Únor 2008

vodafone live! sucks

29. února 2008 v 15:21 | WiTA |  Ze života
Jedna taková malá story s vodafonem. Minulý měsíc, když mi přišlo vyúčtování jsem tam našel stovku a něco za službu vodafone live! a hned jsem šl na net a chtěl tuto službu deaktivovat. Ok něco jsem deaktivoval a myslel jsem si že je to v poho, ale dneska když jsem přijel po týdnu domů a otevřel dopis s vyúčtováním, tak tam ta částka byla znova.
Podíval jsem se ještě jednou na net, nenašel jsem žádný balíček kde bych to mohl zrušit a tak jsem volal operátorovi. Ten mi řekl, že to zrušit nemůže, že to musím udělat přímo z telefonu! To už jsem byl docela vytočenej, zavěsil a zkusil to podle návodu který mi řekl. To se mi nepovedlo ani po nastavovací zprávě na grprs a tak jsem volal na operátora znova, rozhodlej, že u vodafonu končím. Oprátorka mi nakonec řekla, že udělá vyjímku a že mi to zruší ona. (Hlavně že mi ten týpek před tím řekl, že to nejde). Oka je to zrušený děkuju a ona že jestli ještě něco nechci, tak jsem se zeptal na informace ohledně přechodu na jiného operátora a pak jsem zavěsil a atím se mi trochu ulevilo :) Tož tak..

Beat Company

28. února 2008 v 17:08 | WAD |  Kultura
Mám tu plagoš na akci pořádanou na naší "lokalz" sýpce - Beat company - Hip Hop Party. Takže pro všechny příznivce přijďte a pro ostatní.. přijďte takySám sem zvědavý co se s téhle akce vyklube, doufám že dobře zakalíme a poslechneme nějakou qalitu. Budu se těšit, potkáme se tam lidi..

česká klasika

27. února 2008 v 13:22 | WiTA |  Fun
trocha srandy z jůtůb :)


LA4 - Panoptikum

27. února 2008 v 11:12 | WAD |  Kultura
..mám svou vlastní flow, z jednotky Wiche.. jou jou..

La4, poloviční člen Indy&Wich a poloviční člen PSH, takhle by ho ještě tak před rokem popsal/zaškatulkoval každý. Celou dobu jeho kariéry dělal jen hosta a vždy jen přispíval na alba druhým (na MY3 byl official členem I&W). Například vzpomenu: Léto, Praha, Pohyb2, Čo tu máme dnes, Nezapomeň s WWO, Neutečeš, Z tvojí 1/4..většinou právě ty "hitovky". Až nedávno vydal první samostatné CD - LA4 Panoptikum. Dlouho se na něho čekalo, jelikož LA4 je na české scéně významná osobnost a kdo ví, tak ví že LA4 umí

Ale zpět k tomuhle CD (nechápu proč se říká deska..). LA4 má svůj osobitý styl rapu a toku myšlenek a na panoptiku se to absolutně projevuje. Ostré rýmy, pomalejší flow a hlavně nepřeslechnutelné ráčkování, to je to co dodává jeho muzice "grády". Panoptikum je prostě typické pražské štylo které si jede svoji linku, jde o to na které straně barikády stojíte, jestli jste pro a nebo proti. Tohle album má ale jednu nevýhodu, je těžké si ho "naposlouchat". Tím myslím že při prvním poslechu si řeknete "nic moc", při desátém se vám bude líbit a po týdnu nebudete chtít slyšet nic jiného (přeháním ale víte co myslím). Já osobně si na něm teď hodně ulítávám a bude patřit do mého zlatého fondu Hip-Hopu. Na výrobě se podílel Wich, Enemy, Mike Trafik a Marko, což jsou jména která mluví sama za sebe, když k tomu přidám že jako hosty uslyšíte Indyho, Wladimira 518 a Pio Sqad tak nemusím snad už nic dodávat. Vlastně musím, aby se vám Panoptikum líbilo, musíte mít rádi Hip-HopAle jak se říká, za poslechnutí nic nedáte..
LA4 Videa:

Btw: Měl sem možnost slyšet sólové album Wladimira 518 a musím říct že při srovnání s Panoptikem je 518 tááákhle melej.. (a to to říkám nerad..)

Jak se vyrábí objektivy fotoaparátů

26. února 2008 v 14:16 | WAD |  Grafika
Docela mě to video zaujalo, určitě stojí za zhlednutí..

Why ?

26. února 2008 v 9:25 | emoWAD |  Ze života
Jednu chvíli máte radost ze života a všechno vám se daří, aby se za pár dní všechno otočilo a šlo všechno do kytek (kdyby aspoň do těch kytek). Nejhorší na tom je že netušíte z které strany to přijde, od koho a z jakého důvodu. Nevím jestli je to lidská povaha měnící se jako sinusoida, obyčejné štěstí co sedne i na vola a nebo potvrzení pravidla že všechno zlé je k něčemu dobré. Opravdu by mě zajímalo proč se lidé chovají tak divně, proč nemůže být lidská povaha sem tam trochu předvídatelná. Asi by to byla už nuda ten život žít kdyby šlo všechno odhadnout. Ale kolikrát bych si to přál, kdo ne, že ? A že se ptáte co WAD zase blbne ? Znáte to, špatná nálada, pár nepovedených věcí a pár kauz co měli dopadnout úplně jinak.. ale život jde dál, stejně nepředvídatelně jako vždy, a to nás přece baví - prát se s ním, aby nás mohl těšit i srát..

Heslo dne:

Život není lehkej, ale ani nejtěžší..


heslo dne

26. února 2008 v 0:41 | WiTA |  Fun
Nic-nedělání nebylo nikdy tak zábavné..

jde se na fotbal

25. února 2008 v 13:33 | WiTA |  Fotbal
Dneska v 17:15 zápas Brno - Slavia. První jarní zápas doma a tak se chystáme na výpravu na stadion. Sraz máme domluvený okolo 5 před stadionem a kdo chce, tak se může přidat.

Mix za únor

23. února 2008 v 18:13 | WAD |  Jiné
Přidal sem do galerky pár fotek co se takhle nazbíralo za posledních pár dní. Čili akce ve Vítkově, nějaká sýpka a ples v UH, spíš takové momentky. Takže pokud to někoho zajímá ček da

Wallpaper - progress

22. února 2008 v 15:52 | WAD |  Grafika
Pozadí na vaše počítače

Ticket

21. února 2008 v 13:12 | WAD |  Ze života
No comment

Juno

21. února 2008 v 0:23 | WiTA |  Film
Jeden filmový tip. Když se na takové filmy v klidu dodívám, mám po jejich zhlédnutí dobrý pocit,že jsem vybral zrovna tenhle film, mám dobrou náladu a příjemně se mi pak usínáná. Ellen Page zaslouží za hlavní roly těhotné školačky na střední škole určitě pochvalu . Film je nominován na 4 Oscary, což je možná trochu zavádějící, ale nominace na hlavní roly určitě beru. Soundtrack se mi taky líbil a utvářel příjemnou atmosféru filmu. Více najdete tady.

Future.. ?

20. února 2008 v 17:58 | WAD |  Ze života
Pomalu se nám snad bude oteplovat, nálada se zlepšuje, sluníčko už má sílu ale coe nejhlavnější ? No přece že se nám poslední dobou rotrhnul pytel s akcema. Takže jen tak pro rekapitulaci shrnu nějaký co jsou v plánu. Tento pátek odjíždím na ples do UH, ale zaslechl sem nějaký šepot od vrabců na střeše že nám Gábina (aka Kobra - to já jen pro upřesnění) odjíždí do Holandska makat. Takže v pátek budete mít asi poslední šanci ji potkat a zakalit, pokud ji s tama teda nevyhostí (dyžtak něco dovez, dík). V sobotu je ve Věžkách drum akce, pořádá ji Kopec a myslím že to bude luXus. Dj´s nějak přesně nevím ale WiiT a Czida určitě, plus nějaký další.. ale to ještě uvidíme, necháme se překvapit. Těším se jak malej kluk na LegoTakže se složíme na tágo a vyrazíme směr Věžky. Kdo má aspoň trochu náladu "poklepávat" nohou do rytmu - hurá do toho.. Jinak o příští sobotě sem se zmínil už ve článku o něco níž.. a to si každej rozhodněte kam vás srdce táhne.. pro mě to bude fotbálek..(ženy, víno a zpěv)

Weekend a jiné šmaky

18. února 2008 v 15:53 | WAD |  Ze života
Jak už jste asi zvyklí, většinou když začnu psát něco o víkendu, tak začínám většinou tím jak se povedl, jak jsme si ho užili a jak je to super být na světě. Tenhle víkend nebyl jiný a opravdu sme si ho užili. Pátek byl celkem klasický stereotyp na "sypačce". Něco popít, pobavit se, porapovat a zjistit že je zase půlnoc a ještě sem nestihl doříct ani načatou větuSamozřejmě se na mě v pátek podepsalo i to že sem měl (a pořád mám) nachlazené hlasivky, takže přímou úměrou mi s vypitými pifkami začal taky mizet hlas. Takže v momentě kdy sem už nemluvil a jen se dorozumíval "znakovou řečí pro začátečníky/opilé" šel domů.
V sobotu sem měl už pomalu v plánu zůstat doma a pěkně se vyléčit (sám sem tomu ale nevěřil) ale to bych zase nesměl bydlet v Mk aby nebylo všechno naopak. To si jde člověk takhle s Víťou odpoledne na kulečník jen tak na chilllout když v tom mu zazvoní telefon. Asi po 30 vteřinách Vita oznamuje že je rozhodnuto že se pojede na akci do Vítkova. Odpadl DJ a tak se toho Wiit jako správný "spielmacher" chopil.(chápáno = Víťa se jmenuje, Wita se píše a jako WiiT haje na gramofóóny) No co vám budu říkat, po 7. hodině už sme seděli (spálení) v autě a za zvuku Vítkovi "N73.Tuning.GPS->odbočte vlevo" si to metli na severní stranu naší rePubliky. Abych řekl pravdu, absolutně nikdo netušil do čeho jdeme, ale to bylo asi vedlejší, byli důležitější cíle..
Ale kam jsme dojeli, to nikdo nečekal ani náhodou. Takovej menší "podkrovní" klubík (možná spíš hospůdka) s neuvěřitelně dobrou domácí atmosférou, pár lidma a rosengardem ve vedlejší místnosti. Musím se přiznat že ačkoli je rosengart asi super fotbálek, moc si mě nezískal, asi je to spíš o zvyku. Wíťa začal hrát asi nějak kolem 10hod. za asistence laserů a dýmu a musím říct že jak mám hudební hluch, totálně se mu ten večer povedl a myslím že to nebyl jen můj názor, takže přeju víc takovejch podařenejch akcí. Po Wiitovi hrál i Karel Brojler (Czida a Pikeš) ale z důvodu unavenosti a jiných faktorů (nn, žádný X) jsme se nějak kolem 2 vydali na cestu zpátky.. Kde toho asi moc neřeknu páč po 15 minutách cesty sem otevřel oči a byli jsme v Km, z čehož usuzuji spánek těžšího kalibruCelé posádce sobotního výletu nazdar a doufám že ještě něco takového podnikneme.

Aby ale všechno nebylo tak růžové, v neděli si takhle jedu autem do Km, když v tom najedou něco není v pořádku, nebudu to rozebírat ale momentálně mám auto "na špalkách". Takže sem nepojízdnej.. něco jako bez ruky..
Btw: nevím jestli se to zdá jen mě, ale za prvního března můžou asi mimozemšťané bo nějaká vyšší síla ale tolik akcí v jednom dni sem fakt neviděl. Fotbálek, koncert Haniball Lecter, Ochotníci hrají a v Km na hvězdě je drum... a to sem beztak na něco zapomněl. Co vy lidi, kam půjdete ?
Btw2: Existuje i pár fotek ale budou "posléze"..

Divadlo - Na správné adrese

17. února 2008 v 11:39 | WAD |  Kultura
Máme tu reprízu velice dobré hry našich morkovských ochotníků: Na správné adrese. 1.Březen. je sice hodně nabitej akcema ale pokud máte čas, určitě se zajeďte do Pačlavic podívat. Byl jsme na premiéře a smíchy sem se málem zlomil v paseDoporučuju

Foosball Cup vol. 5

15. února 2008 v 16:30 | WAD |  Fotbálek
Mám tu plagoš na turnájek ve fotbálku. Takže ček-da a hybaj tam.
Registrace v 14:00
Start v 15:00
Edit: Novější verze plakátu ve vyšším rozlišení (1807x1240) vhodná pro tisk TADY

valentýn

14. února 2008 v 19:47 | WiTA |  Ze života
Sice tenhle svátek nějak extra moc neslavím, ale chtěl bych všem popřát hezkého valentýna aspoň prostřednictvím tohoto romantického videa. Takže muck pro všechny :)Me robot

14. února 2008 v 17:05 | WAD |  Fun
Ve škole může být i sranda, anebo jak to vypadá když si děti hrají


Jak bylo na drumatice

11. února 2008 v 16:48 | WAD |  Ze života
Původně jsem ten článek nechtěl ani psát, ale nakonec se ke mě dostaly fotky (click na obrázek) a tak si říkám že k nim přihodím i trochu toho komentu (fotky sem nefotil a ani nevím od koho jsou, ale holky na nich jsou pěkné..) Jedním slovem musím říct že sem si tuhle akci perfektně užil. Potkal jsem neuvěřitelné množství známejch lidí, nějaký poloznámý a dokonce i jednu neznámoutakže bylo pořád s kým kecat, pít a pařit. Neustále sem pendloval mezi lidmi, neustále kalil a to hlavní je že jsem se neustále bavil, a to k dobré akci podle mě patří. Dj´s se předvedli v dobrém světle, na začátek dobrý rozjezd s WiiTem (tím bych mu chtěl pogratulovat, ale už se stalo, jak si můžete přečíst v jeho deníčku o něco níž) přes pravej drum by Berthold, až po totální Mix in da Haus by Ká BrojlerNejvětší nevýhodu téhle akce bych viděl v tom že moc brzo skončila (vyhodili nás v 6 ráno) a taky to že sem si nevzal "jedno telefonní číslo" No snad to dobře dopadneMějte se lidi a kdo nebyl, určitě prohloupil.

Btw: Jedna z věcí co musím hodit na světlo dení je přítomnost "lokals hejtrs" (hate = nenávidět) kteří dokážou skurvit akci.. kdo byl tak ví.. na požádání zašlu satisfakční fotos

mOJe POPRvé

11. února 2008 v 0:00 | WiTA |  Ze života
Ahojky můj deníčku, mocinky moc se ti omlouvám,žhe jsem ti nenapsal, ale celé dva dny jsem měl mocinky moooc starostí. Mno ale od začátku,žhe. Když jsem byl ještě malej, tak jsem viděl v nějakým stylovým pořadu na Óčku bo MTV, už nevím, nějakýho hustýho týpka,co pouštěl krutý desky a dělal u toho takový super cool pohyby a měl kolem sebe hafoo hustejch vymazlenejch roštěnek a hrál na upa vostré mega axičce a všechno bylo tak boží a super a stylový a já chtěl být jako on, a tak jsem zašel na pár profílků a bloqísků a poslal jsem pár dopísků a zjistil, co budu potřebinkovat. Musel jsem tak dlouho pleasovat rodiče, až mi koupili vsechno new, co jsem potreboval a mohl zacit. Mocinky muck za to, že jste mi všechno koupili a já mohl začít vysněnou kariéru DJe **.

P.S. Byl to upa báájo pocit a děkuju všem kteří přišli a cucali se mnou džusík až do rána, mám vás všechny mocinky moooooc rád! Mucinky muck :c***