Květen 2007

ROMing

30. května 2007 v 23:37 | WiTA |  Film
Když je teď zkouškový, není sice moc času dívat se na filmy, ale dneska jsem se za odměnu po celodenní přípravě do školy, mrkl na film Roming. Komedie se mi líbila. I když jsem se díval sám, musel jsem se u ní usmívat. Hlavně u scénky, když Bolek nadává na svářečku, že ji dělají ty pi*e dělají silnější než dřiv :)

Tohle je oficiální komentář z ČSFD:

Roman (Marián Labuda) dal kdysi dávno kamarádovi slib, že až jejich děti dospějí, ožení se Romanův syn Jura s jeho dcerou. Cesty rodin se rozešly. Po letech přichází dopis, nevěsta dosáhla dospělosti a je třeba dávný slib naplnit. Potíž je v tom, že Jura studuje vysokou školu, chodí s atraktivní blondýnou, ženit se nechce a už vůbec nestojí o děvče odkudsi ze slovenské vesničky, které v životě neviděl.

Po otcově naléhání ale nakonec souhlasí, že se pojede na tajemnou nevěstu podívat. Výprava, jíž velí tatínkův velmi svérázný kamarád Stano (Bolek Polívka), se stane nepřetržitým sledem bláznivých situací, často s komicko-katastrofickým nádechem. Stano má totiž v sobě nespoutanou duši věčného tuláka a neodolatelného dobrodruha. Na cestě tak přátelé zažijí množství komických příhod i dojemných situací, aby nakonec našli cestu především k sobě. Komediální road-movie ROMING o cestě tří mužů za tajemnou nevěstou, nabízí lákavý mix atraktivní situační komiky, laskavého humoru a typické člověčiny v duchu nejlepších tradic české veselohry.

Za vznikem filmu stojí producentský tým, který je podepsán pod divácky velmi úspěšnými vieweghovskými adaptacemi - Román pro ženy (režie: Filip Renč) a Účastníci zájezdu (režie: Jiří Vejdělek). Román pro ženy překonal v českých kinech návštěvnost šest set tisíc diváků, Účastníci zájezdu se s téměř osmi sty tisíci diváky se stali nejnavštěvovanějším snímkem roku 2006. (oficiální text distributora)

Logo

28. května 2007 v 18:14 | WAD |  Jiné
Tak a máme nové logo na stránce a tak by mě zajímalo jak se líbí. Jestli bylo lepší to minulé, to nové a nebo ani jedno a měl bych se vspamatovat a udělat nějaké pořádné

Jak to teda bylo o weekendu ?

27. května 2007 v 17:31 | WAD |  Ze života
Začnu trochu od konce a to shrnutím celého weekendu, jednoduše musím říct že se opravdu povedl. Sice ještě nekončí ale poslední den v týdnu je vždycky takový utahaný a tenhle weekend dal zabrat nám všem (mě teda určitě). Všem co se ukázali patří moje díky a všem kteří byli ochotní jít s náma do téhle weekendové akce patří můj respekt, páč kalit sám nemůžu a střílet po sobě paintbalkou taky ne, k tomu jsou potřeba lidi. Tak ať to tu nebrzdím začnu, a začnu jak jinak než pátkem.
V pátek byla plánovaná grilovačka na sokolce. Začlo se to scházet už tak v 6 hodin a ze začátku sem si myslel že přijde jen pár lidí, ovšem to byla veliká chyba. Nakonec se začlo scházet dost lidí a byl sem rád že jsou kolem mě lidi co znám a s kterejma si mám co říct. Každej přiložil trochu ruku k dílu a povedlo se nám udělat dobrou akci s dobrou pohodovou atmosférou. Grilovalo se, pilo se a všechno probíhalo jako po másle. Naštěstí nic nezašlo do extrémů a všechno bylo v klidu, i odchod ze sokolovny na sýpku probíhal bez většího kraválu, což je celkem úspěch. Na sýce se akce už roztrhala a někteří usnuly, někteří šli pít a někteří šli domů. Kde sem zůstal já to sám nevímKaždopádně všem co došli velký dík a myslím že se určitě ještě potkáme.
No a sobota.. sobota ta psala. Nevím teda čí to byl nápad udělat v pátek akci, zbořit se a v sobotu se jít zničit na paintball ale dopadlo to výborně. Sešlo se nás opět 12 (já, Wita, Myšák, Jc, Peca, Mafra, Pytlák, Kamil, Jimmi, Áda, Mira, Mgr. Polda) avšak již v jiné sestavě než minule, ale to vůbec nevadí. Zábava to byla a všichni jsme si to užili. I přes obavy s deště se nám počasí povedlo a hráli jsme skoro do večera. Déšť nás chytl až na cestě domů, když už to bylo každýmu úplně jedno. Ta atmosféra paintballu se špatně popisuje a abych řekl pravdu, asi to pořádně popsat ani nejde a tak vás odkážu aspoň na galerku Link. A ti co tam byli, ti moc dobře ví wo co go
V sobotu večer nám pěkně pršelo a tak sme se nějak po 9-10 hodině vydali autem s Wítkem do Zborovic za místníma felazz do sokolovny. Samozřejmě se tam jelo jakože si Wita zahraje, a tak sme ho v tom nemohli nechat samotnýho.Poslechli jsme dobrej Drum a nějaký techno (to už tolik nemusím), poseděli, pokecali. Po sobotě to byl dobrej chillout kterej nám celkem i seděl. A tak jsme tu sobottu nějak dotáhli do zdárného konce.
Pěknej zbytek neděle, popřípadě začátek týdne a P.E.A.C.E

Přání

26. května 2007 v 12:42 | WAD |  Ze života
Tak oslava se povedla výborně, ale report podám až zítra, dneska je mi za prvé blbě a za druhé pojedeme na paintball a trošku nestíhám. Ale určitě bych si nemohl nechat ujít příležitost vystavit přání co jsem dostal od lidí. Lidi díky, bez vás sem nic(opravdu sem ani nečekal že za mnou bude stát tolik lidí) peace

Lejo vs. Kypski

24. května 2007 v 12:20 | WAD |  Fun

Pátek ?

23. května 2007 v 17:24 | WAD |  Ze života
Tak jen v rychlosti sem nahodím že v pátek bude taková menší grilovačka na sokolce, něco málo jídla, pití, dobrého kouře a doufám že i dobrých kamarádů. Přece jen narozeniny jsou jednou za rok. Tak já jen tak aby pak někdo neřek že sem neřek

Summer Fest Žopy

23. května 2007 v 16:51 | WAD |  Ze života
9.6.2007 se koná v Žopech u Holešova takovej menší fesťáček. A jelikož jedním z pořadatelů je Majkl (aka Knapouch) tak mu musíme udělat trošku reklamu. Moc se tu nebudu rozepisovat páč většinu si můžete přečíst z plagoše, takže jen v krátkosti. Přes den je na programu asi nejlákavější turnájek ve fotbálku, můžete si zahrát paintball, taky fotbal a nějaké ty menší aktivity jako frisbee a pod. No a na večer nějaký audio stage, bohužel se v tom moc nevyznám takže legendou vám buď plakát. Tak snad se sejde dost lidí a dobře se tam zboříme, chodci se snad taky zúčastní

Opět paintBall

21. května 2007 v 18:00 | WAD |  Ze života
Takže přes weekend se toho moc nestalo a tak report z weekendu nejspíš nebude. Ale proč vlastně píšu tenhle příspěvek ? V sobotu se koná další paintballový team deathmatch, a sháníme adepty. Takže je to domluvený na sobotu ve 4 hodiny, místo Žopy u Holešova. Do čtvrtka musíme mít počet lidí ale počítáme těch 12, možná víc. Záleží taky podle toho kolik se nás poskládá a kolik aut nás pojede. Sraz je před 3. hodinou na sýpce a odjezd tak ve 3, takže kdo tam bude jede, kdo nebude nejede(samozřejmě KM obyvatelé popřípadě bereme v KM)
No a samozřejmě jsme lidi a tak se můžeme domluvit, kdo pojede, ať napíše třeba do fóra a ve čtvrtek uděláme nějaký předběžný počet kolik lidí pojede. Mějte se a nezapomínejte že se to jmenuje paintball, ne painballTak se nebojte a pojďme se trochu postřílet, hh..
Btw: Možná to sem nepatří, ale víte že nám pomalu vychází novej stracraft ? LINK
Tady je slíbený seznam (10 lidí):

Wita
Jc
Myšák
Peca
Mira
Jimmi
Fekál
Polda
Mafra
(edit by WiTA) připisuju teda ještě další střelce do teamu:
Pucek
Pytlák
Kamil
Zdeňa


Domluvená auta:
Já (Pafka)
Kamil nebo Zdeňa
MaFra
a kdyžtak já (WiTA)

borec na konec

17. května 2007 v 0:23 | WiTA |  Fun
Dnešní borec na konec je z Morkovic. Spíš teda ze zápasu Boskovice - Morkovice. Docela haluz, přidjem na Sýpku a všichni to řešili. Musel jsem se na to hned podívat a stáhnout :)

jo a tady je ještě přímo link na playlist. Je to v lepší kvalitě než na youtube

just for a fun

14. května 2007 v 23:39 | WiTA |  Fun
Je zkouškový a mezi učením "není" co dělat, tak jsem narazil na takový zábavný video. Doufám že vám aspoň trochu zvedne náladu :)


tak ještě jedno ;)


Co nám zase weekend provedl

14. května 2007 v 12:25 | WAD |  Ze života
Tak o pátku se moc zmiňovat nebudu jelikož v pátek se skoro nic nestalo a tak by to možná bylo zbytečné tlachání. To sobota už byla lepší, uskutečnila se plánovaná rozlučka s Myšákem na hasičárně. Ze začátku měla předcházet taková decentnější grilovačka, ovšem těžce jsme neodhadli možnosti grilu a velikost masa a tak se protáhla do pozdějších hodin (grilovat za úplné tmy je jeden z těch lepších nápadů). Sestava se sešla dobrá a jak se to tak scházelo a jedlo se, tak se nám to protáhlo a najednou zjistíte že venku je tma a maso pořád na grilu.
.
Další stage probíhala nahoře ve velkým sále kde byla audio aparatura (thx to Wita) a tak nějak se to vyhrotilo že se nás tam po té 12 hodině sešel už jen zlomek (hodně lidí opadlo). Ale poslechli jsme si nějaký beatbox (live!), nějaký DJ´s a hlavně cígo z oknaFotky samozřejmě najdete v galerce, pro ty línější dám LINK
.
Díky všem co došli a všem co se s náma bavily, o to nám přece jde. Ztráty na životech nebyli žádné, jeden rozbitý talířek se taky dá přežít, takže pohoda.
No a v neděli jsme se po dlouhé době sešli na fotbálek a sešlo se opět tvrdé jádro BH Morkovice (Wita, Honza, já) aby ukázalo Šavlím a všem ostatním že se jen tak nevzdáme. Těžký a vyrovnaný zápas ale nakonec Šavle podlehli 7:6 což je sice jen o vlas ale je to výhra, a to je hlavní.

Tak snad sem na nic nezapomněl v té "rychlo rekapitulaci" a pokud ano tka to stejně zase zapomenu. Mějte se a užívejte si, včera večer bylo tak krásně, úplně si říkám že byla škoda že bylo už půl 2.Peace

Sobotní rozlučka

11. května 2007 v 10:53 | WAD |  Ze života
Tak situace se nám vyhrotila a v neděli nám odjíždí Mišák do Práglu a nikdo neví jestli ho ještě budeme potkávat nebo se v téhle malé "vesnici" už neobjeví. A tak jako správní MK obyvatelé a správní Chodci jsme se shodli udělat v sobotu na hasičárně menší rozlučku.

Pokud všechno vyjde, objeví se i gramce a mohla by to být velice slušná akceDojděte lidi říct "zdarec" jednomu člověku co tu s náma kalíval a můžeme se přitom ještě dobře zbořit.

- Sobotní akce na hasičárně -


Citát dne..

11. května 2007 v 9:38 | WAD |  Jiné
Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví
Lucius Annaeus Seneca

Hannibal Lecter - videoklip

10. května 2007 v 14:16 | WAD |  Kultura
Tak nebyl bych správnej chodec abych neudělal trochu toho supportu kapele Hannibal Lecter a neprezentoval jejich klip (který pokud vím dělal Piškot). Mrkněte na něj a až potkáte Šeďu tak aspoň můžete říct že jste ten klip viděli, osobně můžu říct že tenhle styl moc nemusím ale aspoň jde vidět, že se lidi snaží a jen nekecají. Takže Hannibale do toho..

Momentka

10. května 2007 v 10:55 | WAD |  Ze života
Tak a máme tu čtvrtek a venku pěkně hnusně. Nějak se poslední dobou nikam nedostávám a nemůžu fotit bo nemám ani vlastně čím a kde. Víťa se někam dostává ale zase nefotí a nepíšeTo já jen tak odběhl.

Na aktuálně sem našel jedno video co by mělo mladé lidi ochránit před drogami, schválně se na něj podívejte a napište co si o něm myslíte. Osobně si myslím že mladí to nebudou vnímat a ta starší generace si jen potvrdí že na marihuanu se dá zemřít(smutné ne ?) tady je link na to video.Včera totální fiasko s rusama, kdyby aspoň padl ten jeden ale ono nic, naši pěkně usínají na vavřínech, no tragédie. Snad bude weekend lepší, i když jak se to veme..

No a jak to mám ve zvyku, aspoň jedno vybrané video co potěší nejen oko ale i ucho..


Neděle ?

6. května 2007 v 13:22 | WAD |  Ze života
Tak venku zataženo, Pátek a sobota za náma a u vysokoškoláků zkouškový na obzoru, co víc dodat. Weekend u mě celkem proplul aniž bych ho nějak postřehl, asi špatná nálada, možná melancholie nebo něco takového. Je tu zase neděle a člověku se moc do ničeho nechce. Wita byl včera za sestavu těch "rozumnějších" chodců sladit na Sladech tak se třeba dočkáte nějakého infa od něj. Ode mě se dnes asi moc rozumů nedočkáte, ani sem toho moc nestihl co by stálo za řeč. No snad sem vás moc neodradil do toho si užít poslední den v týdnu a stihnout třeba ještě pár věcí na který nebyl čas.

Přihodím vám aspoň jedno video co sem teď našel, líbí se mi ten instrumental. Třeba vám spraví náladu a třeba jen zabije pár vteřin života..
Btw: doporučuju na to video klinout aby se vám otevřelo na youtube, ve větším jde líp vidět..

majáles v Mk

2. května 2007 v 18:36 | WiTA |  Ze života
Nahodím jenom pár fotek a jedno video. Většina tam byla, tak se nebudu rozepisovat a čekám vaše komentáře v guestbooku :) Já to hodnotím na poklidnou odpolední akci s dobrým jídlem a pitím v kruhu známých lidí. Sice trochu foukalo, ale byl otevřenej vrch, takže jsem poletoval, jak jsem potřeboval :)

1. Květen

1. května 2007 v 10:52 | WAD |  Ze života
Tak a je tu květen a s ním, jak sem se dočetl i svátek práce. O to tolik ale nejde, spíš tu máme měsíc lásky a dneska ho můžeme oslavit, můžeme políbit ženy pod třešněmi, zahrát si na romantika a nebo jen tak si jít na majáles užít a zablbnout. Třešně útokem felazz, květen je tu..