Červen 2008

MK CHODCI 1

29. června 2008 v 17:34 | WAD |  Fun
Nemůžeme všechno brát tak vážně..

pozdrav z vody

25. června 2008 v 17:01 | Wita |  Ze života
Zdravim z vody :) zrovna sedime v prijemne hospudce v centru Ceskeho Krumlova,davame si vybornou veceri a popijime pilsnera. Dneska jsme sjizdeli usek z Brane a koncili kousek za Krumlovem,kde nam nalozili lode a zavezli je zpatky do kempu,ktery je asi o 3 km zpatky,takze ty 4 jezy pojedem znova a snad se neudelame tolikrat co dneska :) Chtel jsem vlozit fotku,ale pres blog to asi nepujde. Jinak chvalim Radimovu N95,ktera zvlada wifi pripojeni bez problemu a dokonce jsem si i precetl clanek,ktery Pafka vychvaluje nize :) takze ahooj a fotky az pozdej

A když..

23. června 2008 v 14:40 | WAD |  V rychlosti
A když už jsme u té slávy, tak mrkněte na tento článek na YP kde se Efa zmiňuje o jistém DJovi jehož jméno vám bude povědomé

Jsme slavní ?

22. června 2008 v 15:55 | WAD |  Jiné
Po delší odmlce (snad nebudou tak časté) se opět vracím abych napsal pár řádků. A co že to bude dneska ? Už podle nadpisu asi vydedukujete že půjde o nějakou "slávu" Tak a teďka vážně.. V červencovém čísle zpravodaje se na první stránce objevuje článek "zápisky morkovského ochotníka" a nejde o nikoho jiného než o "našeho" ochotníka Petra Škrabala. V jisté části se zmiňuje i o našem blogu (a church-ill.ově, ale o tom až za náma.. ). Takže sme povýšili na morkovské novináře a jsme zase o něco slavnější, tímto díky. Tak a teď už jen zmínka v MF DNES a jdu si dát na chodce registrovanou známku. Jak by se vám líbil s eRkem ? hh..

Nechce se..

17. června 2008 v 17:07 | WAD |  Ze života
Měsíc červen je pro nás nějaký začarovaný. Dodělávám sice bakalářku, no spíš ji mám napsanou a jen řeším boj s byrokratickou mašinerií na naší škole, ale nějak se nedaří co by mělo. Není jak Witovi kterej má všechno na první termíny. Stíháme sice kalit co to jde (viz kazmablog ) ale i to není všechno. Takže to vypadá že dodělám pár posledních věcí a počkám si na státnice až v lednu, no nadšenej s toho určitě nejsem. Ale tak život jde dál a chodci každopádně taky. Teď už je vymyslet práci aby bylo na "prázdninové" kalby

Kofola ?

14. června 2008 v 14:53 | WAD |  Jiné
Možná to bude vypadat jak reklamní spam ale poslední dobou tuhle reklamu na Kofolu sleduju v TV a přes tu hromadu trapných jiných reklam sem si ji fakt zamiloval. Nejspíš to bude tím nápadem, možná letní melancholií, možná sem jen divnej. Každopádně myslím že má něco do sebe, nebo si nemyslíte že "rozdíly jsou lásce k smíchu" ?Hanibal a hlasování

11. června 2008 v 9:50 | WAD |  Kultura
Hanibalu se začíná dařit, takže opět hlasování pro klip, tentokrát už jde do tuhého..

Fuck byl Fest

9. června 2008 v 17:52 | WAD |  Ze života
Psát report o něčem jako je fuck fest, toe fakt neštěstí. Ne že by to byla špatná akce, to ani náhodou, ale po všem plánování, oznamování a podobnejch srandách prostě proběhl, všichni si ho užili a je za náma. No užil, bohužel report můžu podat jen ze strany člověka kterej tam strávil za weekend asi 15 hodin u fotbálku, z části je mi to líto že sem si tu akci neužil naplno, ale i tak s toho mám perfektní zážitek. Stalo se toho tolik že velikost prostoru poskytovaného blogem.cz by nestačila. V podstatě to byli dvě různé akce, jedna v pátek a druhá v sobotu, ale ať začnu po pořádku:
Pátek
První den akce, plno očekávání a strachu z počasí. Žádná z obav se ale naštěstí nevyplnila a počasí se podařilo, lidé taky došli a ten punk nebyl až takovej punk jak sem se obával. Celej pátek byl pro mě ve znamení pohody, hráli sme poslední kolo kroměřížské ligy, takže sem potkával hlavně KM obyvatele. Tímto zdravím pala a leadera zdareec teamu. Mám takovej pocit že tam dokonce někdo prohlásil že bude střázlivej až v úterý :) Nakonec pro nás první místo a celkově sme skončili 3. (tabulka bude..) Lidí došlo tak akorát, nevím tedy kolik je přesně číslo "akorát" ale kdo byl ví Pátek mi hodně rychle utekl, a to sem se vracel s bandou domů až za světla. Njn, kdybych nebyl blbej nemusel sem jít pěšky, aspoň byla prdel..
Sobota
V sobotu byl na programu drum, pohoda a finále foosbalové ligy. Odpoledne se rozjíždělo pomalu, někdo se startoval po těžkým pátku, někdo dostartoval úplně a někdo čekal až na večer. Od dvou hodin se rozjeli gramofóny takže se lidé mohli začít vlnit, trochu nám sprchlo ale k večeru se počasí zpravilo a pomalu se začali scházet i lidé. Takže bilance v pohodě, lidí podle mýho odhadu stejně jako v pátek, přesto jiné složení. Všechny který sem nestihl pozdravit nebo kteří mě nepotkali tímto zdravim a dyžtak se ozvětě, dáme satisfakčního panáka. Od odpoledne sem stál vytuhlej u fotbálku, akce je akce ale finále je důležitější. Konkurence byla silná a tak KM část rychle odpadávala. První zápas -> přerov -> klepec -> levá strana v pavoukovi (hrálo se double ko) A přes těžkej zápas s wedle (bál sem se že to fakt poserem) sme se probojovali ke Zdareec. Nikdo by asi nečekal že je porazíme ale podařilo se.. další team který sme ale nafasovali nás už dal.. Takže 5-6 místo pro nás, což de.


Abych řekl pravdu, v neděli mi bylo líto že je fuck fest za náma. Dva dny sme měli kde být, kde se bavit, kde potkávat lidi a kde kalit, bylo to určitě super. Z festu sem si odnesl hodně zážitků (nejlepší byl ale asi mirův pád na kole v 5 ráno) Snad ste si tuhle kalbu užili a pokud jste nedošli tak ste mě fakt nasrali (to platí prokaždýho) Mějte se lidi.

Btw: Všem kalbychtivým doporučuju akci v Žopech.. víc infa o něco níž
Edit:

Fuck fest

8. června 2008 v 11:35 | WiTA |  Ze života
A je to za náma

Save the Kazma

4. června 2008 v 18:14 | WAD |  V rychlosti
Zdravím, Kazma z našeho spřáteleného blogu kazmablog se nějakou náhodou (neděje se mu všechno v životě tak nějak náhodou?) dostal do soutěže o best video. A tak mě poprosil jeslti bych nehodil link i sem. Takže o co jde ? Hlasujte TADY na té stránce pro jeho video, musíte být přihlášení (ikonka vpravo nahoře - Přihlásit se) a toe všechno.. takže slib splněn a doufám že ten šek co mi za tohle Kazma dal je krytej..

Volňásky !!!

3. června 2008 v 9:28 | WAD |  Kultura
Pokud poznáváte dva níže zmíněné výtvory, věřte že jejich autoři/autorky vyhrávají volňásek na Fuck fest. Ocenění hlavně za snahu a kreativitu (jj, Pafka to je kluk da best..). O předání se domluvíme na ICQ (274-401-049) popřípadě nějak jinak.. gratulace..

Přípravy festu vrcholí

3. června 2008 v 0:11 | WiTA |  Ze života
Víkendová akce se blíží a vrcholí i přípravy. Klíče od areálu už máme, teď už jenom nákup v makru, úklid, oprava pár světel a můžem začít :) Dneska jsem se byl v areálu podívat a nahazuju pár fotek, jak to tam vypadá. Předběžně už mám i lineup na sobotu. No zatím vychazí všechno podle plánu, teda kromě předpovědi počasí. To jedinný nejde ovlivnit a budem se muset nechat překvapit. Tak tady jsou ty slíbené věci a ještě mapa areálu.


EDIT: v sobotu se bude promítat na plátno zápas repre!!

line up -pátek (kapely)

line up - sobota (DnB)