Září 2007

Síťovačka byla

30. září 2007 v 17:46 | WAD |  Ze života
Dohráno, rozebráno a uklizeno.. tak bych mohl definovat dnešek po včerejší, a musím říct, povedené síťovačce. I když se to neobešlo bez menších komplikací, tak všechno dopadlo možná i lépe než sme všichni čekali. Lidí se sešlo dost a dokonce nám ten osmičkovej switch ani nestačil. Dojel dokonce i Ben z daleké Velké nad Veličkou (respekt mu). Opravdu sem si to užil a myslím že všichni ostatní taky, obzvláště brutální DeadMatch v Quake III, CSko a neuvěřitelně zábavnej FlatOut2 (zdravím nejlepšího jezdce Tiliho) Nakonec jsme se teda sešli v sestavě: Já, Jc, Myšák, Jolly, Viťa, Ondřej, Krša, Ben, Peapa a na jméno toho posledního si nemůžu vzpomenout ale nasral mě ve StarCraftu (Fuck off Zerg..joke..) Doufám že to brzo zopakujeme.. Peace

btw: chtělo by to větší switch... Složíme se bo tak něco ? hh..

Bečka včera ?

28. září 2007 v 11:54 | WAD |  Ze života
Včera sem se dostal do hliníku na bečku, Buhňa měl, dá se říct, rozlučku s ČR A tak sme sedli, popili a pojedli.. nic velikýho ale sestava dobráNakonec se tam objevil jc, jolly, šeďa, laďa procházka, eifel, negr, čuďa, bogo.. takovej lokál ale pohoda.. No a jelikož to bylo venku tak sem se uchovávali u grillu kde bylo aspoň trochu teplohliník ruluje.. peace

Co teda síťovačka ?

27. září 2007 v 17:00 HardWare
Takže jak s tou síťovačkou. Počítá se se sobotou ? Tak ať se nějak domluvíme, můžeme tady v přízpěvcích. Takže názory, připomínky, atd. do tohodle threadu. Kdo potřebuje, tomu dovezem počák na hašišárnu autem (Fiesta in da haus). Jo a co špíly ?? Návrhy do fóra.. ať jde o cokoliv..

Takže start je ve 3 na hasičárně, ať tak ve 4 můžem (h)řešit..

(dyžtak do fóra)

Lidi
Odvoz. PC
Games
1
Já (Pafka)

Quake 3
2
JC

FlatOut 2
3
Myšák

StarCraft
4
Pepa
X
Unreal T.
5
Krša

CS
6
Ondřej (Tilac)

...
7
Broněk

...
8
Jolly


n.
Viťa (možná)

n.
Fuck fest in da HAUS 001

24. září 2007 v 12:05 | WAD |  Kultura
Šeďa pořádá akci, takže plagoš powered by walkingman


Jak bylo ? Dobře..

24. září 2007 v 11:59 | WAD |  Ze života
Po delší odmlce sem opět zde a mám v plánu zhodnotit jak bylo o weekendu. Stalo se toho hodně, aby ne když nám dojel náš zahraniční (už domací) dopisovatel WitaTakže začnu čtvrtkem, kdy sme byli ve výborné sestavě (já, jc, wita, ewik, jolly, tetina, myšák, radka) na bowlingu v KM. Hrál sem to poprvé a přes všechny moje obavy že bude hodně úrazů, přežili všichni. O to byla moje radost větší když se mi podařilo jakž-takž něco uhrát. Takže pohoda lidi, a kdyby jste jeli zase, dejte vědět, pojedu určitě s váma.

No v pátek dojel další kámoš (Mikou) a tak se šlo na pifko, drink a drinkUžili jsme levně nakoupený (ale kvalitní) alkohol z Fontány a tak toho asi moc o pátku neřeknu. Jen nějaké útržky jako: knajpa, fotbálek, pifka, wita, fotbálek, šluk, mikou, pifka, bar.. Trochu mi to připomíná rekonstrukci Cimrmanova díla Němý Bobeš aneb Český Tarzan. (zasvěcení ví..)

V sobotu, těžce indisponován (až do večera) jsem vyrazili do Vyškova na WWO. Celí natěšení sme dojeli tak v 9 hodin večer do napůl zaplněného baru. Celkem mě udivilo že budou hrát, jednoduše řečeno, v takovým pajzlu (hh..) Ale místo není důležité, důležité jsou výsledky. Nějaký Dj´s sem ani nepostřehl takže neřeším. Vyškovská crew Forma hrála asi hodinu (což je opravdu hodně) a výkon opravdu dobrý, možná jen trochu zbytečně natáhlý.. No a pak nastoupili WWO a ukázali kdo umí a čím se odlišují od amatérů.. Vyhecovali komplet celej klub, udělali velkou akci a zahráli vály, které jsou prostě srdcovky. Ani sem nečekal že to bude až taková show. Takže WWO určitě a pokud někde příště budou, určitě nepohrdnu.

Celkově se weekend povedl, jen sem utratil tak milion a celou neděli se s toho vzpamatovávám.. Peace

Colin McRae zahynul

16. září 2007 v 13:51 | WAD |  Ze života
Možná to sem ani nepatří, ale pro nás jako hráče a "motoristy" je Colin McRae velká ikona a osobnost. Do rally nebe následoval včera 15. 9. ve 4 hodiny odpoledne při havárii helikoptéry, k níž došlo nedaleko jeho rezidence Jervis House, která disponuje vlastním heliportem. Spolu s McRaem zemřel v helikoptéře jeho pětiletý synek Johny.. Čest jeho památce..
:D

Simpsni a cypress hill

15. září 2007 v 15:59 | WAD |  Fun
No comment

WWO ve Vyškově ?

15. září 2007 v 13:32 | WAD |  Kultura
Po dlouhé době se děje v našem kraji něco co by stálo za zmínku (kupodivu). A to je koncert WWO ve Vyškově, příští sobotu 22.9 je to tu. Určitě by stálo za to se tam mrknout, teda minimálně já..co vy na to fellaz ?
.
Plagoš a "ochutnávka" (srdeční záležitost)

HIP HOP IN DA WYSCHKOF

Datum22. 9. 2007
MěstoVyškov
KlubClub B-29; sídliště Osvobození 670, Vyškov - Dědice
LiveWWO (Polsko), Forma (Vyškov)
DJsNasty, Sopo
Odkazhttp://www.wyschkof.com
Cena na místě190,-
Začátek21:00

Alert..

11. září 2007 v 12:20 | WAD |  Ze života
Chtěl bych tady upozornit na Jollyho stránky Jollyho Warez a Release kterej je po delší pauze zase plnej života a článků. Oproti nám líným chodcům se Jolly snaží a aktualizuje jako ďábel. A abych se dostal k tomu o čem sem chtěl psát, zaujal mě článek o tom jak Holandští politici chtějí zakázat lehké drogy, ne že by mi to nějak leželo v hlavě ale přece jen, aby se Hullandsko tak změnilo ? To bude nějaký fake (čti fejk..) No mrkněte na video a budete vědět víc.. To je snad pro dnešek všechno, have a nice day fellaz..

11. Září ?

11. září 2007 v 11:42 | WAD |  Ze života
Dneska je to 6 let co měla al-Kajdá unesenými letadly srovnat se zemí dva mrakodrapy Světového obchodního centra v New Yorku. Asi bych se nad tím ani dneska nezamyslel, ale zrovna sleduji v televizi film 11. září 2001. Čas krize a popravdě je mi s toho hrdinství amíků už blbě. Přes hodinu poslouchám z filmu jen slova o tom jak jsou kluci na západě ublížení, jak jsou v právu, jak jsou stateční a borci a jak jim všichni fandí.. hrdinství ano, komedie ne.. Nevím jestli za to může al-Kajdá, Bush a nebo mimozemšťani, ale zdá se mi to trochu jako fraška. (osobně věřím, že si to na sebe amíci hodili sami, ale to je věc druhá) Na frontě, které dal sám "Keř" aka Bush vzniknout invazí v březnu 2003, už zahynulo přes 3700 Američanů a hodně přes sto tisíc Iráčanů. Je to potřeba pozabíjet tolik lidí aby někdo ukázal že na to má ??
před a po ?

Úvaha

10. září 2007 v 20:06 | WAD |  Ze života
Je pondělí večer, venku zima, tma jako v pytli a já sedím doma zase s mojí melancholickou náladou. Asi proto sme založili před pár měsícema chodce, abych se tady mohl vykecávat ze svejch nálad (chudák kdo to musí číst...). Pořád docházím že v MK to už není tak nějak pro mě. I když tady pořád trčím tak bych se chtěl někam posunout. Už ani lidi tady nejsou co bývali, ne že by byli horší ale jdou si za svým a aniž si to uvědomuju, roky plynou a lidi se mění.. Přes školní rok se chci zabydlet aspoň do Hradiště, i když to není tak velký město, tu změnu už potřebuju a cítím to. A proč to sem píšu ? Ani vlastně nevím, to je ta melancholie. Aspoň že se nám vrátí náš "exterista" Viťa a trochu to tu ožije..
...možná to dělái ta zima a s ní spojená tma a nálady...

A i když sem si odpřisáhl že videa z youtube omezím a určitě se tu nebudou opakovat, tohle si odpustit prostě nemůžu, taková srdcovka...prostě podle nálady... prostě jako smajlík...


Síťovačka bude ?

9. září 2007 v 14:30 | WAD |  Jiné
Tak jsme se znovu dali hlavy dohromady a plánuje se síťovačka. Jc má switch pro 8 lidí takže takovej menší match. Pokud se to povede, Myšák hodí do merku hasičárnu, odhadem asi na příští sobotu (15.9) a můžeme jít na to. Momentální adepti jsou: Pafka (já), JC, Myšák, Peca, Pepa a Jouda. Dva lidi nám chybí takže pokud někdo má zájem tak se připište, ještě to není 100% ověřená akce ale bylo by dobré kdyby se dotáhla do konce.

Btw: Když už jsme u těch akcí, co takhle PaintBall ?

Září ?

5. září 2007 v 12:16 | WAD |  Ze života
Tak září nám začalo a s ním i spojený ochlazení, vyprázdnění místních knajp a nával lidí do škol a prací. Prázdniny nám rychle utekli ale nenaděláme nic.. škola mě ničí a tak není čas a ani co psát, chodec zůstává takový prázdný.. no snad se k něčemu dostanuZatím lidi.. (že by mě opustila má múza ?)