Květen 2008

FUCK je za rohem ?

30. května 2008 v 18:23 | WAD |  Kultura
Jen připomínám že za týden tu máme velikou akci.. a pokud se ptáte co je se slíbenými volňásky.. ptáte se správně, v neděli se zde objeví dvě jména které je dostanou, nechte se překvapit

Nehas co nepálíš..

30. května 2008 v 13:58 | WAD |  Kultura
Jen tak pro fun. Kvalita nic moc ale pořád lepší než nic

Hlasujte pro Hannibal Lecter

28. května 2008 v 15:09 | Wad |  Kultura
Opět hlasování pro šeďuv klip, musíme ho přece podpořit. Takže kapela Hannibal lecter do toho !
Edit: Když teda vyhráli tak pro naladění přihodím klip z natáčení..

Summer Fest Žopy

27. května 2008 v 13:53 | WAD |  Kultura
V sobotu jsme byli v Žopech a už nás tma zase zvou. A to ne na paintball ale na luxusní akci, i když paintball si tak taky budete moc zahrát (je to kousek od hřiště). Každopádně se ta akce koná 20 - 21. 6 Akce to bude dobrá, dvoudenní, bude fotbálek a myslím že i pár známých potkáme. Plagoš sem nedělal (ale povedl se, líbí se mi) a stále je to powered by walkingman

Weekend ve znamení čísla 23

26. května 2008 v 11:20 | WAD |  Ze života
Tenhle weekend byl pro mě hodně namáhavej, hlavně tím že sem měl v pátek narozeniny a tak nějak se to podepsalo i na tom prožití toho weekendu. Pátek byl ve znamení Super Croo, ačkoli je opravdu nemám moc v lásce, musel jsem tuhle akci podpořit. Do Zborovic jsme se vydali jen ve 3 lidech ale toe jen detail. Na místě bylo hodně známejch lidí, mega dobrá atmosféra a celkově sem si to fakt užil. Takže klasika kalba, fotbálek, nějaký panáky, pokec s lidma a pod. Vzpomenu (jestli si vůbec vzpomenu) vystoupení lokální hopové crew B4K, určitě tyhle lidi podporuju a přeju jim ať to někam dotáhnout, určitě na to mají. No a co samotní Super Croo ? Ať si o nich myslí kdo chce co chce, ukázali že umí udělat dobrou show a dobrej koncert. Prostě šlo vidět že nestojí na pódiu poprvé. Vítek s nima uděla fotku a pokecal. njn, zmizel do backstage (fejmuchtivost ?) Návrat domů se konal až ráno.. kdo mě potkal může vykládat, já ne :D
A co sobota ? Těžce výlet na paintball. Samozřejmě na mě padlo že beru auto, ale byl sem tak trochu "neschopen" tak se za mě řízení ujal JC, tímhle mu díky :) Potěšilo nás že se od minule zvětšilo hřiště, určitě k lepšímu. Sešlo se nás celkově 18, což je dobré číslo.. lidi poznáte s fotek (snad je vyčaruju). Každej si myslím dobře zahrál a přes pár menších incidentů jako "nemám masku", "nekuř" a "trefte miloša" to proběhlo bezproblémově. Večer už jen na pohodovu grilovačku na hasičárnu (powered by Mickey). Nějaký masíčko, pokec, panák, no prostě klasika. Fakt sem si ten weekend užil a všichni co si ho užívali se mnou ví, díky lidi..

Zubr liga - 7.kolo

22. května 2008 v 12:51 Fotbálek
Mám tu tabulku 7. kola ale chci si k tomu přidat takovou menší poznámku:
Na posledním turnaji se sešli zase jenom 3 teamy. tentokrát i bez roXy. Takže jsme přišli zbytečně o dost bodů a jednu příčku v tabulce. Samozřejmě že jedinej team se neomluvil že nepřijdou, takže zbytečný svážení stolů a práce okolo. Lidi, proč na to tak serete ???
Vzkaz od majkla pro hráče:
debil blbecek debil blbecek debil blbecek debil blbecek debil blbecek debil blbecek debil blbecek..
Pravé tlačítko na tabulce -> Zobrazit obrázek

Gambrinus liga - poslední kolo

20. května 2008 v 13:58 Fotbal
A je to tady, liga je u konce. Závěr byl zamotanej a pro diváky atraktivní. Nakonec to ukopala Slávka a Sparta je druhá. Poháry má za 3. místo Liberec (škoda Brna na 4. místě) a sestupuje Most a Bohemka. Pořadí se nakonec taky změnilo. O první místo se dělí Polda s Radimem. Gratuluji a dík všem, kteří se zúčastnili. Cena za první místo bohužel není, ale s vítězama si aspoň panáka dám :)

Paintball - sobota 24.5.

19. května 2008 v 19:33 Ze života
Takže je to jasný, teď v sobotu se jede na paintball. Nebudem vymýšlet nic novýho a vsadíme na jistotu. Pojedem do Žop a když se akce povede, tak potom můžem zkusit vymyslet i jiný hřiště. Odjezd bych viděl nějak kolem 2,3 z Morkovic, aby byl čas si zahrát, ale aby to nebylo v největším vedru. Pro ty co se chystají poprvé, tak jenom připomínam pár užitečných tipů. Horší oblečení, šátek, nebo rolák na krk, rukavice, pití a nějaký ručník. Pušky a helmy nám půjčí na místě. Konečná cena je asi 500 Kč se vším všudy. Do komentářů se napiště kdo jedete a kdo může vzít auto. Klidně připište nějaký tipy nebo připomínky. Snad nás bude co nejvíc a pořádně si zahrajeme :) Btw. toho obrázku se nelekejte ;)
Takže tady jsou jejich stránky a tady odkaz na mapu, kde je přesně hřiště.
Předpověď počasí - mělo by se konce týdne udělat hezky.
A tady je seznam lidí, co vím, že jedou:
Wita(A), Pafka(A), Polda, MaFra(A), JC, Kazma, Mišák, Pytlák, Brázdič, Talent(A), Pepa, Sranda, Peca, Fekál, Špelda, Churchill, Milca(A)

Hlasování pro Šeďův klip na Óčku

14. května 2008 v 22:08 Ze života
Včera na Óčku měl Hannibal Lecter svůj klip v České Kit Kat hitparádě a tak bysme ho měli podpořit. Kdo z Mk měl klip na Óčku že?! :) Tady je link a hlasovat se dá i přes net jednou denně. Anketa trvá 14 dní..

Turnájek na TeQuile

13. května 2008 v 17:47 | WAD |  Fotbálek
16týho tu máme turnájek ve stolním fotbálku. Bohužel na 16týho už máme jinej plán (valíme do UH) ale i tak myslím že kdo nebude mít co dělat, ať jde do toho.. gogogo

Gambrinus liga 30. kolo + výsledky 29.

12. května 2008 v 20:20 | WiTA
A je to tu. Předposlední kolo za náma. Zajímavě se zamotali výsledky i pořadí v naší tabulce. Nejvíc tipů měl Radim. Tipl dobře 7 zápasů a jeden výsledek. Překonal můj rekord, za což mu gratuluji :) V posledním kole se rozhodne v lize i v tipařské soutěži. Tak tady toe.
Tip na přesný výsledek: 1.Slavia - Jablonec, 2.Liberec - Sparta

Zubr liga - 6.kolo

12. května 2008 v 10:42 | WAD |  Fotbálek
Tabulka z 6. kola Zubr ligy. Na posledním kole byly jen 3 týmy, takže průběžnou tabulku zatím nebudu nahazovat. Pořadí vychází z bodů

PaintBall

11. května 2008 v 14:27 | WAD |  V rychlosti
Jelikož asi nikdo nečte to co napíšu, tak připomínám že 24. května se chystá paintball.. Komentáře, články, info a pod ?

Operace Grill Byl

10. května 2008 v 15:29 Ze života
Ve čtvrtek jsme si dali takovou menší grilovačku, i když slovo "menší" dávám těžce do uvozovek. Trochu se nám zvrhla ale byla to pohoda. Já to léto prostě mám rád, pěkný počasí, pohodový lidi, nějaký jídlo aj jiné šmaky. Jsou i nějaký videa ale ty si najděte na youtube, sem je dávat nebudu, jsou totiž trochu "necenzurované"
Kliknutím na obrázek přejdete do galerie

Super Croo

10. května 2008 v 12:29 | WAD |  Kultura
Ačkoli je to neuvěřitelné tak do Zborovic nám v pátek 23.5. zavítají Super Croo. Takže doufám že všichni podpoříte tuhle kalbu svojí účastí.. Už je kvůli tomu že to máme tak blízko a že rádi kalíme

Open-Air Party

8. května 2008 v 12:10 | WAD
Mám tu plagoš na sobotní open-air party ve Věžkách, počítám že to bude velice luxusní akce. Chodci přislibují účast. Plagoš powered by WalkingMan.

Spontálka..

8. května 2008 v 10:50 V rychlosti
Všem lidem co se včera účastnili spontálního výletu do Zborovic na mini drumík dávám respekt. Jak to byla malá akce, tak o to větší zábava..

Děti prázdnoty ? WTF

7. května 2008 v 11:13 Kultura
Před nějakou dobou Wladimir 518 vydal svoje CD (ale o tom někdy jindy nebo nikdy) a i přes moji neskrytou nadšenost a náklonost k hop-hopu sem dneska zhlédl video k jednomu tracku Wladimira a mám s toho takové rozporuplné pocity. Není to tak dlouho co sem psal článek o "smysluplnosti" hip-hopu, zamyšlení nad problematikou a pod.. Tohle video je další dílek do téhle šílené puzzle skládačky hop-hop - ano/ne ? Ne že by to na ni umělo vypovědět, ale dejte si ty 3 minuty a zhlédněte jej, napište komentář co si o tom myslíte..

Já sám nevím co si o tom myslet.. Wladimir 518 je obrovská osobnost české sény a několikrát dokázal že umí, ale tohle video.. s Leškem Semelkou.. a minutovým "kopr intrem".. nevím.. Že by česká scéna nevěděla kam dál, nebo se ten vývoj řítí akorát tak do *** ? Nebo už tomu tak nerozumím ? Osobně s toho moc nadšenej nejsem, ale nenadělám nic..


Wlatimir 518 a Lešek Semelka - Děti prázdnoty


Gambrinus liga 29. kolo + výsledky 28.

5. května 2008 v 19:56 Fotbal
Pondělí a další kolo ligy za náma. Docela zajímavě se to zamotává. Sparta prohrála, slávka vyhrala, Most spadl. Pořádí se trochu promíchalo i v tabulce. Já jdu pomalu dolů, Radim s rekordem kola (tipů) jde nahoru a Polda si pořád drží první místo stabilníma výsledkama. No uvidíme co přinese další kolo. Aby to nebylo tak jednoznačný, tak dáme místo jednoho přesného výsledku tipy dva.
1. Sparta - Ostrava
2. Ml. Boleslav - Slavia

Na správné adrese

5. května 2008 v 10:02 | WAD |  Kultura
Mám tu pozvání na divadelní hru "Na správné adrese" od našich ochotníků. Tuhle hru sem měl tu čest už vidět a můžu jen doporučit. Takže pokud nemáte na 10tého co na práci, zajeďte se do Km podívat na kvalitu, určitě nebudete litovat.
Ještě bych chtěl zmínit že naši (no.. naši ne, ale prostě Mk ochotníci) dostali divácké ceny, a to:
  • Nejlepší kostýmy, vizáž a účesy - Zuzana Jašková, Markéta Škrabalová, Zdeňka Výskalová
  • Herecký výkon: Petra Žáková, Kamil Žižlavský, Sranda
Gratulujeme..