Leden 2008

Lan party ?

31. ledna 2008 v 18:54 | WAD |  Jiné
Momentálně řešíme síťovačku a to přesně místo kde ji spácháme. Zatím je v plánu hasičárna, bohužel do plánovaného data 15. až 17. února něco vlezlo. Takže zatím to vypadá na 29.2. až 2.3. a to z důvodu že Mickey (aka Noc čili Myšák) chodí do práce občas i přes weekendy a jaksi by to bez něho nešlo. Druhá varianta, která by mohla být třeba později, je nějaká chata. To by byl luxus, ovšem musíme ji nějak zařídit. Takže kdo má známe v ZD (už bez J) ozvěte se a nějak to zařídíme, na nájem by jsme se složili. Ale zpátky k té hasičárně, napište názor, kdo by přišel, kdo by nepřišel a pod. Datum bude ještě upřesněný (jak to čekne Mickey), ale cca. do měsíce by jsme to měli spáchat. Peace

EDIT: Chata bude 14.Března, připomínky do komentářů

Edit2:
Zatím to vypadá tak že chata bude stát 1500,- a bude se kupovat bečka. Takže pokud nás bude těch+/-15 tak na každýho asi dvě stovky (záleží kolik bude stát ta bečka), což de
Předběžný seznam lidí, většinou potvrzených. Pokud chcete připsat, napište, popřípadě potvrďte účast (bližší info ještě dodám):
1
JC

2
Pafka (aka WAD čili já)

3
Jouda

4
Peca

5
Pepa

6
Wita

7
Slamák

8
Monty Jack (deril)

9
George

10
Polda
11
Tili (Ondřej)

12
Mikou
13
Blezl

14
Pig

15
Bedel
16
Jolly

17
Church-Ill

18
Shorty


Brána do světa profesionálních počítačů ?

30. ledna 2008 v 18:05 | WAD |  Fun
Našel jsem doma časopis Bit z 91. roku a velice mě potěšila reklama na jeho zadní straně, musím se s vámi o ni podělitStarší určitě zavzpomínají, mladší se poučí. Pokud jste patřili k těm co neměli to štěstí a nevlastnili disketovou mechaniku a museli čekat to dlooooouhé nahrávání s kazety, podělte se o zážitky (a že jich bylo)Load ""
Počítač Didaktik M se technicky více přiblížil originálnímu Spectru. Není zde už ani přepínatelná paměť, kterou měla verze Gama. Vylepšena byla spolehlivost a především vzhled, počítač pak vypadal profesionálně. Prodával se za 2990 Kčs.

Fuck fest in da HAUS 002

28. ledna 2008 v 15:45 | WAD |  Kultura
Mám tu plagoš na jednu akci. Kdo podporuje Hannibal Lectra a podobné kapely, přijďte se podívat 1.3.2008 na Sýpku. Věřim tomu že to bude veliký. Jinak plagoš powered by WALLking.man, je sice trošku "morbid" ale to už k HC patří

Funny cards?

28. ledna 2008 v 14:49 | WAD |  Fun
Nějak se nemůžu dostat k tomu abych napsal něco smysluplného, takže zatím jen pro pobavení
Když už jsme tady měli Chucka Norrise tak proč ne chodce ?

.

jen tak narychlo

26. ledna 2008 v 16:11 | WiTA |  Ze života
Jestli nemáte dnes večer co dělat, tak se dneska stavte do zlínského klubu Moloko. S Makrem tam budem dělat hudební doprovod večerem :) Adresa a fotky jsou na jejich stránkách. Btw. mrkl jsem se teď do IS a zjistil, že páteční zkoušku jsem úspěšně dal a tím zakončil zimní semestr. Jsem rád, že mám na chvilku klid od učení a 14 dní volna :) Užíjte si zbytek víkednu, já si jdu ještě na chvilku lehnout a kolem 6 vyražíme směr Zlý-eN... c-ya guys!

Home of Lamborghini..

26. ledna 2008 v 12:08 | WAD |  Fun

drumatika birthday party

24. ledna 2008 v 16:22 | WiTA |  Kultura
Dostal se mi pod ruku nově udělaný plagoš i s lineupem na DnB akci, která bude 9.2.na sýpce. Ten starý mažu na přání Ramireze :)


Spin ded logo

23. ledna 2008 v 17:25 | WAD |  Grafika
V záchvatu "nudy" sem udělal pár log na našeho chodce. A pokud jste si stihli všimnout tak od včerejška je už vyměněné (pokud si toho někdo nevšiml ať si zajde na oční..). Někomu se líbí, někomu ne, to ukáže čas jak si oko zvykne. Nedělal jsme jen jedno, ale když už tak už, a vzniklo jich povícero, tak to já jen z "nudy"Názory jako vždy do komentářů..


Zubr liga 03 - výsledky

22. ledna 2008 v 19:08 | WAD |  Fotbálek
Tabulka s výsledky po 3. kole. Roxy se drží pořád na druhém místě takže pohoda..


haluz

21. ledna 2008 v 22:01 | WiTA |  Fun
Dívejte se pořád na středový křízek. Taky se vám změní barva na zeleno a pak začnou tečky mizet? :)

story about N73

21. ledna 2008 v 20:52
Dneska jsem lítal kolem reklamace telefonu a docela mě překvapilo, jak jsem naletěl při jeho koupi. Před rokem jsem si na netu vybral nokii N73 a jelikož jsem chtěl ušetřit pár stovek, tak jsem dal na seznamu zboží, hledat a seřait dle ceny. Vybral jsem si e-shop (www.mobiltechnik.cz) s nejlepší cenou a objednal. Všechno bylo v pohodě, telefon šlapal jak měl, volal, psal, fotil, navigoval, až do doby kdy mi upadl joystik a už jsem ho nenašel (na silvestra u baru to bylo těžký :)) Mno ale bez něho nejde dělat nic. Už mě přestalo bavit nosit propisku v kapse a předstírat, že mám dotykový displej, tak jsem se rozhodl pro reklamaci.
Obchod je v Praze a nechtělo se mi posílat balík poštou a proto jsem se rozhodl využít autorizovaný servis nokie v Brně.Ráno jsem vstal, mrkl na mapy (zase reklama na seznam), sedl na šalinu a vyrazil. Dojdu tam, položím telefon před servisáka, ten ho začne hned rozdělávat. Vytáhne baterku, simku a kartu a jediný co řekne, je, ať vytáhnu záručák. Hned jak ho uviděl, přestal s rozděláváním a zaměřil se na něho. Řekl mi, že záručák není originál nokie, ale že je "originál "z toho e-shopu a že mi záruku uznají jenom tam a nebo že musím opravu zaplatit (cena okolo litru). Potom ještě zkusil napsat IMEI do databáze a zjisitl, že telefon není určený pro český trh, ale pro něměcký-hmm mazec! Složil mi ho zpátky, dal jsem ho do krabice a nas*anej jsem odcházel na koleje. Hned jak jsem přišel, psal jsem jim mail, ale dneska měli zavřeno (offline), tak jsem zvědavý co mi zítra napíšou. Asi mi nezbude nic jinýho, než to risknout a telefon poslat tam a čekat zbytečně dlouho dobu, než tam balík dojde, než se to opraví a než to pošlou zpátky-jestli teda vůbec a nebo si ho opravit sám. Takže rada dnešního dne je: laciný, dvakrát placený!

Zubr Liga 03 v rychlosti

19. ledna 2008 v 15:45 | WAD |  Fotbálek
Včera se na Sokolovně odehrálo 3. kolo Zubr ligy jak už Wita proklamoval v článku o něco níže. Turnaj začal asi tak kolem 6. hodiny a v tu dobu sem už věděl že se včas nikam určitě nedostanu. Musím pochválit sound-support by WiiT[weed], Czida a MacroB která určitě hodně lidí hecla, takže pohodová akce. Hráli jsme v sestavě Já (aka Pafka), Honza, Áda a Kolda. Ve skupině jsme si to dali dobře a vyhráli ji (palačinka a co já vím) V pavouku jsme chytli holky (aspoň ten jeden) -> nakonec výhra, a pak vyhecovanou palačinku která nás "přejela". Takže jsme s Co já vím hráli o třetí místo a porazili je (byl to ale hooodně vyrovnaný boj a končil 5:4 pro nás, naštěstí) Takže 3. místo pro Roxy a spokojenost. Nějaké tabulky budou až se ke mě dostanou (pak dám edit) Dobrej pocit ze hry je hodně důležitá věc, ap roto nás to baví.. Peace

Takže prozatím jen včerejší pořadí :
  • Zdareec
  • Palačinkárna
  • Roxy
  • Co já vím

Pepa bere fotbal vážně

17. ledna 2008 v 14:17 | WAD |  Fun
Poslední dobou chodce (piš walkingman, čti chodec) čte pořád větší a větší počet lidí, takže by jsme se měli chovat seriózně a pod.. Ale kašlem na to, a prostě musím zveřejnit tohle video s Pepou v jeho rozjařené náladěenJoynt

tip na páteční večer

17. ledna 2008 v 13:41 | WiTA |  Kultura
Na pátek je naplánovaný ligový turnaj ve stolním fotbálku na sokolce a jelikož žačátek je kolem 5 hodiny a konec okolo 12, bude to zároveň i taková menší páteční kalbice s hudbou :) V přísálí bude probíhat nějaká akce se Zubrem. Nevím přesně co, ale snad by to měla být střelba na plátno laserovou puškou o nějaké zubr ceny.
V hlavním sále se bude hrát liga a na pódiu budou DJ MacroB a DJ WiiT (ehm já ;) a možná i Helm, tak se dojděte určitě podívat. Musím ještě připomenout a pochválit sokolovnu, že je to jediná nekuřácká hospoda v Mk a vzkázat kuřákům jednu věc: Kuřáku smrdíš! :-p

Fimfárum 2

16. ledna 2008 v 17:41 | WAD |  Film
Kdo by neznal Fimfárum, pohádky od Jana Wericha které nejsou až tak pohádkami jako spíš zrcadlem lidských povah a problémů. Dneska se mi totiž do rukou (tedy spíš na HDD) dostal jeho druhý díl a pokud ho někdo neviděl, tak určitě doporučuji se na něho mrknout. Fimfárum 2 obsahuje 4 pohádky, což není mnoho ale určitě se u nich dobře pobavíte. První pohádka se jménem moře strýčku, proč je slané je opravdu originální a přesně předvádí onen "Werichovský" humor a originalitu. Následují pohádky: tři sestry a jeden prsten, hrbáči z damašku a paleček. U každé povídky vás něco příjemně překvapí a u každé poznáte kousek lidské povahy (chtěl sem napsat české, ale chamtiví lidé jsou všude) Někoho kdo nikdy neviděl ani kousek z fimfára možná překvapí provedení, ale když se na něj chvíli zadíváte, zjistíte že je to mistrovské dílo, jak v "loutkách" tak i v animaci. Řekl bych že druhý díl nedosahuje qalit dílu prvního, ale tím určitě neříkám že je špatný, za shlédnutí určitě stojí a bavit se u něho určitě budete.

Barbora Tachecí a "její" rádio

16. ledna 2008 v 11:46 | WiTA |  Ze života
Český rozhlas 1 - Radiožurnál sice moc neposlouchám, ale při shlédnutí videa níže, jsem byl docela zaskočený, kdo je v jeho čele. Ano, je to ona, Barbora T. Moderátor to sice taky trochu nezvládl, ale takovou aroganci v TV jsem dlouho neviděl. Na druhou stranu jsem se u toho i zasmál. Hlášky typu Pane moderátore, řekneme si to pak, nebo Panebože mě pobaví pokaždé co to vidím :)
ještě odkaz na pořad Uvolněte se prosím s Barborou (doporučuju se podívat)

Rubikova kostka poslepu ?

14. ledna 2008 v 0:55 | WAD |  Fun
Bez komentáře..

Jak se povedl HH vs DnB ?

13. ledna 2008 v 18:48 | WAD |  Ze života
Na otázku v nadpisu můžu odpovědět hned a bez rozmyslu, určitě se povedlAle ať to shrnu nějak od začátku. Akce měla být rozdělená na dvě části a to jak z názvu vyplývá Hip-Hop a Drum & Basse. Začínalo se Hip-Hopem (dál už jen HH), takže sem byl zvědavej jak se klukům podaří akci zvládnout. Ze začátku totiž byla jen hudba z MP3 přehrávače a o něco později nastoupil DJ s Vinyly, dával hodně starý věci (cca. +/-2002 - Hlasuj proti rulezzz..) pohoda ale pořád slabej odvar, přece jen je HH i o tom "slovu". O to větší překvapení pro mě bylo když sem se dozvěděl že bude BeatBox a FreeStyle battle pro všechny, čili kdo se přihlásí, jde na plac. Beatbox mě nějak nevzrušuje ale o to víc mě nadchnul ten freestyle battle. Bohužel nějaký pifka a pálo proběhli takže sem to přihlášení nějak vzdal, v tu chvíli bych tam asi udělal jenom studu(předsevzetí: příště určitě bo mě kopněte..) No battle parádička, měli jsme i MK zástupce, ale ten mohl víc rýmovat a ne tolik pičovat.. ale odvaha se cení, pořadatelům a vystupujícím za tohle obrovské K+.
No a kolem půlnoci, už ani sám nevím kolik bylo, začal D&B. Zaplnil se parket, gramce a moje hlava - akce dostávala obrovské grády, možná větší než je zdrávo. Opravdu podařená pařba a perfektní atmosféra. Všude pařící, kalící (popřípadě spící) lidi, nikdo neprudil a až na pár pošlapaných noh při skákání na beat (lidi sorry, byl sem moc..) proběhla naprosto v pořádkuA až teď při psaní článku mi dochází proč se tahle akce jmenovala HH vs D&B, ne že by proti sobě měli válčit tyhle dvě kultury, ale musíte vybrat u čeho se víc bavíte. Pro mě těžká volba, ale asi vyhraje HH kvůli tomu bettlu, opravdu mě potěšil, 8. míle hadraBohužel sem asi kolem 3. hodiny musel opustit rozjetou akci páč sem trošku přepálil start a nemuselo by to se mnou dopadnout dobře, přes to sem se bavil královsky. Potkal sem hodně lidí (hodně ? ne, možná víc..), dobře sme pokecali, popili a pobavili a o to nám přece jde ne ? Doufám že borci ze Zborovic neusnou na vavřínech a udělají volume 2. Už teď se na něho moc těším..(battle?)
Btw: Kdyby někoho zajímalo proč nejsou fotky, můžu vás odkázat na jednoho typa (W.) co měl brát foťák ale jaksi nedomyslel že k tomu jsou potřeba i nabitý baterky(sorry, musel sem si rýpnout..)
Nějaký fotky od Hihiho můžete najít TADY

Moje práce

12. ledna 2008 v 18:16 | WAD |  Grafika
Nahodil sem do galerky nějaké moje práce z grafiky co sem dělal, takový souhrn prací z 2D a 3D

Galerku najdete TADY

zábava přes zkouškové

12. ledna 2008 v 16:56 | WiTA |  Film
Hlásím se po delší době, hello! Mám teď zkouškový a kromě učení,spaní a chození do menzy stíhám jenom filmy a seriály :) Nahazuji malý přehled co jsem viděl a co mě zaujalo za posledních 14 dní.