KM Liga

23. ledna 2007 v 10:23 | WAD |  Fotbálek
Přináším výsledky KM ligy, takže se můžete podívat jak to pěkně kur*íme v barvách teamu BH MorkoviceSorry ale trochu se ta tabulka rozhodila. Snad se v tom vyznáte, za poskytnutí tabulky díky Majkle. Peace
KM LIGA
PořadíDružstvoZVRPskore a
skore bBODY
1.ZDAREEC6600621618
2.PALAČINKÁRNA4400411112
3.CO JÁ VÍM530237289
4.PIANO420228246
5.MARACANA520333326
6.ALASKABANANNA520326396
7.ŠAVLE410316363
8.GAMBLER410314383
9.BH MORKOVICE500516490
1.KM LIGA 2006-07
domácí:hosté
1.KOLOMARACANAALASKABANANNAS6:7
5.11.2006CO JÁ VÍM,…BH MORKOVICE10:3
PIANOPALAČINKÁRNA4:9
ZDAREECŠAVLE10:3
GAMBLER
2.KOLOPALAČINKÁRNAŠAVLE10:3
12.11.2006ALASKABANANNASCO JÁ VÍM,…3:10
BH MORKOVICEPIANO4:9
ZDAREECGAMBLER10:3
MARACANA
3.KOLOCO JÁ VÍM,…MARACANA6:7
26.11.2006ŠAVLEALASKABANANNAS7:6
BH MORKOVICEZDAREEC2:11
PIANOGAMBLER6:7
PALAČINKÁRNA
4.KOLOZDAREECCO JÁ VÍM,…12:1
3.12.2006PALAČINKÁRNAGAMBLER12:1
PIANOMARACANA9:4
ALASKABANANNASBH MORKOVICE9:4
ŠAVLE
5.KOLOBH MORKOVICEPALAČINKÁRNA3:10
17.12.2006MARACANAZDAREEC6:7
GAMBLERŠAVLE:
ALASKABANANNASPIANO:
CO JÁ VÍM,…
6.KOLOPIANOZDAREEC:
7.1.2007CO JÁ VÍM,…GAMBLER:
ALASKABANANNASPALAČINKÁRNA:
MARACANAŠAVLE:
BH MORKOVICE
7.KOLOZDAREECALASKABANANNAS12:1
21.1.2007BH MORKOVICEGAMBLER:
MARACANAPALAČINKÁRNA:
CO JÁ VÍM,…ŠAVLE10:3
PIANO
8.KOLOGAMBLERALASKABANANNAS:
4.2.2007BH MORKOVICEMARACANA:
ŠAVLEPIANO:
CO JÁ VÍM,…PALAČINKÁRNA:
ZDAREEC
9.KOLOŠAVLEBH MORKOVICE:
18.2.2007GAMBLERMARACANA3:10
PALAČINKÁRNAZDAREEC:
PIANOCO JÁ VÍM,…:
ALASKABANANNAS
Tabulka by: El Praso
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WiTA WiTA | 23. ledna 2007 v 16:24 | Reagovat

jeste hrajem s Savlama a s Gemblerama. Musime neco uhrat!!

2 WAD WAD | 24. ledna 2007 v 9:50 | Reagovat

Musíme !

3 Prochynator Prochynator | 25. ledna 2007 v 0:00 | Reagovat

to WiTA:Kua,co jako,ze hrajete s Savlama,to si myslis,ze vam jako dame body zadarmo?Budeme se rvat jako savle.Savleeeee!!!!!!

4 WiTA WiTA | 25. ledna 2007 v 16:51 | Reagovat

To jsou posledni zapasy prvni casti. To je jasny ze to bude tezky. Boj az do konce!!

5 JAN JAN | 9. února 2007 v 11:31 | Reagovat

Od teď hrajem bez respektu.zápasy jsme prohráli psychykou,ne že by jsme to neuměly....

6 WAD WAD | 10. února 2007 v 13:46 | Reagovat

tak tak...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama