Říjen 2007

Da best GAME ?

31. října 2007 v 9:56 | WAD |  Jiné
Pro velký zájem uveřejňuji anketu o nejlepší hru síťovačky, takže hlasujte lidi, ať víme..

Síťovačka vol. II

29. října 2007 v 15:35 | WAD |  Ze života
Dva dny zápolení se soupeři, dva dny boje s únavou, stavem a chutí se na všechno vysratAle přežili jsme to a myslím že si to každý z nás užil po svém. Když sem počítal kolik se nás tam za weekend prostřídalo, a to počítám jen ty co si dovezli Pc, došel sem k číslu 15, což je dobrej výsledek (Já, Myšák, JC, Viťa, Jouda, Pepa, Peca, Krša, Tilac, Church-ill, Polda, Ben, Blezl, Abdul, Deryl.. pokud sem na někoho zapomněl tak sorry) Parádně sem si ten weekend užil, a i když nejsme zase tak velkej hráč, doba strávená nad Unreal Tournamentem 04, Quake 3 nebo CSkem určitě nebyla promarněná. Když můžu hrát proti lidem co znám je to naprosto o něčem jiném, kam se hrabe nějaká AIAle není to jen o hraní, mezitím přišla řeč i na pifka, dým a bůh ví co ještě. A tak, i když celkem nevině se to zvrhlo v dobrou kalbu. Došli se mrknout i nějací povzbutzovači kteří nakonec obsadili posty a skončili u Fify, ale když je to baví, proč ne. Něco málo fotek je v Galerce tak se můžete mrknout. Co jiného dodat, kdo nezažije, nepochopí, tak snad se uvidíme i příště. Rád sem s váma lidi strávil těch pár chvil a díky za fragy.Peace
Btw: skuste i anketu, ať víme

True reality..

26. října 2007 v 14:59 | WAD |  Ze života
Zrovna "cvakám" kabely na dnešní síťovačku když takhle přemýšlím co se vůbec dělo včera.. paměť moc daleko nesahá ale nevadí.. už vím.. včera byl dobrej večer (jak bych řekl já.. byl to jeden z těch lepších večerů) Sešla se dobrá sestava, poseděli jsme a pokecali, po dlouhé době večer prožitý "naplno". Ale utekl jako mžik, jak rychle začal, tak rychle skončil.. ale užili jsme si ho, zvláště pak s Poldou který nás do toho všeho namočilChtěl jsme toho napsat opravdu víc, ale shodnu se nejspíš ze všemi, že kdo nezažil, neví.. lidi zatím a potkáme se večer na lance.. Jsem pořád tak trošku vygumovanej tka jdu rozpoznávat barvy... Peace.. (pic. BiohaZZard)

Jak teda v pátek ?

25. října 2007 v 11:35 | WAD |  Ze života
:D
Jelikož jsou lidi v kopru číst komentáře tak to musím napsat sem, ale jak sem řekl, už jen kopíruji co bylo napsané o něco málo níž. Takže seznam lidí, jen tak orientačně.. Pokud máte, vemte síťovej kabel, možná nebudou stačit (člověk nikdy neví). Počítá se teda pátek, prej nám i zatopí

Start bych viděl tak na 5 hodin
(může se ale ještě změnit..)
Lidi
Potvrzeno
Já (Pafka)

JC

Myšák

Víťa

Mikou

Pepa

Tilac

Peca

Church-ill

Deril

Jouda

Jolly

Krša

+Někdo určitě


Neděle je tu ?

21. října 2007 v 11:48 | WAD |  Fun
Pro zlepšení sychravé nedělní nálady... Keltech Strikes Back
(da best je to od 40 vteřiny..)

Listopad na nás útočí..

19. října 2007 v 12:18 | WAD |  Fun
A nejen listopad..
wow

Lanka bude

17. října 2007 v 17:36 | WAD |  HardWare
Je to domluvený, takže už jen aby jsme se poskládali a domluvily...
Edit:
Jelikož s toho asi nejde moc poznat, tak připomínám že jde o akci na hasičárně ve velkým sálu, počítáno tak 10 a víc lidí. Akce začne v pátek 26.10, potáhne se až do soboty a popřípadě až do neděle (záleží na domluvě). Pokud možno, tak jestli máte, vemte si vlastní nekřížný kabel, nějaký jsou ale nevím jestli jich bude dost. Jestli chce někdo odvést PC autem, tak ať mi dá vědět (kontakt je úplně dole). Další dotazy do komentářů..A pokud máte v merku dojít, napište se do fóra.. (neplatí pro mě, JCho a myšáka)

come back

15. října 2007 v 22:24 | WITA |  Ze života
Zdravím po dlouhé době, kdy už mám trochu klidu a přístup k netu. Prázdniny utekli jak voda a po příjezdu jsem se ani nestihl zabydlet a hned jsem se stěhoval na koleje. Trochu hektické, ale nic co by se nedalo přežít. Po 3 týdnech ve škole už všechno šlape jak má a konečne je trochu času k psaní, vybírání a zmenšovaná fotek na WM :) Zrovna poslouchám >High Contrast - Essential Mix 2007< a relaxuju po náročném dnu.Ty pondělky jsou otřesný - škola od 8 do 7 s jednou hodinovou pauzou.

Hrnek comeback ?

13. října 2007 v 19:49 | WAD |  Grafika
Poslední dobou si trochu pohrávám s renderem a neustále předělávám a upravuji osvětlení (Používám HDR osvělení které je dost náročné na výpočetní výkon, tedy i čas) A tak když už jich pár mám, tak je hodím ven. Jelikož blog.cz neumožňuje upload velkých fotografií, jsou v galerce. Pokud se chcete podívat, stačí jen click..

H 16

13. října 2007 v 15:47 | WAD |  Kultura
Včera se mi dostal do ruky flyer H16, bohužel ho nemám v digitální podobě takže aspoň naskenovanej.. ale pořád lepší než drátem do oka, že..

Prison break

12. října 2007 v 18:20 | WAD |  Kultura
Pro někoho možná starší věc, pro někoho novinka, ale zrovna si ujíždím na tomhle seriálu. Abych řekl pravdu měl jsem a doteď mám k takovým "seriálům na pokračovaní" celkem dost velké předsudky a když sem slyšel o Lost tak sem se zapřisáhl že dám od takových ruce pryč. A dlouho mě to míjelo.. Až jednou se ke mě, čistě náhodou dostala první série. (thx: Wítek) Původně sem neměl ani v plánu to nějak sledovat, ale pustil sem takhle první díl, aniž bych od toho něco čekal a najednou se dívám na čtvrtý. Samozřejmě chytáky jako napínavá scéna končící přesně na konci dílů, nedořešený úkol který logicky nemůže jít vyřešit ale v další dílu víte že je vyřeší a tak se na to až těšíte atd.. Sice laciné, ale tady to dává smysl. Příběh se pomalu posunuje nenásilně dál a dál a.. však to znátePříběh je zajímavě vymyšlený a nápad že si někdo vytetuje mapu vězení a jde s ní zachránit svého neprávem odsouzeného bratra je opravdu šílený. Ale když vidíte jak jsou jednotlivé charaktery prokresleny.. klobouk dolů.. Jen mě trochu štve až ta neuvěřitelná náhoda co jim děje, přece jen stíhat pořád všechno na vteřinu to umí je superman.. (a Michael Scofield aKa Wentworth Miller). O seriálech si budu myslet pořád to stejné (palec dolů), ale u BP udělám vyjímku. Dodíval sem se na první řadu a už mám v merku druhou.. jen ji stáhnoutJo a mimochodem, dívat se na to v televizi, to je hodně blbej nápad co můžete dostat (nedej bože reklamy). Není nad to si pustit 7 dílů po sobě.. to už jste pak opravdu jak ve vězení, přece jen, strávit 6 hodin sledováním vezení.. Peace

Trika Česko ?

12. října 2007 v 13:38 | WAD |  Fun
Možná si toho někdo všil, možná ne (některý věci ke mě docházejí taky pozdějc..) Primitivové vydali před nějakou dobou tričko s nápisem "česko" a nikoho by ani nenapadlo že by to mohlo na sebe strhnout nějakou velkou pozornost. Až před pár dny se kolem toho začalo dělat dusno že jde o porušování autorských práv a pod. Tescu se to prostě nelíbilo a tak vytáhlo právnickou mašinerii, není potřeba být věštec aby každý věděl na co.. Ani se primitivům nedivím že je stáhnou z prodeje (možná jim vzroste i hodnota, přece jen bude už taková podpultovka) Celkem zajímavé, když vezmete v úvahu že takových "předělávek" na všechno možné lze vidět všude mraky. Možná na sebe chtěl někdo upozornit a nebo mít jen obětního beránka, to ví jen ti zasvěcení.. každopádně mrkněte na zprávu na idnes a nebo na stránku primitivů (link snad není potřeba..)
wow

Jen tak narychlo..

11. října 2007 v 7:57 | WAD |  Kultura
Tak chtěl sem vzpomenout pár věcí co je v merku. Takže přemýšlí se nad síťovačkou, ve vzduchu je i nějakej datum ale abych řekl pravdu teď nevim, snad Myšák ví víc.. Každopádně by jsme se mohli začít bavit už o nějakým konkrétním datu. Teď myslím, nebylo to 26-27.Října ?? Plánovalo by se to každopádně jako weekendová akce, fakt se moc těšim(mám v merku UT 2004 - OnSlaught..)

Jo a taky.. 9.Listopadu máme ve Zborovicích H-16 takže by byl hřích tam nezajít, když už je to tak blízko. Plagoš možná je ale nemám, když tak hoďte někdo link. Každopádně to beru jako reálnou věc takže žádnej kopr! No a 17. Listopadu chce Honza dělat turnájek ve fotbálku, možná budu dělat plagoš, ještě se uvidí, každopádně o tom dám vědět. Průšvih je v tom že zrovna 17. je ve Vyškově Indy & Wich, La4, DJ Nasty, DJ Sopo takže to bude spíš otázka prioritNo uvidíme.. Musím přestat psát a valit do škol(k)y, takže zatím lidi..
:D

Hrníček nescafé ?

6. října 2007 v 18:23 | WAD |  Grafika
Po dlouhé době sem něco udělal, je to spíš jen tak z experimentu. Začala škola, přemýšlím nad bakalářkou a v předmětech se mi objevila grafika jako předmět. A tak se po dlouhé době budu zase věnovat tomuhle. Ten hrníček berte jen tak z rezervou, napadlo mě to ráno a chtěl jsem to zkusit.. Btw: ztratil sem heslo od mojí galerky tak to dávám sem

Jo a ještě když už jsme u té grafiky, podívejte se na tenhle obrázek.. věřili by jste že to není fotka ale render ?

Student in da HAUS ?

3. října 2007 v 18:44 | WAD |  Ze života
Dneska sem úspěšně dokončil komplet všechno z druháku. Takže sem zapsanej do třeťáku a mám klid. No i když bakalářka je věc druhá.. možná je to ticho před bouří, ale to je teď vedlejšíDvě třetiny školy v kapse, teď to jen nezakřiknout a bude cajk.. Peace

Paintball ?

1. října 2007 v 20:17 | WAD |  Ze života
Takhle přemýšlím že by sme podnikli paintball, můžem to zítra probrat u pifka a nebo tady ve fóru, zjistit čas a lidi, auto bych popřípadě vzal. Takže dávejte návrhy. JC to může zabookovat ale musíme se domluvit. Nejlíp nějak dřív, počasí nebude pořád pěkný..

Btw: Zítra jdu na zápis, to bude maso/x..