Duben 2007

Bomb The World

30. dubna 2007 v 12:41 | WAD |  HardWare
Co se skrývá pod tímhle názvem ? No v podstatě jde jen o flashovou hru kde kreslíte po vlacích, vlastně taková hra na "grafiťáka" (to slovo zní hrozně že ?). Ale to provedení je opravdu úžasné, nejde jen o malování kde máte na pozadí vlak, ale jde o hru jako celek se vším co má mít. Jediná menší nevýhoda je nutnost registrace, ale v podstatě je to i výhoda protože vaše namalované vlaky se ukládají do databází, můžete dostávat body a zlepšovat si tak některé schopnosti (kreslit čáry a pod).
Na začátku si vyberete město kde chcete "bombit" (je tam i CZ), pak si vyberete 9 barev které chcete používat (barevné schéma je od Montany takže klasa) a jdete na to. Čtyři trysky, pár plechovek barvy a vlak, co víc si přát. Možná to zní pro někoho nudně ale opravdu to stojí za vyzkoušení, doporučují 4 z 5 zewlů.

PaintBall

29. dubna 2007 v 12:27 | WAD |  Ze života
Tak v pátek, po těžkých domluvách a plánování se to konečně uskutečnilo, jeli jsme na paintball. I přes obavy že nás bude málo, že to hodně lidí odvolá a pod. se nás sešlo 12 (sestava: Pafka[já], Wita, Myšák, Jc, Harv, Zbyňa[Islanďák], Peca, Ondřej aka Tilac, Vlasťa, Krša, Markéta a Gába) Takže jsme se naskládaly do tří aut a vyrazili směr Žopy kde se naše "vražda" měla uskutečnit.
.
Abych řekl pravdu tak sem měl fakt obavy a celkem i strach s toho co to na nás čeká, krom JCho, Harva a Markéty jsme na to všichni šli poprvé (všechno musí být jednou poprvé, že). Ale jak se ukázalo, tak to byly plané obavy a víc než modřiny od "kulek" mě bolí nohy z toho běhání. Po trochu delším briefingu jsme nafasovaly zbraně, helmy a šlo se do boje. Hrálo se na takové louce kde byly naskládané pneumatiky, zákopy, dřevěné palisády a pod. Ze začátku sem se vůbec nemohl trefit, nevím teda jestli jen já, ale i když paintballovka při střelbě nekope, tak trefit se je celkem umění a záleží to hodně i na tréningu. No ale nakonec sem to dostal do oka a jediná mikina nezůstala nezašpiněná od barvy.
.
Nakonec jsme si všichni hodně dobře zahráli, zaběhali a zasmáli se. Ono přece jen než aby člověk dostal zásah, tak radši nasadí tempo a letí se někam schovat. Hráli jsme Team Deatmatch, CTF i dobývání baráčku (4 vs zbytek). Takže jen běhat a střílet, ale ten pocit když někoho trefíte a vidíte jen jak zvedá ruku a klidí se z bojiště je perfektní. Horší je když nejste dost rychlí a ta štiplavá bolest postihne vás - končíte, zvedáte ruku a rychle z bojiště, páč střílet do mrtvých se nemůže, ale zbloudilá kulka není problém.
.
No a nakonec když se dostřílely poslední kulky, zabili poslední živí a politovaly modřiny jsme vyrazili směr MK na výbornou grilovačku na Sokolovně. Takovej chillout po těžkým dnu byl fakt perfektní nápad. Pifko, kousek masa,dobrý kouř a dobrý lidi je to nejlepší co si po takovým dnu dopřát (no dobrý, věděl bych i o lepších ale to je jiná kapitola). A tak všem zúčastněným děkuji za účast, za dobře strávený den a určitě se ještě potkáme pod palbou kuliček. Peace
No a samozřejmě fotky najdete v galerce

KM liga (22.4.2007)

25. dubna 2007 v 16:13 | WAD |  Fotbálek
Dostal jsem zdrba že nepublikuji tabulku KM ligy, tak tady je (sice ve středu ale pořád lepší pozdějc než nikdy)
Tabulka: Majkl

morkovice na youtube

22. dubna 2007 v 21:08 | WiTA |  Fun
Hello, spolubydlící Igi mi poradil, ať na youtube.com hledat Morkovice. Jsem to zkusil, našlo to jenom 2 odkazy, ale jeden stojí za to. No mrkněte se..

btw. snad mě Buhňa nezabije, ale je hustej (jako vždy) ;)


Travian

22. dubna 2007 v 12:41 | WAD |  HardWare
Pro všechny co nemají co dělat na přednáškách, v prací a nebo doma u Pc tu mám jeden tip. Jde o online hru TRAVIAN ve které se staráte o svoje město. Na začátku si vyberete národ za který chcete hrát (germáni, galové a římani) a jdete do boje. Stavíte obilná pole, lesy a doly na železo a hlínu a za peníze z nich vytěžené stavíte budovy ve vašem městě. Ať už jde o budovy ze kterých má užitek infrastruktura, suroviny a nebo vojáci. Vše se odehrává v reálném čase a spolu s vámi v tomto světě žijí další stovky lidí kteří vás můžou napadat, popřípadě s vámi můžou uzavřít alianci (záleží také na jakém serveru hrajete, na 3. kde sem já je jich míň, vznikl totiž jako poslední).
V reálném čase se odehrává také jakákoliv stavba, takže na takovou palisádu, než se vám dostaví, si počkáte třeba půl hodiny (samozřejmě ji můžete i vylepšovat a to trvá ještě déle). A to je právě na Travianu tak perfektní, prostě něco děláte u Pc a jen sem tam překliknete aby jste něco postavily a za půl hodiny se jen podíváte jestli se tak už stalo a co můžete dělat dál. Žádnej žrout času to není, ale celkem návyková záležitost ano.
Určitě vyzkoušejte a pokud by vás do toho šlo víc, mohli by jsme uzavřít alianci chodců
THX za tip by Šup aka ZTR

Nike SB

19. dubna 2007 v 18:07 | WAD |  Fun
Dneska sem uviděl na YOUTUBE zajímavou reklamu na NIKE, tak se s vámi o ni rád podělím (thx Rabbit)

Tabulky - FoosBall CUP vol. 3

17. dubna 2007 v 14:23 | WAD |  Fotbálek
Tabulka A
Tabulka B
Pavouk

Foosball Cup vol. 3 za námi

16. dubna 2007 v 17:01 | WAD |  Fotbálek
Takže FoosBall CUP vol. 3 je za námi a já jen můžu napsat jak to dopadlo. Přes nepřízeň osudu a "menší" komplikaci jsme se na něj nestihli dostat včas (byli jsme out), naštěstí lidi z Přerova jsou opravdu ochotní a tak odstartovali turnaj bez nás. Za pomoc a dobrou organizaci jim patří velký dík, z části nám zachránili turnaj (jmenovitě Mara z Přerova). Došlo neuvěřitelných 32 dvojic což je opravdu nad naše očekávání, jen škoda toho že byli rozděleny do dvou skupin a ne čtyř, pro příště budem poučeni.
Všechny sliby co jsme slíbili byli dodrženy, krom turnaje brankařů, na který z důvodů časové tísně už nedošlo. Stolů bylo pět a možná (určitě) i ten šestý by se neztratil, projekce i Dj´s taky byly, i když až asi od 8 hodin, ale nikomu to ani moc nevadilo protože to jen perfektně dotvářelo atmosféru zápalu boje. No a samozřejmě i ceny byli. Vítězové si odnesli 1000,- a dva poháry, druhé místo 500,- a třetí místo 100,- a nějaké reklamní trička.
Všichni si dobře zahráli, zapili a pokecali a o tom nám šlo. Jen škoda že se nám to trochu protáhlo a finále se odehrávalo v 5 ráno. Za barem byly klobásky, které zmizeli rychleji než by kdokoliv čekal, s pitím nápodobně, příjemné prostředí a hlavně se vevnitř nemohlo kouřit což i přes všechny obavy se nakonec ukázalo jako velké plus, a to můžu jako kuřák jen potvrdit. Počasí taky vyšlo, o tom svědčila i velká hromada motajících se lidí všude okolo sokolovny ještě v pozdních večerních hodinách
Celkově shrnuto a podrženo to byl opravdu perfektní turnaj a jsme opravdu moc rádi že se povedl. Doufám že na vol. 4 dojde ještě víc lidí a bude to ještě lepší akce, ale to by nešlo bez toho hlavního a to jsou lidi kteří jsou ochotní pro to něco udělat. Moc děkujeme všem co nám pomáhali, podíleli se na organizaci, půjčení aparatury, za Dj´s co dojeli a taky za všechny co si dojeli zahrát a podpořit naši věc.
No a jak to teda dopadlo ? Můžete se podívat:
btw: Fotky z turnaje najdete v galerce, pro ty línější je tu link

Day - D

14. dubna 2007 v 10:56 | WAD |  Fotbálek
Tak a je to tady, dneska tu máme foosball CUP vol. 3, úspěšně isme se k dnešku dostali, a to i přesto že byl včera pátek 13. 5 Stolů je nenastěhovaných, rozmístěných a čekáme jen až to začne. Takže lidi go go go ať si dobře zahrajme. Za dnešek sem stihl asi 3x zakopnout na schodech a spadnout, že by znamení ? to nééé, na to nevěřím. Peace

Sobota se blíží..

11. dubna 2007 v 17:51 | WAD |  Fotbálek
Tak přípravy na turnaj sou v plném proudu, fotbálky jsou domluvené, poháry koupené, už nám zbývá jen si dobře zahrát. Takže tuto sobotu to propukne (i vypukne). A kdo nemá v kalendáři tenhle den v červeném kroužku, tak ať si ho udělá

Přijďte klidně i sami, pokud nemáte spoluhráče, určitě se někdo volný najde

Jak to teda bylo

11. dubna 2007 v 15:31 | WAD |  Ze života
No tak dlouho nebyl žádnej report o tom jak žijem my chodci tak to musím napravit. Stalo se toho celkem dost, tak to zkusím vzít tak nějak po pořádku. I když je těžké takhle pozpátku lovit co se kdy dělo, když ani to ráno si to člověk moc nepamatuje. No nic, pojďme do toho.
No určitě začnu předminulým týdnem, což byla akce Essence of the pulse na Sýpce. A i když jsem ze začátku k téhle akci přistupoval celkem laxně, velice rychle sem byl vyveden z omylu. Jedna z věcí co mě ze začátku celkem děsila, byl vlastně fakt, že tahle akce byla oslavou Ondřejových (TILAC) narozenin, takže sem čekal již trochu provařené a mnou nesnášené techno (Ne všichni chodci mají rádi to stejné, hh). Naštěstí z toho vyšla dobrá akce, hip-hop, drum, beatbox a dokonce nějaký B-boys a B-girlsPo velice dlouhé době podařená akce kde to opravdu vřelo a abych řekl pravdu tak si tady nepamatuju lepší akci (slovem tady myslím Sýpku). Takže díky dík a ať se jich podaří víc.
Další věc která se stala a stojí za zmínku je určitě nedělní představení ochotníků v naší sokolovně (kde se bude odehrávat i náš Foosball CUP vol. 3) Moc jsem od toho neočekával a když sem viděl většinu lidí okolo v saku, zatím-co chodci byli riflích a mikinách, tak sem se na to chtěl i vykašlat. Ale to by byla veliká chyba které bych asi litoval. Představení bylo naprosto sqelé a opravdu sem se v životě v divadle tak nenasmál. Představení mělo vtip, bylo dobře zahráné a námět taky dobrý, takže snad můžu jen dodat že na opakování určitě dojděte, půjdu určitě znovu. Na okamžik kdy pod "Srandou" aka Heybalidésem prasklo lehátko na kterém ležel a vábil svoji ženu byli opravdu k nezapomenutí, bavili se všichni, a tak to má být
No a samozřejmě v pondělí byl den D což jsou velikonoce. No abych se přiznal tak velikonoce zase tak nemusím a chození od domu k domu jen za účelem "rychlé smrti" mě taky nebaví. Na velikonoce jsme udělali menší výlet v sestavě já, wita a jc okolo MK za účelem odpálení blunta a vychutnání pěkného dne s výhledem na MK. Což byl opravdu asi jen minimal, páč když jsem viděl večer jaké následky velikonoce nechaly na lidech, měly by je zakázatVšichni byli po velikonocích vyřízení a v podstatě sem se s raními (early) koledníky co odpoledne obsadily hospody k večeru nemohl ani domluvit (ano, opravdu sem na ně mluvil česky)
Tak sem se pokusil shrnout poslední týden, tak snad se to nějak v krátkosti povedlo. Do galerky jsem nahrál nějaké fotky a každý měsíc se objeví mix za uplynulí týden. Klidně pošlete svoje fotky a přihodím je i tam, ale opravdu jen svoje. Mějte se lidi, kalte a nezapomínejte že turnaj je už v sobotu! peace

Ještě trocha toho rudého..

10. dubna 2007 v 13:33 | WAD |  Fun
Tak dlouho se nám tu nic neobjevilo a tak po týdnu navazuji na minulý příspěvek "socialistických" plakátů a motivůJc mi poslal link na stránku věnující se téhle problematice, kde najdete plakáty,texty a věci okolo. Dneska sem jeden náhodně vybral, ať se taky zasmějme, že..
Btw: Nebojte se, je poslední. Ať to nevypadá zase jako propagačka

Trocha retra..

2. dubna 2007 v 18:15 | WAD |  Fun
autor: nevím, možná už ani nežije

KM liga (1.4.2007)

2. dubna 2007 v 18:00 | WAD |  Fotbálek
Tak a je to tu, konečně první výhra nad AlaskaBannanas a to 9:4. První 3 body se zhodíTak hlavně ať se daří dál a neusnout na vavřínech. Peace