Červenec 2007

Zelená Voda in da Haus

31. července 2007 v 14:18 | WAD |  Ze života
Tak jsme se vrátili ze Zelené Vody (no sice to bylo už v neděli ale až teď sem dostal fotky a vzpamatoval se) a jak jsme se teda měli ? No jednoduše řečeno jak na dovolené. Jeli jsme na dvě auta a v první várce jsme dorazili v pátek asi ve 3 hodiny. (Já, JC, Miloš a Satan). Info o tom že jsou na zelené vodě sinice se nepotvrdili a tak bylo o starost míň, voda byla stejně studená takže tam nikdo celej den ani nestrávil a tak nám to bylo vlastně celkem jedno.
.
Druhá várka lidí dojela nějak k večeru (už ani nevím v koli hodin, cca v 5-6) a začlo se kalit, no prostě pohodovej večer u pifka, grillu a dobrého kouře. Až na menší starost s jedním z členů posádky se pátek podařilNa večer tam byla rozjetá i "akce" (no prostě out-disco) a tak se šlo na pifko, který mimochodem bylo opravdu hrozný (o značku ani nejde ale Slováci nemají asi předpoklady k tomu mít dobré pivo..hh)
.
V sobotu večer jsme se šli podívat na zápas v thaiském boxu (Muay Thai) a tak bylo taky o zábavu postaraný, abych řekl pravdu ani sem nečekal že to bude taková "řežba", když v předposledním zápasu dostal mladej kluk takovou sazbu že zůstal 10 minut ležet na zemi s tím že komentátor to okomentoval slovy "asi má otřes mozku, tak počkáme", docela mě to zamrazilo.

Odjížděli jsme v neděli a všichni byli po weekendu celkem vyřízení ale výletu určitě nikdo nelitoval a se (skoro) všema sem si užil hodně srandy. Všem co se podíleli na výletu respekt a těm co sem tam vykouřil cíga sorry, neměl semPeace

btw: Nějaké fotky jsou v galerce tak ček da

Kdo hledal našel ?

31. července 2007 v 10:36 | WAD |  Fun
Aby se neřeklo tak přihodím řešení obrázku s kapelama (za pic. thx to JC)

Zelená Voda ?

22. července 2007 v 15:29 | WAD |  Ze života
Tak jelikož se musíme domluvit na tom našem slavným výletu na zelenou vodu tak založím tenhle "thread"
Obrázek jen ilustrativní
Takže jede se v pátek (cca. 27.07) a musíme někde vyrobit seznam lidí, aut a popřípadě stanů (kterej třeba momentálně taky nemám). Lidi u kterejch si nejsem jistej nepíšu, takže se normálně připište do fóra a já to přepíšu (zapomínám, nepamatuji se..), čím víc nás pojede, tím líp, takže se ozvěte, okce by to mohla být hodně mazaná..
Btw: Co ten grill ? Chtělo by to.. (bere JC takže počítejte s tím)
Lidi:
Já (Pafka)
JC
Jaromír
Jimmi
Pepa
Peca
Satan
Mišák
Auta:
Já (Pafka)
Jaromír

Stan:
Pepa (1)
Satan (3)
Já (1-2)
Myšák (?)

1. Štace

JC
Myšák
Satan
2. Štace
Mira
Peca
Pepa
Jimmi
(zbyl k Mirovi)

Blázni jsou ti ?

22. července 2007 v 15:08 | WAD |  Fun
Nemohl sem si dovolit nezveřejnit tydle fota nový kapely jménem "Žebrota a jiné". Založena byla včera a vlastně hnedka zanikla, ale máme foto členů..(to je základ)


Tisíc kapel rozpadlejch po prvním demu, říkám apel
zdvižený dva prsty, jak Václav Havel
pravda a rap zvítěží nad nenávistí hned
chlapec chtěl by mikrofónů hrnec, pitomec
Mikrofon není zadarmo, že ?
Když to nevíš, jsi jak na kameni zmije
když to nevíš, strávíš orgazmus bez simfonie
stejně jako hudba bez poezie..


(Apoka -Nedáš - Dostaneš)

Středa ?

19. července 2007 v 13:39 | WAD |  Ze života
Včera byla středa a tak sme se museli jít přesýpat na sýpku, na fotbálek, pifko a dobrej pokec Poslední dobou mám pocit že s celýho týdne jsou nejlepší středy a možná to nebude jen pocit. A když sme už takhle byli na tom pifko a pokecu tak nějak po půlnoci už nás pomalu začali vyhazovat s tím že je málo lidí a pod. A tak se šlo k Ádovi na "ÁFTR" Sestava byla opravdu dobrá, hlavně musím vyzvyhnout naši zahraniční dopisovatelku ReBarboru, která ode mě pochytila mnoho mouder a znalostí (joke) Jinak sestava byla: standardně ležící spící Jaromír, Stenly, Áda, Fekál, Zbyňa, Churchill, Leňa a Radka. Jó ráno se šlo domů (viz. foto) a všichni byli tak nějak vyřízení, ale pohoda a všem co tam byly, díky za dobrej pokec a posezení..

Btw: Někdy to zopáknem, ne ? hh..


pozdrav z UK

17. července 2007 v 12:12 | WiTA |  Ze života
Zdravím do ČR :) Ještě ležím v posteli a dopisuju příspěvěk, který jsem včera večer rozepsal, ale vybila se mi baterka a začali se mi trochu motat prsty po klávesnici :) Po práci jsme se se segrou loučili a na terase popíjeli cider-jecto něco mezi šáňěm a čučem, ale chutnalo nám velice:) Po prvním týdnu, kterej jsme ztrávili v jednom místním pubu v centru High Wycombe dnes odjíždíme do Birminghamu. Přece jenom potřebujem něco vydělat a tady ve Wycombu by to bylo těžký, protože jsme dělali jenom pár hodin týdně a to by nám nestačilo. Uvidíme po dalším týdnu. Nejedem zase tak úplně do neznámého, protože loni tam byli Marcus se Zdenou a všechno bylo ok, tak snad bude všechno ok i letos.
Ze zážitků je zatím asi největší grilovačka v Oxfordu a následný focení v pokojíčku jedné z velkých britských celebrit, jméno vám ale neřeknu, je to tajný :) No byl to mazec, sice jsme se napřed museli trochu posilnit, ale nakonec jsme se úkol splnili a vyfotili se v posteli :)
Z Birminghamu se určitě ještě ozvu, zatím se mějte
So take care and bye bye..
tady je pár fotek..


Síťovačka ?

16. července 2007 v 17:34 | WAD |  Jiné

Síťovačka se ruší, na hasičárně bude úklid

Tak po nějaké době co sem byl trochu nemocnej a nějak nebyla chuť psát se zase zjevuji (jako rytíř z Blaníku) a přináším nějaký info co by se mohlo dít o weekendu. Je v plánu síťovačka na hasičárně, ovšem musí se domluvit lidi a tak pokud máte někdo zájem si přijít zahrát (a jste rozumní) tak se připište do fóra a uděláme seznam. Napánovaný datum je teď na weekend, velikost se určí podle počtu lidí. Nechceme s toho dělat bečku nebo kalbu ale dobře si zahrát nějaké ty hry. Nikdo z nás nejsme žádnej mega fanda her takže to vidím na poklidnou akci, ale řežba bude

Momentální seznam:

Já (Pafka)
JC
Myšák
Pepa
..
btw: Potvrzených lidí zatím není moc ale budou..

Ze dřeva to taky jde

9. července 2007 v 14:25 | WAD |  Jiné
Ta před chvílí sem narazil na tohle video a opravdu mě dostalo, moc se mi líbí a myslím že stojí za těch pár minut se na to podívat. A pak že dávají na internet jen porno a warezSice vám nevysvětlím jak přesně to funguje ale postavit to že dřeva, to je fakt skills (představte si na tom hrát prince..hh, joke) V odstatě jde o postavenej procesor ze dřeva kterej počítá binární součty (ano/ne) stejně jako ten kus křemíku co se hřeje v každém vašem PC.


Links:
Gadgets
Trochu detail
WoodGears

Liga je u konce ?

9. července 2007 v 13:44 | WAD |  Fotbálek
Tak fotbálková liga je dohraná a můžete se podívat jak nám to dopadlo. Na prvním msítě "nečekaně" Zdareec, což vlastně všichni čekali a popravdě to asi nikoho nepřekvapí (gratuluju). Pak Piáno a Palačinkárna spolu s Gamblerama v závěsu (za což Gamblerům respekt jelikož hrajou 3, a to je opravdu výkon). No a v druhé polovině se krčí Co já vím, kontumovaná Marakana a my, čili BH Morkovice na 7. místě, což není zase tak hrozné když si vzpomenu že v půlce jsme byli na konci tabulky bez bodu. Za námi skončila AlaskaBananas a Šavle, i když mají stejně bodů jako my počítají se vzájemné zápasy.

No v pátek má být na Mara turnaj s losovanejma dvojicema z ligy, tak sem zvědavej jak to dopadneUrčitě dám vědět, fotbálku zdar..

Půl roku ?

6. července 2007 v 15:13 | WAD |  Jiné
Tak a je to rady, chodec je tu s námi už půl roku. Ani se to nezdá jak ten čas letí, když si vzpomenu jak sem psal první článek a říkal si jak dlouho tohle vydrží (odhad: týden) a teď je to půl roku a myslím že tu s námi chodec ještě nějakou dobu bude. Původně jsem ho zakládal s úmyslem že spojí všechny známé a neznámé a bude to takovej náš rozcestník, jak moc se tohle povedlo, to nebudu soudit ale pár akcí se nám už dotáhlo do finále, Foosball CUpy, PaintBall a nebo třeba jen obyčejná kalbaTak snad budu psát i za půl roku podobný článek a chodec tu bude mezi námi rok. To mě jen tak napadlo, protože v dnešní době je všechno pomíjivé a to co si člověk myslí že je nastálo se rozplyne jak mlha nad ránem a ani se nenadějete.

Disco CUP ?

5. července 2007 v 16:23 | WAD |  Fotbálek
Včera byla středa a jelikož je sýpka nahoře otevřená, vyhecovalo se to (by Wita) a uděl se mini turnájek ve fotbálku se 4 dvojicema. Naskenoval jsem tabulku takže se každý může mrknout. A proč to tady začínám a načínám ? Nebylo by špatné s toho udělat takovou malou tradici, a vždycky ve středu si udělat malej turnaj. Hry se budou platit (kdo dal 10,- očí se píše, viz tabulka dole) a vítěz vyjde jen s pořadí tabulky (podle bodů), takže si každý dobře zahraje (Play Off by bylo vůči ostatním trochu nefér). Takže navrhneme tabulku, max 10 dvojic a středeční Disco CUPy můžou začítNázory uvítám, přece jen hrát sám tam nebudu že..

Fucking Fest ?

1. července 2007 v 18:22 | WAD |  Ze života
Tak v sobotu nám proběhl na Sokolovně Ultra FUCKING hard fest, čili Šeďova akce a samozřejmě sme tam nemohli chybět (přece jen co doma že ?) Dostal jsem se tam nějak po 4. hodině a to už se začalo scházet opravdu hodně lidí a hrála první kapela. Pohodová atmosféra, počasí taky vypadalo dobře a všechno se vyvíjelo tak jak mělo. Až na to že v jednu chvíli začalo pršet a tak se všechno muselo přestěhovat dovnitř, což i když není nejhorší hrůza, myslím že téhle akci docela dost ubralo.

Kapely byly dobré, až nad moje očekávání. Brevi Manu zase ukázali že umí, My Wave mě celkem taky překvapili a Hannibal Lecter s Šeďou v čele celou akci vrcholil a bylo vidět že si to tenhle člověk užívá, měl přece proč. Známých lidí sem tam potkal opravdu hodně, i pár lidí co jsem dlouho neviděl, takže o zábavu bylo postaráno. Musím říct že Sokolovna je opravdu dobré místo na takové akce, ať jde o turnaje ve fotbálku nebo koncíky.

Sem rád že se nás tam sešlo hodně a doufám že se příště potkáme, ať už na jakékoliv jiné akci a nebo jen tak někde u pifkaPeace