Červen 2007

Gympl

26. června 2007 v 17:14 | WAD |  Film
Tak, a zase se točí další z puberťáckejch filmů, ale proč ho vůbec zavzpomínám ? Asi kvůli tomu že se nám na musice podílel Wich, ne teda že by to zvedlo kvalitu filmu ale je to krásný příklad toho jak se všechny scény kultury spojují. Před takovýma 5 rokama by si nikdo ani nepomyslel že se něco takového může stát. Ne tedy že by tohle byla první Wichova věc, ale dělat pro "Vorla" to se nepoštěstí každému. Přece jen Wich toho má za sebou dost a tak o kvalitě hudby není pochyb, bohužel o filmu se přesvědčíme v září.

Komplet muziku k filmu, v němž například hraje i Milan Šteindler, Eva Holubová nebo Jiří Schmitzer, obstaral tuzemský leader DJ Wich, jenž se tentokráte oprostil od samplů a veškerá hudba je tedy původní. Autentičnosti snímku, který zachycuje graffiti scénu, pak pomohl i třeba Pasta.

BMW 330d aka prase ?

24. června 2007 v 13:51 | WAD |  Fun
Tak tyhle dvě videa sem nedávám jen abych zaplnil stránku chodce, ale proto aby jste se podívali jací jsou u nás blázni (za tip thx JC). Dvě videa jak nějaký blázen hrotí BMW zprvu po dálnici a poté po rychlostce jsou opravdu..., ani nevím co za slovo bych měl napsat. Z jedné strany musím říct že je opravdu skiller a neřídí asi prvních sto tisíc. Ale na druhou stranu je to hodně nebezpečná zábava a sedět vedle něj, nevydržel bych být klidný s tím že bych mohl být každou minutu mrtvý (všimněte si v jedné části jak mu týpek šlápne na brzdy a borec se mu málem podívá do kufru nebo málem vyhrne shade 120).

Trasa má být z Prahy někam do Jižních Čech po trase dlouhé 155 km za pouhých 51 minut. Což by mělo být průměrně okolo 180Km/h, a to je hodně.. Video se prý dokonce dostává do světa takže bych se ani nedivil kdyby to bylo na Nově a Parkanová o tom nazpívala písničku.

Nechtěl bych ho potkat na silnici zrovna v době kdy mu to nevyjde a nebo mu nějaký děda neuhne na sranu při předjíždění.. asi to musí být hodně škaredá podívaná.. Tak snad tak lidi nebudete jezdit..


.

Voda ?

22. června 2007 v 13:00 | WAD |  Ze života
Tak včera se stalo něco co opravdu snad nikdo nečekal, 15 minut prudce pršelo a MK City to málem vyplavilo. Na silnicích voda, před domem voda, na zahradě voda.. No nic hrozného se nestalo, těch pár litrů vody co má někdo doma se vytře a věci uschnou. Ale je zajímavé jak se lidi tak nějak semknou když je zle, co to s námi udělá když nejde elektrika a co se stane když na hodinu před večerem spadne mobilní síť (nevím jak ostatní ale vodafone ano). A kdo řekne že bez elektriky jde žít, tak šel asi spát a tak to nepostřehl. No to sem si jen tak "zapřemýšlel nahlas" (hodně divná fráze když je napsaná) chtěl sem ještě přihodit jednu fotku co sem včera tak po 8. hodině udělal. Zajímavé.. tolik vlhkosti, krásná zelená, naše ulička u zámku se proměnila v prales..

Btw: Je to jak kytka

V Krkonoších se výrazně oteplí..

20. června 2007 v 8:45 | WAD |  Fun
Asi jsme to všichni viděli, ale podívat se na to ještě jednou stojí za to

Kdo hledá, najde

15. června 2007 v 18:18 | WAD |  Fun
Před nějakou dobou jsem našel obrázek kterej na první pohled nic neřekne, ale při bližším prozkoumání zjistíte že to není jen tak. Obsahuje přes 100 názvů kapel (doteď nevím kolik jich ale je), takže kdo hledá, najde..


Btw: Začnu... Cypress Hill

Fotbálek bude ?

15. června 2007 v 17:11 | WAD |  Fotbálek
Tak přemýšlím nad turnajma a Foosball CUP 4 bude až o prázdninách a dlouho tu v MK nic nebylo. Tak by jsme mohli uskutečnit Foosball CUP lite, jen tak s dvěma stolama na sokolovně, v podstatě takovej lokálek pro místní lidi a známíJeště to nemám pořádně promyšlený a ani stanovený datum ale určitě jako dobrý zakončení školního roku by to bylo fajne (pracujícímu lidu se omlouvám..hh..) Takže jak kdo má volno na víkend a v kterej den by se to líp hodilo (přemýšlím spíš o sobotě). Popřípadě aby se poskládalo dost dvojic (10+) páč když už ten turnájek uděláme, byla by škoda kdyby se nás tam došlo málo, stačí malé info do příspěvku, peace

The Lost Room

10. června 2007 v 23:23 | WiTA |  Film
Kvůli nemoci, která mě drží doma, jsem si narychlo na kolejích postahoval filmy a seriály a prolěžel víkend v posteli. Když už jsem projel věechny filmy, tak zbývala poslední složka mezi novými filmy s názvem The Lost Room. Otevřel jsem ji a viděl 6 dílů. Řekl jsem si, že to bude asi začátek nějakýho nekonečnýho seriálu, ale hodnocení 88 na ČSFD mě vyhecovalo k tomu, abych se začal dívat. Seriál začal s ohromným spádem a úplně jsem mu propadl :)

Začalo to nalezením klíče od záhadného pokoje a postupným odhalováním tajemství k nalezení ztracené dcery hlavního hrdiny. Víc vám prozrazovat nebudu, snad je to, že po 6 díle je konec, což je super (žádný nekonečný Losti a Prison Breaky). No nic, mrkněte na to jestli budete mít chvilku čas. Už jsem jakštakš zdravej, takže hurá na koupaliště :)

Byli jsme tam - Žopy

10. června 2007 v 17:45 | WAD |  Ze života
Do Žop jsem se v sobotu chystal už od odpoledne a dost se těšil na slibovaný turnájek ve fotbálku. Naštěstí bydlím ve městě kde jsou všichni lidi schopní a tak sem nikoho nesehnal a fotbálek mě minul. Takže pěkně vytočenej už sem počítal s tím že Žopy pro mě budou pasé. Naštěstí se vše otočilo a jel jsme se tam podívat s Witou i přes to že byl nemocnej.
.
Areál v kterým byla akce byl pěkný, sesekaná tráva, zastřešené fotbálky, pifko, klobáska, lavičky na sednutí, no prostě pohoda. Turnájek ve fotbálku sem nestihl (což mě sere a bude mě to ještě pěkně dlouho srát) ale i tak sme se tam pobavili, třeba jen u sledování fotbálku. Jen tak co sem pozoroval myslím že se tam sešla hodně dobrá sestava a každému kdo si tam zahrál můžu jen závidět.
Potkal sem tam hodně známejch lidí i pár neznámých s kterýma sem se seznámilTak sme poseděli, pokecali a udělali pár fotek ať máme na co vzpomínat. V 8 hodin se rozjela i hudba takže atmosféra ještě lepší¨Musím pochválit organizátory za dobrou akci a všechny lidi okolo, myslím se že se jim to opravdu povedlo.
Jen škoda že nám se to nepovedlo tak jak jsme to naplánovali a dojeli tam tak pozdě, jinak opravdu dobrá akce a doufám že se na dalších potkáme, lidi mějte se a pokud máte zajímavé zážitky, klidně se s námi o ně podělte. Pěkný zbytek neděle, popřípadě začátek týdne, peace.

KM Liga (3.6.2007)

5. června 2007 v 13:32 | WAD |  Fotbálek
Tak po dlouhé době opět tabulka fotbálku... a BH na výborném... předposledním místě

Speed [čti spíd]

5. června 2007 v 11:47 | WAD |  Ze života
Tak máme zase úterý a já jako vždy nic nestíhám, tak trochu zanedbávám našeho chodce, tak jen tak v rychlosti prohodím pár slov co sem měl na srdci. První věcí je určitě mimořádná návštěvnost chodce (najdete napravo v odkazech statistika) která nás určitě těší, otázkou je jestli nám přibývá tolik chodců a nebo tolik vyhledávačůAle je to vlastně jedno, na návštěvnost se až tak nehraje, ale o něčem to svědčí (ale o čem že ?). Další věc je logo s kterým je každej nespokojenej, takže sem se rozhodl že jak budu mít trochu času, udělám pár log a nechám hlasovat který jen nejlepší a to se na stránky dá (bohužel čas mi teď nedovoluje si celej den hrát s logama, i když bych tak rád).

No a samozřejmě taky trochu toho dění, takže v sobotu tu máme Summer Fest Žopy kde by nebylo vůbec špatné se dostat (áno) a trochu předběhnu a na 30.6 je na sokolovně taková menší akce s kapelama a pod, tak přijdeme Šeďu trochu podpořit a dobře se zbořit. No a to by bylo asi tak všechno, mějte se lidi a zdravím všechny "narozenináře" s kterejma se teď v květnu/červnu rostrhnul asi pytel, tak peace lidi

Vlasta Parkanová - Dobrý den, prapore hvězd a pruhů

4. června 2007 v 21:18 | WiTA |  Fun
Mgr. Polda mi poslal jednu mp3, kterou bude pouštět od rána, možná až do večera, děckám ve škole jako agitku :)
link je zatím tady, originál tady text je níž:


Dobrý den, prapore hvězd a pruhů
1. Celý svět listoval denním tiskem,
celý svět zanechal hovorů,
já jsem Vás uvítal ruky stiskem
a zvedl pohled svůj nahoru.
2. Dobrý den, prapore hvězd a pruhů,
tak už ses rozvinul nad náma,
dobrý den, prapore našich druhů,
co jsme je vítali s džípama.
3. Dobrý den, radare, prostě welcome,
tak jsme se konečně dočkali,
dobrý den, radare, já ti tleskám,
kámoši usárnou mávali.
4. Vyřiď tam prosím do vesmíru,
vyřiď tam mezi hvězdama,
že chcem žít nadál s každým v míru,
radši však šijeme U Sama.
5.=3. Dobrý den, radare, prostě welcome...
6. Vyřiď tam prosím, že my víme,
kdo nám kdy přines svobodu,
kde Masaryk s prezidentem Wilsonem
pomoh našemu národu.
7.=2. Dobrý den, prapore hvězd a pruhů...