo ne ?

16. srpna 2008 v 19:01 | WAD |  Fun
Čistota musí být

Pohoda..

11. srpna 2008 v 22:03 | WAD |  Ze života
No trochu nám chodec stagnuje, ale je to hlavně způsobené tím, že se Pafka zapojil do pracovního procesu. Jdu spát ať ráno vstanu, ale jestli vás zajímá co zarábám.. mrkněte na www.stormware.cz tak do něčeho podobného sem se namočil. No prostě nakonec ze mě bude snad ještě účetní (servisní technik..) Dneska sem v temné hodince nudy natočil video by kancl.. snad to nikdo neuvidí..
Btw: Čekuj pozadí na ploše..

středeční DnB na sýpce

5. srpna 2008 v 12:42 | WiTA |  Kultura
Zítra ve středu bude na sýpce taková malá DnB akcička. Nebude se vybírat vstupné, ale o to víc může být sradna :) Přijede si zarhát Karel Brojler a možná i někdo další.

Tour de Italy 2008 - preview

1. srpna 2008 v 13:21 | WiTA |  Ze života
Není moc času, takže nahazuju jenom video natočené na jedné atrakci v parku Italia in Miniatura. 55 metrů za 1,2 vteřiny je docela mazec!