Březen 2007

Důkaz místo slibů

30. března 2007 v 17:01 | WAD |  Jiné
Tak už se mi konečně dostalo do ruky první triko, jen tak na vyzkoušení tisku a pod. (vzor orange). Další budou už na lepších trikách, ale lepší než drátem do oka

Retro

27. března 2007 v 17:56 | WAD |  Ze života
Tak dlouho sem nic nepublikoval z grafiky, tak aspoň tohle moje "retro"Přece jen je to taková moje úchylka..

rekapitulace posledních dní by 73kč

27. března 2007 v 1:32 | WiTA |  Ze života
Zdárek ve spolek! Mám teď nějaký divný období, tak si zlepšuju náladu aspoň příspěvkama na blog :) Povybíral jsem pár fotek z období asi tak poslední měsic. Je to taková všehochuť co se dělo. Začíná to výletem do Broumova pro gramce s Pafkou a Milordem.Vůbec jsme nevěděli do čeho jedem, ale borec nám zvedal telefony a odepisoval, takže jsme asi v 1 odpoledne vyjeli směr čechy. Myslel jsem si, že těch 250 km tam a 250 km zpátky uteče rychle, ale nakonec jsme to do půlnoci stihli zpátky domů :) Akce to byla povedená, i když většinu dne v autě..
Další fotka je ze zasněženýchkolejí-nechápal jsem z toho sněhu co tady v Brně napadl, ale ještě větší mazec byl v Mk Sněhu jak na horách. Naštěstí je už pryč a doufám, že definitivně. Další snímek je z Maracany, kde jsme měli po dlouhé době sraz s gymplem. Sice to nebyl úplně oficiální, ale lidí se sešlo dost a nakonec z toho byla povedená akcička :) Ještě přidávám dvě neteře, se kterýma jsem ztrávil skoro celý víkend (jedna hrála hry na noťasu a druhá zkoušela scratche na gramcích, ale jako hodnej strejda jsem se o ně postaral;)) No a zbytek fotek je z víkendové sýpky. V pátek tady byl VIP host až z daleké VnV-zdravím Mikoua :) Za 14 dní odlítá na půl roku za ségrou do UK, tak to byla zároveň i rozlučka. Přeju štastnou cestu! A v sobotu bylo techno, takže spíš takovej chilloutovej večírek

A co jiank novýho? Ve škole už začíná mazec. Pořád nějaký testy a protokoly.. Ve středu píšu test z matiky a moc toho neumím :( snad to dobře dopadne a získám aspoň nějakej bodík. No a přípravy na turnájek? Taky pokračují ;) Stoly už jsou na 90 procent zajištěný, ještě zajistit projekci a když půjde všechno tak jak má, tak by tam mohli být i ty gramce :) Teď už jenom zajistit lidi a mohla by to být vydařená akce..No nic, potřeboval jsem se trochu odreagovat a zlepšit náladu a snad se mi teď povede usnout. To by asi tak mělo být všechno, takže se mějte.. bááj


mahoni

26. března 2007 v 1:14 | WiTA |  Fun
Jenom taková blbůstka co nás napadla v sobotu, když jsme dělali blbosti u baru :) Ohlédnutí za víkendem bude zítra.. Slibuju ;)
No a ještě jedno istruktážní video jak si objednávka na hlučné akci :)

just for fun

23. března 2007 v 11:51 | WiTA |  Fun
Jeden hodný Pan učitel mi poslal tuhle srandičku. Rozhovor dvou sedmaček-zajímavé ;) Hlavně jak je to graficky popsané :)

Jak to vypadá :)

22. března 2007 v 17:37 | WAD |  Ze života
Člověk se ani nestíhá divit co všechno ta příroda dokáže, většina lidí už pomalu schovávala zimní bundy a z ničeho nic pohroma. Ano, mluvím o úterní sněhové "přeháňce" která nejednomu člověku vyrobila problémy (samozřejmě i mě). A proč vůbec začínám tímhle? Když jsem jel ze školy, nestíhal jsem se divit co ta "trocha" sněhu dokáže vyrobit. Všude polámané stromy, uzavřené cesty a sníh vyhrnutý tak akorát na jedno auto. Skoro by člověk řekl že se tudy prohnalo tornádo, to se snad ta příroda zbláznila? Nebo zase blázní lidi a zapomněli že větru dešti neporučí ? (teda až na komanče)

Jinak před pár dny se mi pod ruky dostala série básníků, a musím říct že sem tuhle sérii měl rád už jako menší a teď z odstupem času, když jsme se na ně díval, líbila se mi možná ještě víc. Zpracováním určitě ne, ale ten příběh a vývoj postav je fakt jakoby ho napsal sám život.

Btw: Na foosball CUP vol. 3 se chystá celkem dost lidí, tak jsme rádi že má ohlas, takže pokud chcete podpořit dobrou věc, určitě přijeďte. Mějte se lidi a moc to nehroťte, dneska je teprve čtvrtek, pátek je až zítra, peace

KM liga (18.3.2007)

19. března 2007 v 17:24 | WAD |  Fotbálek
Tak a je tu další týden ligy za námi a s ní i další prohraOpět nečekaný výsledek 7:6 s Co já vím.. tak už nevím co si o tom mám myslet, že by hvězdy nepřáli ?

CD scratching

19. března 2007 v 14:02 | WAD |  HardWare
Jedna taková zajímavá vychytávka co jsem našel při projíždění youtube. Jde o přehravač Vestax CDX 05 na Cd ke kterému je připojena taková vychytávka jménem Tascam TT-M1. No mrkněte sami a zjistíte vo co GO.

Smíšený na Pala.

18. března 2007 v 16:10 | WAD |  Fotbálek
Včera (tj. sobota) byl na palačinkárně turnaj smíšených dvojic a samozřejmě jsme tam nemohly chybět a nechat si ujít tohle sqelý derby. Přece jen smíšený páry ve fotbálku tak často neuvidíte a ta "rivalita" je nepopsatelná. Řekl bych ale, že se ta rivalita projevuje nejvíc u něžného pohlaví (to jen takový můj poznatek). Od nás se poskládali 3 dvojice, já a Denis, Myšák a Gábina a Honza s Nikol (místní to obyvatelka). Sešlo se nakonec 14 dvojic což je celkem v pohodě a možná bych řekl, že víc by palačinkárna už nemusela pobrat. Gábina s Myšákem se celkem chytali a skončili asi +/-12., což není sice nejvyšší, ale mají na pažbě zářez v podobě výhry nad piánem ve skupině. Honza s Nikol nakonec 7-8 místo což je taky dobré a my (já a Denís) jsme skončili na 5-6 místě. Akce fakt dobrá, sice končila asi po 2 hodině noční, ale uteklo to celkem rychle, takže pohoda. Doufám že se na příštím turnaji potkáme a opět dobře zahrajeme, peace lidi.

Vyhodnocení ankety "Kouříte??"

15. března 2007 v 8:57 | WAD |  Ze života
Před nějakou dobou se nám tu objevila anketa ohledně kouření (všeho možného) a tak ji vyhodnocuji. Můžete se podívat na finální tabulku jak to dopadlo. Sám sem byl až zaskočen jak moc čtenářů WM kouří cíga i brka, jde vidět že sme stejná krevní skupinaJinak zbytek je tak skoro na stejno a krom asi dvou lidí kouří většinou všichni. Řešit jestli někdo kouří startky nebo ne je trošku zavádějící, stejně by mě zajímalo kdo má co proti startérům.
Kouřím startky9 % (3 hlasy)9 %3 hlasy
Kouřím neco lepšího než startky6 % (2 hlasy)6 %2 hlasy
Balím si cíga3 % (1 hlas)3 %1 hlas
Kouřím jenom brGa15 % (5 hlasy)15 %5 hlasy
Kouřím cíga i brga53 % (18 hlasy)53 %18 hlasy
Nechavám si kouřit9 % (3 hlasy)9 %3 hlasy
Nesnaším kouření6 % (2 hlasy)6 %2 hlasy
Tak snad bych k tomu jen žekl že si každý ničí to zdraví svoje. A pokud můžu dát tip, jak se dožít více let, přesto že jste kuřáci (ať už čehokoliv) tak se mrkněte sem. Have a nice day.


filmy

15. března 2007 v 1:20 | WiTA |  Film
Zdáárek, nemůžu řádit jak za mlada, tak aspoň sleduju filmy :) Dávám pár typů, který jsem viděl za poslední dobu a co se mi líbí. Je jasný, že se nebudou líbit všem, ale napíšu je sem. Každej z filmů na mě svým způsobem zapůsobil a udělal dojem. Ať je to romantickej Wicker Park, nebo klasika Absolvent. No a po shlédnutí pár filmů s Dustine Hoffmanem musím říct, že je to je Pan herec. Projeďte seznam a napiště komenty k filmům co jste viděli, a nebo aspoň na který se chystáte podívat. Jedinej film, kterej jsem za poslendní dobu viděl a nelíbil se mi je od Menzela Anglickej Král. Když jsem byl v nemocnici, tak jsem si to přečetl, a musím říct, že se film s knížkou nedá vůbec srovnat a když jsem odcházel z kina, tak jsem byl zklamanej. Možná ten kdo to nečetl, tak se mu to může líbí, ale mě se to prostě nelíbilo. Všechny filmy mám na disku, takže není problém je vypálit, nebo nahrát. A klidně napište vaše oblíbený filmy. Budu rád za typy.

Jinak doufám, že se potkáme 14.dubna na turnájku u nás na základně v Mk. Měníme Sýpku za Sokolovnu, ale doufám že to bude přínos. Je nově zrekontruovaná a mělo by to být v klidu. Je tam projektor, takže projekce klipků je samozřejmostí. Fotbálky dovezem a můžem hrát. Čím víc dvojic, tím líp :) Snad se povedou i gramce, takže kdo má doma nějaky LP, je může dovíst a zahrát si.Nahazuju ten slíbenej seznam. Akorát připomínám, že je to můj názor a je to jenom pro inspiraci a ne na nějaký přesvědčování. To já jenom tak ;) Take care people! Báj


Foosball Cup vol. 3

12. března 2007 v 15:41 | WAD |  Fotbálek
Tak a je to tu, plagoš je na světě a všem vám můžu oznámit že foosball cup s pořadovým číslem 3 je oficiálně oznámen. Doufám že se na něm všichni potkáme a dobře si zahrajme. A i když plakát zahrnuje většinu informací, tak bych chtěl připomenout pár těch nejzajímavějších.

Za první místo je nejlákavější 1000,- Kč a to už je motivace k pořádnému tréningu. Počítá se s nějakou hudební projekcí (cca D&B, HH) a video projekcí (klipy). V ceně startovného bude i turnaj brankařů (1vs1) do kterého se můžete přihlásit a zkusit svoje štěstí. Něco málo se mluví i o turnaji v tekkenovi ale to ještě uvidíme.

Tak snad sem vás dost navnadil a můžu s váma počítat, dotazy, kometáře a připomínky do komentářů.

Co se chystá..

9. března 2007 v 17:37 | WAD |  Fotbálek
Takže sem tu jen abych vás upozonil na pár věcí, a to.. Zítra je turnaj na Marakaně a příští sobotu je turnaj smíšených dvojic na Palačinkárně. Takže kdo chce ať přijde, my tam budem..

Ale hlavní zpráva je ta, že se chystá :

Foosball CUP vol. 3


Bude se odehrávat na Sokolovne v Morkovicích, stoly garlando, vstupné standartní (50,-), počítá se i s turnájkem brankařů. Takže všichni lidi co můžete, dojděte ať si dobře zahrajeme. Napište si červeně do diáře datum 14.4.2007, všichni se tam potkáme. peace

btw: plagoš bude zítra

Citadela

9. března 2007 v 15:32 | WAD |  HardWare
Ještě donedávna jsem si myslel že existuje jen pár typů karet které se omílají pořád dokola, co taky vymýšlet na něčem co tu je už tak dlouho. Až se jednou v mém životě objevila hra Bang! která mě přesvědčila že ne všechny karty jsou na jedno brdo. Ale to řešit nechci. Před pár dny JCmu došla další sqelá karetní hra která se jmenuje Citadela. Asi po první hře mě úplně dostala a musím opravdu říct že bych nevěřil že s tak "málo" kartičkami můžete vymyslet tolik postupů a fíglů. A o čem to vlastně je ?
Stavíte s karet budov svoje město, za budovy platíte zlatem (žlutá placka připomínající bonbón) a na každé kolo si můžete vybrat jednu z 8 postav (mordýř, zloděj, čaroděj, král, kněz, kupec, stavitel, žoldnéř).

Zní to tak jednoduše a vlastně to jednoduché i je, jednoduše geniální. Hlavní kouzlo totiž spočívá ve výběru postavy. Podle toho jakou strategii chcete hrát, takovou postavu si zvolíte. Pokud chcete vydělat, vyberete si kupce který na začátku kola dostane zlaťák, když chcete někoho zabít vyberete si mordýře a pod. Postava nemá vliv jen na schopnost v momentálním kole ale také na pořadí v jakém bude hráč začínat. Začíná se první postavou (mordýř) až po poslední, takže kdo chce hrát co nejdříve, nebude si brát třeba stavitele (předposlední postava). Hra končí až se některému z hráčů podaří postavit 8 budov. S citadely se stává hra plná intrik, machinací a klamu. A o to nám všem přece jde ne ?

Kdo to dočetl až sem, toho zřejmě citadela zaujala (a nebo přežil moje gramatický chyby) Proto přihazuji link na citadelu na netu - Citadela v Javě. S ostatníma hráčema se moc nepotkáte ale na trénink a vyzkoušení opravdu perfektní. Lidi mějte se a já jdu hrát, musím jít okrást toho bohatého kněze


Turnájek v Lubné

4. března 2007 v 12:21 | WAD |  Fotbálek
Včera se v Lubné konal turnaj ve stolním fotbálku a tak jsme tam samozřejmě s honzou nemohli chybět. Knajpa byla sice malá ale atmoška a lidi v pohodě. Dvě garlanda byl sice klad ale sklo a oranžový míčky zápor. I tak to byly v pohodě hry, někteří soupeři slabí, jiní silnější a někteří velice vyrovnaní. Začínali sme nějak po 4 a v 8 se už hrál finální match, samozřejmě sme v něm byly i my a vyhráli. I přes jedno škobrtnutí v pavoukovi sme se probojovali zpátky do finále a nakonec porazili soupeře v boji o první místo. Paradoxně to byli ti kteří nás porazili druhý zápas v pavoukovi a poslali nás do "odpadávacího" pavouka. Takže první místo pro tragikomix(honza je tragi, já komiX) Dostali jsme pohár a šáňo a hlavně taky pocit z výhry.

Zachvíli odjíždíme hrát s Piánem, tak sem zvědavej jak to dopadne. Mějte se lidi a pěknej zbytek wekendu..

taky jedno triko

3. března 2007 v 15:58 | WiTA
Když už tak Pafka blbne s těma tričkama, tak jsem se z nudy pokusil taky jedno udělat. Jmenuje se ALL TOGETHER (doufám že je to správně napsaný ;))

Trika - MiniUpdate

2. března 2007 v 17:12 | WAD |  Grafika
Tak a mám tu další návrhy čtyř triček co bych chtěl udělat. Mrkněte na něj a popřípadě přihoďte názor. Pořád řeším to provedení, ono vyrobit tričko jako je třeba WAY (viz. níže) znamená hodně problémů, moc barev atd. Trochu ty trika musím zjednodušit, ale doufám že ne na úkor qality. No tak zatím jsou aspoň ty návrhy a doufám že co nejdříve se tohle vyřeší a chodec se dostane do ulic. Tak to já jen tak krátce, ode mě vše
Street
Orange
Maximalize
Difference